Jump to content

Технически въпроси


Ragnos

Recommended Posts

Добрютру!  Не мога да отида на втора страница независимо в кой раздел.

Нито мога да прочета назад дали някой вече него е писал това... Сори, ако се повтарям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът не ме помни. За да вляза, минавам през смяна на парола и пиша в момента, докато съм още с отворен браузер.

После пак не ме познава :o

Дано проблемът се реши скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Rossi Yankova написа:

Форумът не ме помни. За да вляза, минавам през смяна на парола и пиша в момента, докато съм още с отворен браузер.

 

Цитирам те, понеже не ми дава да те тагна в момента. Естествено :D

Не разбрах, ти се логваш аут и после не можеш да влезеш със старата парола? Аз си седя постоянно logged in, само затварям браузъра и като го отворя наново нямам проблем, пак съм си вътре. Засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вътре само от телефона. Много тъпо, но излязох от форума на компа и съм аут. Но ми е странно, че съм вътре и вън:lol2:. Ама ще чакам да се разберат туй хостове... провайдъри и тем подобни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, seal_reinforce написа:

 

Цитирам те, понеже не ми дава да те тагна в момента. Естествено :D

Не разбрах, ти се логваш аут и после не можеш да влезеш със старата парола? Аз си седя постоянно logged in, само затварям браузъра и като го отворя наново нямам проблем, пак съм си вътре. Засега.

Не знам какво стана. Имам два браузера, на Хром не бях логната и опитах да вляза. Поиска ми нова парола и аз я "смених", а после се оказа, не сайтът не работи и съм излязла отвсякъде.

За да стигна до писане тук, правя заявка за нова парола, получавам мейл, оттам по линка слагам някаква парола и без да ми даде възможност да се логна, вече съм вътре. Не съм възстановявала парола преди тук, ама на другите сайтове първо те хвърля да влезеш наново с новата парола, а не я признава автоматично. И то докато затвориш браузера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да изчакме компетентните лица да успеят да се справят с проблема тук...какъвто и да е той. Работи се по отстраняването му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа, проблема ще да е в менB) Явно наистина, ще да съм отявлен кибертерорист щом пак ми излиза съобщението, че  е засечена подозрителна активност от мойто IP-_-  Един път - случайност, втори път... Реших, че са прави и така и така беше черен петък+събота+неделя, единственото логично решение беше, да похарча  част от милионите си(всеки уважаващ себе си терорист има такива) и веднага си проверих сметката, обаче пак немаше никой вътре. Значи съм толкова добра, че не знаят къде да ми преведат парите:bee: Да се обадят, веднага ще им номера, но да побързат, че съм си набелязала някой неща, да не ги изтърва...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи, ти може и да не си, за което не се плаща, ама някой те е набарАл и ти ползва потока. Напил ти е водата, демек.:P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cucyta, логването аут не те изхвърля автоматично от всички устройства, на които си логнат. Аз обикновено съм аут от компа, когато излизам от нас. На тел-а съм винаги in.
Това с постоянната смяна на пароли е кофти тръпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, debil4e написа:

Да ви кажа, проблема ще да е в менB) Явно наистина, ще да съм отявлен кибертерорист щом пак ми излиза съобщението, че  е засечена подозрителна активност от мойто IP-_-  Един път - случайност, втори път... Реших, че са прави и така и така беше черен петък+събота+неделя, единственото логично решение беше, да похарча  част от милионите си(всеки уважаващ себе си терорист има такива) и веднага си проверих сметката, обаче пак немаше никой вътре. Значи съм толкова добра, че не знаят къде да ми преведат парите:bee: Да се обадят, веднага ще им номера, но да побързат, че съм си набелязала някой неща, да не ги изтърва...:lol2:

Не е само с теб,с мен е същото. Опасна съм,засечена на непозволени места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко започна с това, че не мога да постна нито Ютюб клип, нито Туитър пост; разчистих си кеша и бисквитките в браузъра, а след това повторих процедурата с почистваща програма; и се започна едно ходене по мъките защото по никакъв начин не можех да се логна във форума нито от лаптопа, нито от телефона; ресетнах паролата и се логнах през лаптопа, но през телефона пак не ми дава да се впиша с новата парола; продължава да ми излиза надпис за "неизвестна грешка" при опит да постна Ютюб видео или Туитър пост в мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в петък написах, че има много функции по форума, които не работят. Молим за търпение, докато се отстранят. Най-големият проблем е натоварването - постоянното ресетване на пароли от различни устройства не помага за намаляването му. Не се мъчете да се логвате, ако сте излезли от профила си, и не си сменяйте паролите. Ще уведомим, когато проблемите бъдат решени и тогава ще можете да влезете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече би трябвало да може да се логвате, да слагате картинки, клипове, да се тагвате. Някои все още сме "криминално заподозрени" /и аз в кюпа/ според зависи какво искаме да пишем и отде го взимаме. :28558: Проверете и кажете какво друго забелязвате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е наред. Благодаря на всички,  които зарязаха личните си ангажименти за да можем ние да се забавляваме:bow:

 

П.С. Обаче до последно се надявах да ме признаят за отявлено опасен индивид и все си проверявах сметката...Да знаете колко неща бях планувала да си купя с тях ....:cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кхм, май избързах, все още в лентата на търсачката периодично ми се появява content blocked. То ми беше първото странно нещо дето изскочи от нищото в петък и повлече крак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти винаги избързваш :P

Зимай пример от мене, давай го над нещата. Ако ся нещо не работи, все някога ще проработи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...