Jump to content

САТОРИ В УТРОТО НА ЕСЕНТА


Recommended Posts

Желаещите за "Пънк в Пекин" -

срещата ще е пред входа на метростанция Сердика, от страната на Булбанк, тази неделя в 19:20 ч. Чакаме до към 19:30 и отиваме към клуба, където ще го излъчват. Намира се на 7-8 мин. пеша ходене по жълтите павета. Имайте предвид, че мястото е доста тясно и доколкото разбрах, местата са едва 40 на брой. Трябва да отидем малко по-рано, за да не останем на сухо.

Хората, с които не се познаваме, да ми пишат ЛС, за да им дам тел. за връзка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за утрешния филм, но "Глътка чай" си беше невероятно попадение.

Един такъв на пръв поглед странен, но много импресивен и цветен, а персонажите са повече от уникални..

Най-много ми хареса дядото, после момиченцето, момчето /спец на играта Го/, а също и таткото-хипнотизатор, и майката, и чичото.. и въобще аз, която не съм чак такъв фен на японското на моменти се смях, на моменти зяпах с отворена уста, а на края дори се просълзих..Препоръки, ако може от някъде да се дръпне, макар че природните картини и ефектите едва ли ще окажат такова въздействие както е на по-голям екран.. !

Поздрав за всички момичета, които уважиха филма с готината песничка и танца на великата тройка.. Обичам ви!!! :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла вечер съм се смяла на тази сцена и на всички весели моменти.

Радвам се, че харесахме този филм.

 

Това беше едно голямо странно семейство, което живееше в хармония с природата и в мир със себе си. Няма други подобни образи.

Много приятен филм, с комедийни елементи и дори с вгрдена анимация. Имаше от всичко по нещо.

Култовите моменти са незабравими. Оказа се, че в подобна нестандартна лента участват много повече известни имена, отколкото успяхме да видим на екрана - Сусуму Тераджима, Шинджи Такеда, Тсуйоши Кусанаги, Окада Йошинори. Рьо Казе и Кеничи си признавам, че не ги разпознах.

 

Тук има линкове за сваляне:

Линк

 

Хората и косплей са направили на заветната сцена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да се заредите с много положителна енергия, да се любувате на красиви гледки и да пречупите съзнанието си през един нестандартен поглед за живота, просто гледайте Глътка чай.

И ако думите ни не са ви убедили, ето линк към IMDb.

 

П.П. Искам да вметна, че все още има дата, на която можете да го гледате на кино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като вчерашната прожекция на "Пънк от Пекин" се провали заради технически фал, правим нова среща за прожекцията тази сряда, 3.11. - отново на същото място - метростанция Сердика от страната на Булбанк, само че този път в 18:00 ч. Филмът ще се прожектира от 18:30 в Евро-синема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си споделя впечатления от "Пънк в Пекин" (успяхме да го догледаме този път!) За човек, който грам не слуша и не разбира от пънк, хардкор и т.н чудесии, си беше цяло предизвикателство (най-вече за ушите) да се подложа на подобна гледка (каквата си представях) - около час и половина крещящи и блъскащи се хора...

Е, съгласих се, заведоха ме :rolleyes: ... и истински се забавлявах! Беше показана една неподозирана за мен страна на Пекин, съвсем различен мироглед на хора, абсолютно отдадени на музиката, въздигнали я в свое верую и начин на живот...

Бяха трогателни в начина си да се противопоставят чрез песните си на всичко онова, което не харесват в китайското общество... само тоз кодеин... :blink: :blink: :blink:

Има още една прожекция, горещо препоръчвам да се гледа!

П.П Някои от песните даже ми харесаха... единият китаец беше сладур! Става за крейска драма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски много се забавлявах на пънка от Пекин. Беше хем комичен, хем сериозен, хем откачен и абсурден. Не мога да повярвам, че китайците имат толкова добра ъндърграунд сцена. Тези пичове Demerit и скинарите Mi San Dao къртят мивки, а вокалистът на втората го прави буквално след като се натряска с кодеин и някакъв странен китайски "сироп". :lol:

Иначе цялата прожекция беше шоу - завряни в една тясна заличка с 15-тина седящи места (но пък си имахме климатик) :D На всички, които дойдоха да го гледат - поздрав с тази страхотна песен:

 

 

И благодаря на Марчо, че не побягна ужасена от прожекцията. :P:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда сте били в същата зала като нас. Казах на Демона, че там местата са малко. Радвам се, че сте останали доволни. Харесва ми песента.

Ние също се насладихме на Пекинската опера чрез филма за Мей Ланфан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групи като Демерит, Ми Сан Дао, Хеджхог за мен са истински герои. Това да правиш музика в страна като Китай и да живееш за музиката... Големи са! :) Няма да забравя също легендарният клуб D-22 и кодеина със сироп.   :D За пича дето са го затворили да работи във ферма до 2011, няма нужда да споменавам. Всички които участваха в този филм бяха много луди.  

 

За "Живот в грим" мога да кажа, че не сте виждали такава опера! Много се различава от европейската и това определено най-много впечатлява. Иначе представлява добре направен биографичен филм, за китайската легенда - Мей Ланфан.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...