Jump to content

Курс по корейски език, първо и второ ниво - София


sinardin

Recommended Posts

valetyu , споделяй от време на време какво се случва в курса и как напредвате . . .

 

lidia7, как така другия месец, сигурно ли е, че ще има курсове организирани от ЦИЕК? Ако не се лъжа speedy86 беше казала, че курсовете ще започнат с началото на учебната година, т.е. октомври . . . Може ли малко разяснение по въпроса . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

valetyu , споделяй от време на време какво се случва в курса и как напредвате . . .

 

lidia7, как така другия месец, сигурно ли е, че ще има курсове организирани от ЦИЕК? Ако не се лъжа speedy86 беше казала, че курсовете ще започнат с началото на учебната година, т.е. октомври . . . Може ли малко разяснение по въпроса . . .

 

 

 

Аз се обадих да се поинтересувам и ми казаха за края на другия месец или най-късно началото на юни, говорим за 1 ниво. Ако имам още инфо ще пиша :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се обадих да се поинтересувам и ми казаха за края на другия месец или най-късно началото на юни, говорим за 1 ниво. Ако имам още инфо ще пиша :)

 

 

Да, за първо ниво говорим- начинаещи! Би било прекрасно, ако наистина организират летен курс! Моля те пиши ако научиш нещо ново! Не искам да изпускам този курс - по-решена не съм била!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЦИЕК летните курсове са интензивни, т.е. всеки ден по 4-5 часа, което е доста информация за кратко и иска много свободно време

утре съм на курс и ще попитам за информация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЦИЕК летните курсове са интензивни, т.е. всеки ден по 4-5 часа, което е доста информация за кратко и иска много свободно време

утре съм на курс и ще попитам за информация

 

 

А каква е продължителността на курса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено летните курсове траят около месец или два.

Днес попитах Бойко Павлов дали и кога ще започва нов курс и той ми каза, че курс ще има но ще се реши кой ще го води и от кога точно ще започне след края на сесията в Софийския. Това значи, че ще има информация след 15 юни. В момента който се определят дати и преподавател ще ви пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено летните курсове траят около месец или два.

Днес попитах Бойко Павлов дали и кога ще започва нов курс и той ми каза, че курс ще има но ще се реши кой ще го води и от кога точно ще започне след края на сесията в Софийския. Това значи, че ще има информация след 15 юни. В момента който се определят дати и преподавател ще ви пиша.

 

Много благодаря за информацията! Очакваме дата за началото на курса! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

valetyu , споделяй от време на време какво се случва в курса и как напредвате . . .

 

Така.. на мен лично вчера ми хареса как мина урока. Беше интересно и мисля, че учителките са способни да научат както мен така и цялата група на езика.

Отдавна чаках да се запиша в ЦИЕК, ноо не могах да дочакам г-жа Ким да се освободи. In conclusion хареса ми и с нетърпение чакам да отида пак. :asian::P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.. на мен лично вчера ми хареса как мина урока. Беше интересно и мисля, че учителките са способни да научат както мен така и цялата група на езика.

Отдавна чаках да се запиша в ЦИЕК, ноо не могах да дочакам г-жа Ким да се освободи. In conclusion хареса ми и с нетърпение чакам да отида пак. :asian::P :P

 

Много се радвам! Дано и за напред да върви добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига де! Когато има информация ще пишем. Ако питаш всеки ден няма да се обяви по рано. Както писах информация ще има най-рано след 15 юни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте моля това:

КУРС ПО КОРЕЙСКИ ЕЗИК

 

Намерих информацията от сайта на Центъра по кореистика.

Аз също искам да ходя на курс, но този ми е изключително интензивен, няма да мога.

 

Ще отложа за наесен, когато часовете са веднъж седмично (нали така?).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...