Jump to content

Курс по корейски език, първо и второ ниво - София


sinardin

Recommended Posts

Тази събота ще е от 16:00, защото е работен ден. Ако си решила да ни посетиш :)

Още е рано да се кажат дати за новите курсове. Това подлежи на една много тромава университетска организация.

Най-добре следи темите тук. Има хора, който ни снабдяват с инфо от първа ръка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота ще е от 16:00, защото е работен ден. Ако си решила да ни посетиш :)

Още е рано да се кажат дати за новите курсове. Това подлежи на една много тромава университетска организация.

Най-добре следи темите тук. Има хора, който ни снабдяват с инфо от първа ръка :)

 

В работен ден е, няма как. Иначе би било чудесно.

Искам начинаещото ниво да го изкарам в група в ЦИЕК. Ще следя темата, не бързам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курсове по корейски и китайски в "Агора София"

 

За нещастие до момента няма изненесена по-подробна информация като цени или продължителност, а само, че ще стартира при наличие на трима желаещи. Ако някой пише и провери условията, може да сподели тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз мога да дам информация за курсовете по японски, които се провеждат в Агора, тъй-като в момента посещавам вече втори семестър курса им за начинаещи.

Таксата е следната:

Ниво 1-А - цена 280лв. и учебник 10лв.

Останалите нива са по 320лв.

Учебникът е Minna no nihongo и се взима за три нива, защото нивото за начинаещи е разделено на три нива от по три месеца. Групите наистина са малки максимално 10 човека.

Аз до момента съм доволна от нивото на преподаване. Има някои забележки, но идеално няма....

От този семестър имеме японски преподавател Комада сенсей, който е лингвист и наистина часовете с него са по-различни и много професионални. Пък и като човек е много интересен и ерудиран!

Утре имам редовен час и ако искате мога да попитам за корейските курсове, и на мен би ми било интересно да разбера повече.

Един съвет, който е много нетърпелив може да пише един e-mail и ще получи много бърз и акуратен отговор от Агора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, не вярвам курсовете по корейски и китайски да са толкова дълги, не и в началото. Като за първи път очаквам да е нещо от порядъка на месец-два, може би до лятото и ако има търсене, ще направят и по-дълги. Това е само предположение де, но все пак основната дейност на Агора е свързана с японския.

 

А Комада е направо страшен. Такива истории разказва просто... xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще има курсове по корейски език в Агора, но трябва да се събере минимума, поне от трима човека за да се осъществи курса, 3 месеца е продължителността :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е. Аз вчера питах и ми казаха, че има интерес и голяма вероятност курсовете да започнат от началото на април. За по-подробна информация, моля пишете им на електронната поща! Успех на започващите курса. Корейският вероятно също е предизвикателство като японския, но удоволствието да опознаваш езика и културата е невероятен стимул!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо, много искам да се запиша на курс по корейски! :wub: Абсолютно решено е, но за по-нататък, защото сега съм се записала на друг курс и ще се записвам и на френски, но мисълта ми е друга . . . Тези курсове като свършат и ако се съберат други желаещи пак се организират, нали така? Няма да е единствен?

Моля, който се запише да ни държи в течение, дали сте доволни, и как протичат занятията!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към студентите в специалност Кореистика към СУ . . . вашата катедра организира ли летни курсове по корейски или само есента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето каква информаиця открих:

 

Агора София

 

КОРЕЙСКИ ЕЗИК!!!

Курсът по корейски стартира на 30.04 (събота) от 10:30 ч.

Ще се провежда веднъж седмично, по 4 учебни часа (10:30 - 13:45). Таксата е 320лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях, че в Агора вече има официална дата на започване на курса и съм много щастлива. Със сигурност ще се запиша и от 30 започвам. B) Има ли и други, които ще ходят там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да се запиша на курса :) Вече е изпълнен минимума за групата, много се радвам че се е сформирала група :) Скоро предполагам и в центъра по кореистика ще има курс, накои знае ли как стоят нещата там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е вероятно да има пак курсове, само че обикновено започват с учебната година за Софийския, т.е. ноември месец. Ако случайно се чуе нещо за летни коурсове, ще ви пишем, но не ми се вярва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е вероятно да има пак курсове, само че обикновено започват с учебната година за Софийския, т.е. ноември месец. Ако случайно се чуе нещо за летни коурсове, ще ви пишем, но не ми се вярва.

 

Ще ви бъда благодарна, а предполагам и не само аз, ако пишете . . . определено смятам, ако няма летен, то поне есента да се запиша на курс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един самоучител на корейски език, които си свалих преди време.ТУК Сайтчето е супер има всичко,което Ви трябва. :D :D :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях, че в Агора вече има официална дата на започване на курса и съм много щастлива. Със сигурност ще се запиша и от 30 започвам. B) Има ли и други, които ще ходят там?

 

Аз днес се записах също и в събота ще съм там. :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...