Jump to content
Ragnos

Технически въпроси

Recommended Posts

Изчистете кукитата от браузърите първо и тогава опитвайте. :)

Аз като едно видно мрънкало искам да благодаря на всички, които се лишиха от почивката си през уикенда за да вкарат в пътя пощурелия ни форум! :lol2: Трите дни без достъп ми се сториха много интересна интернет версия на психологическите китайски мъчения! :28558: Засега проблеми не забелязвам (всичко при постването си работи нормално), но ако форумът пак започне да се държи като луд шапкар, веднага ще наддам вой, ВЕРВАЙТЕ МИ! :rofl: Съфорумци, обичам ви всички и затова ми беше толкова трудно да издържа без това мое обично местенце! :P

Искрено Благодаря!

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

преди 47 минути, helyg написа:

Изчистете кукитата от браузърите първо и тогава опитвайте. :)

Верно, сладките работи са големо зло. Разчистих курабиите и остатъчните проблеми, като отказ да маркирам нещо като прочетено и предното дето го споменах зачезнаха. Ми разните програмисти като не ни слушат да заменят бисквитите с ракия и мезе, така ще е:bee:

• Haha 5

На мен пък, кога си иска( не всякога), ми дава, че връзката е незащитена при влизането. С това има ли проблем?

Може ли скрийншот?

Не искам да бъда лоша, но форумът пак откачи - отново ми излиза надпис за неизвестна грешка при опит да постна нещо от Туитър и Ютюб в мое мнение.

P.S: Оправи се, но започвам да се замислям дали няма да е добра идея да направим екзорсизъм на форума, че да прогоним злото! :28558:

Да, все още има проблеми на моменти поради натоварване. Обмисляме варианти. Ще споделим с вас, когато стигнем до решение. :)

• Thanks 1
  • Upvote 1

38 minutes ago, eowina said:

Не искам да бъда лоша, но форумът пак откачи - отново ми излиза надпис за неизвестна грешка при опит да постна нещо от Туитър и Ютюб в мое мнение.

P.S: Оправи се, но започвам да се замислям дали няма да е добра идея да направим екзорсизъм на форума, че да прогоним злото! :28558:

трябва да видим догодина дали ще има сериали със свещеници :28558:

• Haha 1

Преди 1 час, Aretka написа:

трябва да видим догодина дали ще има сериали със свещеници :28558:

И филми също:lol2:

Привет! Вече седмица не мога да поствам клипове, излиза ми : The link could not be embedded because of an unexpected error: error: undefined, вместо както при успешен

пост : Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead . Пробвах да покрия с линк, излиза друга грешка : There was a problem loading this content.

Опитах да се логна отново и се изненадах когато видях, че потребителското име и парилата си излизат без да ги вписвам. Пак преди седмица ми излезе, че връзката е незащитена при влизането (както е писала по- горе Лавандула) и тогава се съгласих, за да вляза.  Чак сега разбирам, че всеки , който се добере до лаптопа ми, може да се логне от мое име.

Пробвах се и аз вместо  през вратата, да вляза през прозореца и си постнах клипа някак.Накратко какво разбрах: началната страница има опция за ПОСЛЕДНИ МНЕНИЯ. Когато вляза в някоя тема от там, нямам проблеми  със самата тема за клипове, линка, странниците се отварят (иначе и те са ми проблем), ако искам да изляза и да се логна отново , полетата за потребителско име и парола са празни. По тая логика отивам на непрочетено съдържание и влизам в произволна тема, прехвърля ме на нейната първа страница вместо на последния пост и пак нищо не става. Излизам от форума, отивам на непрочетено съдържание, намирам пост в темата Сподели песен (в моя случай), прехвърля ме на последния пост, влизам във форума и поствам клипа. Пробвам през началната страница на коя да е тема и пак нищо не става. Моля за помощ, затруднява ме много описания по- горе вариант.:D

• Haha 1

Здрасти, Рино, големи проби и тестове са били - браво на теб! 

Първо, пробва ли да си изчистиш кеша на браузъра, който ползваш?

Пробвай да влезеш във форума през друг браузър  - ако ползваш Хром, виж как е през Internet Explorer, Edge или Firefox.

Благодаря , parab, получи се. Трябвало е само да изчистя кеша.

Получи ми се идиотско, ама пък се забавлявах :D

• Like 2
  • Haha 2

www.easternspirit.org is protected!

We have noticed an unusual activity from your IP: 85.118.90.190 and your access to the site is blocked.

You can contact our support for more information. If doing so please provide the following ID: 157606699624.238133.

това ми излезе в темата на Саимдан, трих кукис, същото.., тук пък се опитах да редактирам, за да добавя настоящия текст, но не ми позволи, че било много дълго

• Upvote 1

Не се мъчи сега да редактираш. Довечера ще го оправим. Не е при теб проблемът.

• Thanks 1