Jump to content

За любители на класиката, операта и балета


thedemon1238

Recommended Posts

Съживявам старата тема от предишния форум. smile.gif Много ми се ходи на опера и сега гледах програмата за месец Октомври. 

Ако има други ентусиасти като мен, можем да отидем дружно по форумски, другия вторник на "Набуко" (това не съм го гледал).




Информация има в този сайт. Оттам могат и да се купуват билети.

5 Октомври (другия вторник от 19 часа)

Има всякакви билети 10,12, 15 лв и нагоре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата, Демоне, че възкреси старата тема... И на мен много ми се ходи на Набуко, само че на 5 октомври ми е невъзможно... ако си съгласен за 16? :rolleyes:

 

П.П Малко поздравче... това е корейката Sumi Jo, наистина невероятно сопрано, а тази е една от най-любимите ми арии!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз вече си взех за 5 октомври билет. На 16-ти някаква групичка за закупили целия 3-ти балкон и бързах да не изгоря за 5-ти. :) Марчо ако искаш другия месец можем да отидем на La traviata. Пак е на Верди, ще си направим серия на този човек. :) Румба купи си билет от сайта на операта, трети балкон някъде около 74 и 76 местата. (червените по 12 лв) 

 

П.П. Много яко клипче, надъхах се. :)

 

479100.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема се нуждае от съживяване. :)

 

Има ли желаещи на 26-ти събота за Зигфрид.

 

Говоря за третия балкон, останалите не са ми по джоба. А и щом е от 16 часа, след това се гарантира и пиене на бира някъде. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишната тема не ми е позната, но тази ми харесва. Аз съм любител на операта и всяка година ходим цялата фамилия и приятели на Моцартовите празници в РИУ Правец. Тази година ще са от 13-18.08.2014 г. Ако там ще има някои съфорумци, моля обадете се да се видим.



Сцена на вековете във Велико Търново тази година ще е от 2-10.08.2014 год., балет "Жизел", опери: "Мадам Бътерфлай" , "Зорба гъркът", "Селска чест" - и други има, но нямам програмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрахме се 5 човека и идеята стана факт. Дано следващият път да сме повече. До края обаче останахме 3-ма заради огромната продължителност. Епично беше.3e180d518acadd02.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...