Jump to content

Технически въпроси


Ragnos

Recommended Posts

Здравейте! Имам проблем с отварянето на субтитрите.Бихтели ми казали как да го разреша.Винаги ми пише проверка на браузъра.Това се отнася за всички филми.Предварително ви благодаря за оказаната помощт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитах  се днес да си вляза в профила и ми излиза това

Off Topic

22a05b44fd31df2f.png

Понеже продължи повечко(от обяд), та реших да питам проблема в моя телевизор ли е или нещо друго. Апропо, мога да прашам ЛС или поне не ми дава, че не мога:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз току-що установих, че ми излиза същото съобщение, когато опитвам да редактирам тема.

 

P.S. Невъзможно е и изтриването на тема. При публикуване на нова излиза същото съобщение, но реално темата се публикува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, debil4e написа:

Опитах  се днес да си вляза в профила и ми излиза това

  Скрий съдържанието

22a05b44fd31df2f.png

Понеже продължи повечко(от обяд), та реших да питам проблема в моя телевизор ли е или нещо друго. Апропо, мога да прашам ЛС или поне не ми дава, че не мога

 И при мен излиза това съобщение за грешка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, debil4e написа:

Опитах  се днес да си вляза в профила и ми излиза това

  Скрий съдържанието

22a05b44fd31df2f.png

Понеже продължи повечко(от обяд), та реших да питам проблема в моя телевизор ли е или нещо друго. Апропо, мога да прашам ЛС или поне не ми дава, че не мога

 И при мен излиза това съобщение за грешка !

 

 

Еееееееее.....от днес не получавам и известия,а коментарите ми стоят като непубликувани ! Какво става ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди време във форума имаше една много полезна (поне за мен, имам я като отметка в браузъра) тема: "Всякакви въпроси: Корейски език", но сега при опит да отида в нея ми изписва: 

Sorry, there is a problem

You do not have permission to view this content.

Error code: 2F173/H

 

 

Проблемът в "моя телевизор" ли е или е била изтрита, защото не я октривам никъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е видима само за Екип субтитри на форума ни, затова не е видима за вас. ;) Има промяна в настройките на раздела, не е изтрита. Ако желаете да кандидатствате за преводач при нас, свържете се с мен или по установената вече процедура чрез имейла на форума. След одобрение на вашата кандидатура ще може да виждате темата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да постна мнение в една тема в Китайски сериали, поне за една знам. Излиза ми некво странно съобщение как сайта бил защитен, пък била засечена подозрителна активност от мойто IP и тн, и тн. В раздел манга успях да пиша, на лични също, но мнението в онази тема не мога да публикувам, пак ми излиза същото:huh2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпата, и двете сме го закъсали в такъв случай:lol2:Тъпото е, че този път беше по темата...пък не успех да пиша:cry:

Сериозно, тия неща имат навика да не се пръкват само на едно място затва споделям проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да гласувам за мнение на потребители - излиза ми : Sorry, there was a problem reacting to this content.

и в темите като съм на последна страница не мога само с мишката да цъкна на предишна страница.., става едниствено с десния бутон-отвори в нов прозорец/подпрозорец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...