Jump to content

Технически въпроси


Ragnos

Recommended Posts

Guys, 

 

От вчера се опитвам да си сложа профилна снимка, но постоянно ми казва, че файловете са прекалено големи. Запазих снимките във всякакви формати - последната е само 477 КВ в png формат и пак не я приема.. Някой да знае как може да се оправи това ? 

 

Не ги запазвай в различни формати, а намали физическите размери на 124 на 150 пикса или по-малко. 477 кб е доста за профилна снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги запазвай в различни формати, а намали физическите размери на 124 на 150 пикса или по-малко. 477 кб е доста за профилна снимка.

Как става това? :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос:

Има ли как да се сортират форумите за филми и сериали по годините на издаване на филмите и сериалите.

Понеже вече 3ти път се хващам че ми се ще да видя

"японски филни от 2015"

"японски сериали от 2015" и пр... обаче не се сещам за бърза процедура...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да ги сортираш по дата на създаване на темата, което ще ти даде относително близко по време на излизане. Макар че има и малък процент продукции, чиито теми са създавани доста по-късно.

 

Другият начин, който можеш да използваш, е чрез търсачката. Първо, отиваш в съответния подфорум, напр. Японски филми, и пишеш само годината в търсачката. Така ти излизат всички филми, които съдържат в името си посочената година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доскоро можех да си избера различен скин за телефона и за компа, който беше запаметен и си стоеше. След преинсталация на едното и ресет на другото обаче, всяка промяна в избора за едното устройство се отразява и на другото. Някаква идея как мога да оправя това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как точно може да се направи това, обаче се сетих за един трик. :) Може да го ползваш временно докато някой от администраторите отговори.

 

Влизаш с име и парола само когато си на компютъра и там си настройваш нормалната тема. Когато си на телефона не се логвай и смени на мобилната тема. Така ще ти ги помни и на двете, но примерно няма да можеш да пишеш коментари, а само да четеш когато си на телефона. То и без това на телефон рядко се пишат мнения и само се преглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Без да искам пуснах нова тема на грешното място - тук

Може ли някой модератор да я премести, защото аз не успях. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Все се каня да питам - има ли някъде бутон "горе"? Чета, чета в някоя тема и искам да се кача горе, но не намирам и трябва да скрулвам... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, няма ли как да се направи някаква опция при даден сериал да се свалят всички субтитри наведнъж. Направо изтръпвам, ако знам, че трябва да свалям цял сезон.

Или качвайте цял архив на завършен сериал, или направете някаква опция за download all. Моля? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам тръпките, дето те лазят, кидо. :D Не е лоша идеята ти. Ще качвам и цял архив при завършване на сериалите оттук насетне. И без друго правя такъв архив за авистаз. Но за старите не ми се връща, че да ги тегля и да ги архивирам в комплекти тепърва. A само админите могат да кажат дали може да се направи опция за download all. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А откак сериалите са разделени на по 95867894 серии, ме избива студена пот и се налага да пия валериани и т.н. Много мъка, ей! 40 серии се свалят 1 час, ба :D

Иначе да, целият архив е хубаво нещо. Поне за завършените преводи. Иначе си трябва "Свали всички" или маркиране едно по едно, но пак със "Свали всички". Иначе лоша и адски пипкава история. Преди сякаш беше по-добре - поне не ти се затваряше прозореца след всеки даунлоуд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...