Jump to content

Технически въпроси


Ragnos

Recommended Posts

Да попитам и аз:

Имаме, или поне аз имам, ограничение на съобщенията до 50 броя. Става въпрос за личните с-я, които мога да изпращам на потребителите.

Има ли възможност да се увеличат? Реших да попитам преди да издумкам останалите ми десет, че може да се наложи да ги пазя за спешни случаи :)

Предварително благодаря на отговорилия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш предвид това в левия панел:

Използвано пространство

Използваш

26%

26% от разрешени (50 съобщения)

Това значи, че можеш да съхраниш 50 съобщения, но ако си ги триеш редовно - няма да ти се трупат.

Ако с някой човек водиш разговор (сиреч си пишете чрез отговор едно след друго), ти го счита общо за 1 съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми програма за рипване на ДВД-та. По възможност да става за използване от индианци. :896767:

Ей ти една от най-добрите ама дали ще се оправиш с нея не знам вече. :unsure: И не се увличай с тея двд-та, че да не ти потропат от ГДБОП на вратата. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти една от най-добрите ама дали ще се оправиш с нея не знам вече. :unsure: И не се увличай с тея двд-та, че да не ти потропат от ГДБОП на вратата. :D

Що ще ми тропат, ДВДто съм си го купил и ще го рипвам за лично ползване. Мерси за програмата, сега ще я пробвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм такова..искам да питам или по скоро да понахалствам дали ще може някой от админите да добави някои емотикони тъй ако не е голям проблем. Ко може екстра ко не здраве да е! :D Ето за какво става на въпрос:

 

1. deadhorseo.gif - жизнено важна е представете си, че все едно 10 сомалийски сиропиталища зависят от нея..е вярно, че е малко S&M ама какво пък.

 

2.cigarl.gif - тва ми е емблематичен емот понеже обичам да пафкам и да си придавам важност пък и човечето прилича на шеф как да не му даде евала човек

 

3. diablom.gif - без гяули за къде сме..вижте го как набъбва с вилицата направо мушмурок - must have!

 

4. jealous.gif - тва също е много необходимо заради врътките с любовните триъгълници в сериалите.. е дясното човече го отнася ама такъв е живота

 

5. whipi.gif - тука е ясна работата обикновенно го ползвам в комбо с едно куче така да го плющи.. ама кучето по добре да не го давам щото е противно

 

 

 

 

Еми тва са има и още няколко ама да не ставам нагъл :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един въпрос,ако можете да ми помогнете:

Защо сериалите които са 720p.HDTV винаги гледам на забавен каданс и съответно няма никакво съответствие със субтитрите.

Имам инсталирани : GOM,KMPlayer,а K-Lite codecs не иска да тръгне,когато се опитвам да го пусна застопорява на Stop.

От плеърите имам също VLC,Media Pleyar Classic,Windows Media Player и проблема си остава същия.Много е изнервящо. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това не е заради кодеците ами заради hardware-то на настолният ти компютър или лаптоп..прекалено са слаби и с ниска производителност говоря ти за видео карта, процесор и рам. Не може да гледаш HD-та като хората ако не си наляла парички за pc..Иначе имаше някакъв начин за подобряване на ефективноста на плейъра чрез някакви настройки в кодеците свързани с производителността на видеото ама не се сещам конкретно. Колкото до програмите ти няма нужда от толкова много чак а и КМ player и GOM-а не им трябва пакет с кодеци като к-лайт те си вървят с такива по принцип даже може си обозила нещо с толкова инсталирани неща. Най-добре махай всичко и си остави KMP и медия плейър класика само за филми.

 

ПП Кво стана няма ли някой да реабилитира Марко...deadhorseo.gif или поне да ме отреже като хората да не се надявам :'( :'(

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро възстанових заводските настройки на лаптопа и започна да ми се появява съобщение - Влезте с главната парола на Windows . Четох доста, но така и не успях да разбера как да премахна прозореца :( Някой знае ли, как става това?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм тва е програма за организация на уебсайт логини би трябвало да има настройки в нея за да махнеш този прозорец дето ти го изкарва тоест намери я де е и се поровичкай в setting менюто. Ама най добре да го разкараш тва HP SimplePass изобщо да я няма би трябвало да може се деинсталира тоест направо в контрол панела>uninstall program намираш я и й даваш да разбере! :D Поне така си мисля де..GL.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ми преинсталираха Windows-a на лаптопа /Dell Inspiron M5010/ и ми смениха хард диска. Тогава нямах драйвери за уеб камерата и не можах да я инсталирам, обаче слава богу ми помогнаха и я оправих. От няколко дни самата програма ми даваше проблеми и се опитах да я преинсталирам, но когато пуснах инсталационния файл наново ми показва това съобщение:

5300602t.png

някакви идеи? :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има такъв въпрос с отговор напред, но като се има предвид часа, в който съм станала, моля за извинение, ако повтарям някого.

 

Може ли да се добави опция Харесвам/Не харесвам във форума? Видях в друг форум такова нещо, на всяко мнение има две малки бутончета. Понякога много ми се иска да нацъкам "лайковете" на някои коментари :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее ами аз като съм хейтър какво ша ги правя тея минуси..ТВЪРДО съм против!?! :lol: Друго си е да плюеш по типажи като Сънг Ги и разни смехотворни сериалчета дето наизлязоха последно време без последствия. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее ами аз като съм хейтър какво ша ги правя тея минуси..

Ти пък какво се притесняваш, просто надписа под ника ти ще се промени от "Форумният Хонг Гил Донг" на "форумната "черна овца"". :D И като знам как се хващаш за думите, макар "черна овца" да съм го сложила в кавички, ще ти сложа и тълкуването на израза. :PЧерна овца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...