Jump to content

Recommended Posts

Според мен в този сериал нещата ще се окажат съвсем различни от това, което е очевидно. Имам усещането, че мацката, която е двоен агент, всъщност наистина е от "нашите", а не от Атина (както изглежда засега), но ще видим дали ще се окажа прав ;) По принцип шпионските игри са изключително сложни и трудни за разгадаване. Дано тук се окаже точно така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в този сериал нещата ще се окажат съвсем различни от това, което е очевидно. Имам усещането, че мацката, която е двоен агент, всъщност наистина е от "нашите", а не от Атина (както изглежда засега), но ще видим дали ще се окажа прав ;) По принцип шпионските игри са изключително сложни и трудни за разгадаване. Дано тук се окаже точно така ;)

 

Охохо, и аз искам така да стане. А на мен ми се струва, че нашето добро девойче Lee Ji Ah ще смени платната. Дали от ревност или като двоен агент, виждам че има еротични сцени с лошиат батко. Незнам дали любовен петоъгълник ще стане, но интригата ще се навърже още.

 

А за високите токчета, мисля че тя не е истински агент. Все пак ако си следил внимателно, станала е агент за да търси любимия. То и за това все някой я спасява. А най-много ми харесва образа на некадърния агент. Много му отива тази роля, в началото бях скептично настроен за него. В Човек наричан бог изобщо не ми хареса. Главната много ме кефи, единствено съм я гледал в Меч без име, като се има предвид, че там изигра кралицата, а крал и кралица не се играе от кой да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление май драмата ще пропусне една седмица ( и това в най-добрия случай) :(

Jung Woo-sung и Jung Chan Woo са претърпели инцидент по време на снимките вчера.

Наш Jung Woo-sung е ранен в крака, а Jung Chan Woo който е бил с него в главата. И двамата

са откарани в Бърза Помощ.

 

http://www.mb.com.ph/articles/300308/2-korean-actors-injured-tv-series-shoot

 

Стискам палци всичко да се размине по най-лекия начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И става по-лошо цък. Накрая на статията пише, че Taewon Entertainment ще обсъдят с разпространителите дали сериала да отпадне. Макар, че нараняванията на двамата актьори да не са живото застрашаващи явно за сега ги възпрепятстват да снимат. Заснети и излъчени са до 13-ти епизод включително, но 14-ти епизод не е готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но тя гледа през цялото време все едно някой й е изял обяда, откраднал мечето и откъснал езика

 

:282: :282: :282: Не че нещо, но по-готино определение на тези толкова обичани от корейците изражения не съм чел до сега. Това не е само за този сериал и не само при женските образи. И двете героини, за мен лично особено Lee Ji Ah :wub: , са страхотна гледка, но определено си прекаляват с този способ. :) Иначе сериала си е много добър и нямам търпение да излизат останалите серии и дано контузените се оправят по-бързо. "Iris-2" се надявам да е колкото се може по-скоро и да не е края, а да има и 3 и 4... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото нещо, което можеше да ме накара да гледам(но не и харесвам) този сериал, и те го направоха. Тези бозайници от разред чифтокопитни с розов цвят и зурлички!

 

20110207_shim_changmin_athena_1.jpg

20110207_shim_changmin_athena_2.jpg

 

 

П.П. Знам, че е смешно зализан, ама аз душата гледам.

П.П.2. Искам да съм в Корея и да си пусна SBS и два часа да не мож' ме премести нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, тези сценаристи са просто за убиване!!! :mad2: Чудя се дали изобщо да гледам последната серия вече! :mad: Както завършва 19-ти епизод, направо не ми се мисли! Дано "Iris 2" започне скоро.. :Х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали сериала е хубав или не всеки би трябвало да прецени сам за себе си. Не съжалявам, че го гледах, но и не съм във възторг. Имах чувството, че сценарият е писан от няколко човека, които не са комуникирали помежду си. Иначе няма как да си обясня част от действията, които оставаха недовършени или пък обяснения като, че ли съшити с бели конци.

 

Информация започна да изтича доста често веднага след като Хе Ин постъпи в НТС,но никой не я подозираше сериозно. Прекалено лесно повярваха на обясненията и докато я разследваха и на никой не му правеше впечатление колко често тя се "измъква". Подадоха и нарочно информация за мнимото убийство на доктора, за да видят дали тя ще я предаде и всичко свърши до там. А малко след това доктора беше отвлечен, но пак никой не я обвини. А имаше и още много други подобни издънки.

 

Актьорите се справиха добре, а пък препратките към "Ирис" явно ни подготвят леко за "Ирис-2".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите шест епизода -страшно ми допада! Да гледам любимите ми корейци в любимата ми Италия беше двойно удоволствие! Екшънът ме изненада много приятно, просто гледам с голям интерес! Jung Woo Sung и Cha Seung Won са просто невероятни! Такова удоволстиве ми доставя да ги гледам, че нямам думи да го опиша!

Също харесвам и Soo Ae, има нещо много яко в нея! Жената на Woo Sung (Lee Ji Ah) не ме кефи особено, но не защото му е жена в реалния живот . . .

Актьорския състав е много добър, екшъна -също!

 

Много ми хареса и едно от момичетата, работещо за НТС, някой може ли да ми каже как се казва . . .

 

Untitled.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите шест епизода -страшно ми допада! Да гледам любимите ми корейци в любимата ми Италия беше двойно удоволствие! Екшънът ме изненада много приятно, просто гледам с голям интерес! Jung Woo Sung и Cha Seung Won са просто невероятни! Такова удоволстиве ми доставя да ги гледам, че нямам думи да го опиша!

Също харесвам и Soo Ae, има нещо много яко в нея! Жената на Woo Sung (Lee Ji Ah) не ме кефи особено, но не защото му е жена в реалния живот . . .

Актьорския състав е много добър, екшъна -също!

Много ми хареса и едно от момичетата, работещо за НТС, някой може ли да ми каже как се казва . . .

Поне мисля, че е тя..

Yoo Ha Jin

 

А батковците са наистина страхотни за гледане..

 

Може би романтиката е тряснала по главичките двамката от новата мила двойка точно в Италия?!

 

http://www.youtube.com/watch?v=nSyXA4ABZ7g&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Може би романтиката е тряснала по главичките двамката от новата мила двойка точно в Италия?!

 

 

 

Не бих се изненадала, ако се окаже точно така . . . :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е за всички онези, които обичат екшъните.

На места бе много нелогичен и много американизиран, но пък актьорският състав компенсира недоразуменията.

 

За мен най-силна роля в сериала направи Cha Seung-Won. А най-сладък ми бе Kim Min Jong.

 

Силно се изненадах, когато

Ki Soo се поддаде на импулса си към Son Hyuk. Много се впечатлих от този момент, понеже първата/ истинска любов се чака до край, независимо дали е обречена, или не. :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е за всички онези, които обичат екшъните.

На места бе много нелогичен и много американизиран, но пък актьорският състав компенсира недоразуменията.

 

За мен най-силна роля в сериала направи Cha Seung-Won. А най-сладък ми бе Kim Min Jong.

 

Силно се изненадах, когато

Ki Soo се поддаде на импулса си към Son Hyuk. Много се впечатлих от този момент, понеже първата/ истинска любов се чака до край, независимо дали е обречена, или не. :lol:

 

Дес,

относно Ча Сънг Уон съм напълно съгласна.

Този човек се справи великолепно в ролята на терорист. Също и заместника му.

И изобщо сериала е супер, въпреки че сценария наистина залита на моменти.

Не знам.. Може би ми хареса най-много заради готините агенти, терористите не им отстъпваха. Новите технологии и приятната музика допълваха и обогатяваха недотам добре развития сюжет. Наистина ми липсват подобни сериали.

От средата нататък сериала стана много по-динамичен и екшъна на ниво. Мъничко в повечко беше романтиката, а "батко" на моменти издишаше, но въпреки всичко си струваше да го гледам и да му се радвам на опитите да спасява Корея от всички лоши елементи на света..:).

Може би любовта го е пернала и разсеяла или от инцидентите, защото на моменти /особено когато плачеше в края/ мъничко ми се стори, че преиграваше и излезе неестествено. Ама аз нали съм му фенка и романтична душа го разбирам напълно и пак си го тача..;)

Най-емоционален ми беше момента когато

 

убиха Че Хи. И аз се разплаках за нея заедно с ШиУон. Много беше миличък като й викаше "Сънбе".

На края ми стана мъчно и за Лошкото. И с цялата си лошотия, той до края не изневери на любовта си, което някак беше достойно за възхищение.

 

На сцената в последната серия с двамата сладки агенти с кожените якенца и дългите крака, си мислех колко се кефи Зен. Зрелището наистина си струвa;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да, farfallina, заместникът му също бе великолепен!

 

Това, което ми уби интереса към сериала бе,

когато 'самоубиха" главната героиня. Добре, показаха някакво душевно терзание и т.н., но точно този тип човек, нарочно не пиша жена, да тръгне да гълта хапчета, бе повече от нелепо!

А вторият момент бе атентатът срещу президента. Цялото президетско " войнство" бе изтрепано като пилци от шепа бандити, а те от своя страна се дадоха на един-двама Рамбовци... :lol:

 

 

Но въпреки това сериалът бива, понеже сюжетът се развива с бесни темпове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу главната героиня и аз имам критики. Макар че накрая ми стана доста по-симпатична.

Имаше нещо дразнещо в нея, пак със сигурност по вина на сценариста.

Не ми се струва лоша актриса, все пак И Джи А наистина ми е любимката от двете.

Севернокорееца вярно, че е голям образ и много забавен. А и по-възрастните актьори също бяха на много високо ниво..

ОСТ - 10Х. За жалост не можах да открия всички песни на едно място. Много ми хареса тази тук.

Поздравче с Arrow на Kangta!

 

Въпреки всичко не пропускайте този сериал! Струва си гледането!!!

Може би епизодите са малко в повече /с 3-4/, но пък при толкова хубавци на едно място спокойно и това се преглътва..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много ми се иска да го гледам този сериал, но исках да попитам нещо. Той да не е продължение на този IRIS или на Fugitive: Plan B? .. Последните не съм ги гледала и ако е така, това значи ли че първо трябва да се гледа някой от тези двата, за да може по-лесно да се направи връзка?...

 

ПС Надявам се ме разбрахте! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Северно-корейският генерал (Kin Seung Woo), както и президента на Южна Корея са същите персонажи и в "Iris". Времето на действие е след това в "Iris". Самата организация се споменаваше мисля в два-три момента. В този смисъл, макар и главните герои и сюжета да са различни, има не малко паралели с "Iris".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм го догледала, но не се стърпях. Много екшън, повече от ИРИС. И малко по-малко романтика, но за сметка на това в най-неподходящите моменти. :)

 

Може ли на сцената на моста да стоят с опрени пистолети един в друг, народът се изби, а те си говорят за любов?! Айде моля! :unsure:

Ей, ама мъжете наистина оглупяват, като се влюбят до уши. Като ги уцели онова дебеличкото, крилатото със стреличката си, и всичко отива по дяволите.

 

Как да не ги харесаш такива емоционални мъже. В най-напрегнатите моменти като зачервят едни очи…

Баткооооо! :rolleyes: Толкова усмихнат, колкото в началото, не го бях виждала. Отдавна не бях гледала нищо с него и сега си припомних защо ми е един от любимците. Вярвам му. Много е естествен.

На Сънг Уон оппа му ходи да е лошият, ама му ходи! Този път ми хареса, без забележки. С този глас и поглед – уау! Много е добър като лош!

Су Е ми е леко неприятна, не знам защо. Прилича ми на порцеланова кукла и ми е неестествена. Но пък гласът й е интересен.

Ким Мин Джонг /Ки Су/ тук за мен е голяма изненада. Много свеж образ. В „Човекът, наречен бог” ми беше ужасно антипатичен, но тук много ме радва.

И, ако не сте разбрали, да ви кажа: агентка без 20 см. токчета не е никаква агентка и не може да опази националната сигурност! С терористките положението е същото. :lol:

А ако един агент или терорист не е с вталена риза и тесен панталон, пак не може да го бъде. Това е задължителна униформа, иначе няма как да борят лошите/добрите! :28558:

После – манекени ли гледаме или актьори? Ами като са ги наконтили така какво да правим? Но са толкова готини, че прощавам всичко. Даже подкрепям! О, да не забравя и прическите. И без тях не може! :i love this:

Забавлявам се, но сякаш я няма онази тръпка от ИРИС, а не мога да не ги сравнявам. Поне кастът е готин. Казах ли колко е сладък Ши Уон? :wub:

Ще видим финала как ще го докарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Това, което ми уби интереса към сериала бе,

когато 'самоубиха" главната героиня. Добре, показаха някакво душевно терзание и т.н., но точно този тип човек, нарочно не пиша жена, да тръгне да гълта хапчета, бе повече от нелепо!

А вторият момент бе атентатът срещу президента. Цялото президетско " войнство" бе изтрепано като пилци от шепа бандити, а те от своя страна се дадоха на един-двама Рамбовци... :lol:

 

 

 

 

Да, определено атентатът срещу президентът беше недоизпипан докрай.. Не можах и аз да разбера как десетина (ако даже имаше толкова) терористи убиха почти всичките охранители на президента и после хоп - те пък бяха изтребени от двама.. тук направо ми напомни за глупавите американски филми, в които главните герои са тип Чък Норис XD И още нещо не ми стана ясно - от де пък я видя тази базука, че да стреля по онуй дето пускаше бомбите.. съдба,а :D

Сега ще гледам 16ти епизод и ми е много чудно какво ще стане с камикадзетата в НТС.. нещо ми подсказва, че пак нашият главен герой ще стане герой в ситуацията, но да видим... Не мога да разбера, уж "Атина" била мега силната организация, а какво става - почти през цялото време те се губещите.. да видим дали в последните 5 епизода ще направят голям удар, така да се каже

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...