Jump to content

Recommended Posts

Една вечер мъжа ми прехвърляше каналите и случайно попаднахме на този сериал. Много му хареса и мен ме запали да го следим редовно. За някои хора може и да е скучен, но за мен е доста интересно да чуя коя билка за какво се ползва и как помага на тялото, защото храната също е лекарство. А по нататък и лечебните съвети и похвати които ползва също е много интересно. Замислих се колко е тъжно , че това знание за билките и храната се е загубило сред нас младите. Когато не се чувстваме добре веднага бягаме към аптеката, а не се огледаме какво имаме в градината или шкафа ,което също ще ни помогне ,но без химия. Този сериал ме научи на някои неща .Дано и другите зрители гледат между интригите , смешните  и тъжни моменти и запомнят полезните неща! Страхотен сериал гледайте.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Пиша за първи път във форума ви, но нямаше как да остана безучастен. Преди 2 месеца разбрах, че ще се излъчва корейски сериал по БНТ. Тъй като досега не съм гледал такъв, реших да му дам шанс. Няма да отричам, че първият епизод ме изненада, защото виждах нещо съвсем различно от това, което съм гледал досега. Съквартиранта ми се изнерви, че действието било бавно, но аз докато го гледах се почувствах като пречистен. Обзе ме голямо спокойствие и оттам насетне този сериал се превърна в истинска наслада за мен. Наистина 2 епизода на ден са много, особено като работиш по 9, пътуваш 2, спиш 8 и т.н., но това не ме спря в никакъв случай. Сериала е качен целият в интернет и с бг аудио и с бг субтитри, та всеки може да определи как му е по-приятно да гледа.

За мен този сериал е един изключително ценен подарък от живота! Нищо друго не ме е впечатлявало така. Просот стига да има желание човек, може съвсем спокойно да седне, да си пусне сериала и да усвои купища уроци - как да бъде силен, как да се бори, какво е лошо, как да отвръщаме на лошото, правдата или отмъщението е по-важно. Освен това непрекъснато предоставяха на зрителите интересни факти за храните, билките, болестите и като цяло си личи, че много са се старали за да създадат този шедьовър. Тегля си сериала и имам намерение да си го запазя в архивите за да го гледам след година, 3, 10, 40, защото винаги ще имам нужда от този сериал. Веднъж докоснал се до него, той ще бъде с мен, в мислите ми навсякъде.

Не казвам това за да възхвалявам сериала и да изтъквам колко е невероятен и колко тези, които не го харесват нищо не разбират. Уважавам мнението на всеки един от вас. Просто исках да споделя и моето, а то е именно такова. Защото този сериал остави траен отпечатък върху мен и върху моято душевност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...