Jump to content

Технически въпроси


Ragnos

Recommended Posts

Аз като едно видно мрънкало искам да благодаря на всички, които се лишиха от почивката си през уикенда за да вкарат в пътя пощурелия ни форум! :lol2: Трите дни без достъп ми се сториха много интересна интернет версия на психологическите китайски мъчения! :28558: Засега проблеми не забелязвам (всичко при постването си работи нормално), но ако форумът пак започне да се държи като луд шапкар, веднага ще наддам вой, ВЕРВАЙТЕ МИ! :rofl: Съфорумци, обичам ви всички и затова ми беше толкова трудно да издържа без това мое обично местенце! :P

 

Искрено Благодаря!

 

 

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, helyg написа:

Изчистете кукитата от браузърите първо и тогава опитвайте. :)

Верно, сладките работи са големо зло. Разчистих курабиите и остатъчните проблеми, като отказ да маркирам нещо като прочетено и предното дето го споменах зачезнаха. Ми разните програмисти като не ни слушат да заменят бисквитите с ракия и мезе, така ще е:bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да бъда лоша, но форумът пак откачи - отново ми излиза надпис за неизвестна грешка при опит да постна нещо от Туитър и Ютюб в мое мнение.

P.S: Оправи се, но започвам да се замислям дали няма да е добра идея да направим екзорсизъм на форума, че да прогоним злото! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

38 minutes ago, eowina said:

Не искам да бъда лоша, но форумът пак откачи - отново ми излиза надпис за неизвестна грешка при опит да постна нещо от Туитър и Ютюб в мое мнение.

P.S: Оправи се, но започвам да се замислям дали няма да е добра идея да направим екзорсизъм на форума, че да прогоним злото! :28558:

трябва да видим догодина дали ще има сериали със свещеници :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Вече седмица не мога да поствам клипове, излиза ми : The link could not be embedded because of an unexpected error: error: undefined, вместо както при успешен

пост : Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead . Пробвах да покрия с линк, излиза друга грешка : There was a problem loading this content.

Опитах да се логна отново и се изненадах когато видях, че потребителското име и парилата си излизат без да ги вписвам. Пак преди седмица ми излезе, че връзката е незащитена при влизането (както е писала по- горе Лавандула) и тогава се съгласих, за да вляза.  Чак сега разбирам, че всеки , който се добере до лаптопа ми, може да се логне от мое име.

Пробвах се и аз вместо  през вратата, да вляза през прозореца и си постнах клипа някак.Накратко какво разбрах: началната страница има опция за ПОСЛЕДНИ МНЕНИЯ. Когато вляза в някоя тема от там, нямам проблеми  със самата тема за клипове, линка, странниците се отварят (иначе и те са ми проблем), ако искам да изляза и да се логна отново , полетата за потребителско име и парола са празни. По тая логика отивам на непрочетено съдържание и влизам в произволна тема, прехвърля ме на нейната първа страница вместо на последния пост и пак нищо не става. Излизам от форума, отивам на непрочетено съдържание, намирам пост в темата Сподели песен (в моя случай), прехвърля ме на последния пост, влизам във форума и поствам клипа. Пробвам през началната страница на коя да е тема и пак нищо не става. Моля за помощ, затруднява ме много описания по- горе вариант.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, Рино, големи проби и тестове са били - браво на теб! 

Първо, пробва ли да си изчистиш кеша на браузъра, който ползваш?

Пробвай да влезеш във форума през друг браузър  - ако ползваш Хром, виж как е през Internet Explorer, Edge или Firefox.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.easternspirit.org is protected!

We have noticed an unusual activity from your IP: 85.118.90.190 and your access to the site is blocked.

You can contact our support for more information. If doing so please provide the following ID: 157606699624.238133.

това ми излезе в темата на Саимдан, трих кукис, същото.., тук пък се опитах да редактирам, за да добавя настоящия текст, но не ми позволи, че било много дълго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам два лаишки въпроса:

 

Първия е, защо не ми дава да качвам снимки по-големи от 9,05kb. Каквото и да опитам да кача напоследък постоянно ми излиза, че е голямо. В същото време други потребители си качват без проблем затова не мога да разбера откъде е проблема. Снимките ми са с големина примерно 50 или 60kb и не искат и не искат да се качат.

 

Втория ми въпрос е, мога ли да си променя никнейма или си оставам завинаги с първоначално избрания и ако искам нов трябва да си направя нов профил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, Ivanova_M написа:

Здравейте, имам два лаишки въпроса:

 

Първия е, защо не ми дава да качвам снимки по-големи от 9,05kb. Каквото и да опитам да кача напоследък постоянно ми излиза, че е голямо. В същото време други потребители си качват без проблем затова не мога да разбера откъде е проблема. Снимките ми са с големина примерно 50 или 60kb и не искат и не искат да се качат.

 

Втория ми въпрос е, мога ли да си променя никнейма или си оставам завинаги с първоначално избрания и ако искам нов трябва да си направя нов профил?

Защото ги качваш през твоя компютър, там има ограничения и лимит, никой не го прави, слагаш си директно линка на снимката, която е от прилична платформа, разбира се, самият форум я оразмерява, за да не товари и не е нужно да се зареждат чаршафи, който иска да зяпа, си натиска снимката и тя става на чаршаф.

Никнейма не можеш да смениш сама, само с права Преводач и нагоре могат, може админ, но той не ти е грозен, кво те смущава, както си решиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Ivanova_M написа:

Първия е, защо не ми дава да качвам снимки по-големи от 9,05kb. Каквото и да опитам да кача напоследък постоянно ми излиза, че е голямо. В същото време други потребители си качват без проблем затова не мога да разбера откъде е проблема. Снимките ми са с големина примерно 50 или 60kb и не искат и не искат да се качат.

 

 

@mrnkaloto е обяснила причината, а в тази тема в постовете от края на март има посочени и линкове къде могат да се качват снимките преди публикуването им тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Ivanova_M написа:

 

 

Втория ми въпрос е, мога ли да си променя никнейма или си оставам завинаги с първоначално избрания и ако искам нов трябва да си направя нов профил?

Здравей и добре дошла! Прати ми какъв искаш да ти е новият никнейм и ще ти го сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...