Jump to content

Recommended Posts

Доста добър старт за сериала..- 22.8% рейтинг. С този суперски каст си е повече от нормално /макар че наистина рейтингите не са чак толкова важни../

Голям мерак имам да изгледам първи епизод, ако ще да е без субки. Линкове за двете песнички от ОСТ:

I LOVE YOU – Taeyeon (SNSD) и другата на Brown Eyed Soul.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа, че от мерак не можах да се въздържа да изгледам. В края на краищата на втората серия поне разбрах две-три изречения на италиански, ако не друго:)

Също доволна от това, което видях. Поддържащите актьори са доста добри. Да спомена първо, че в ролята на партньора и старши на У Сонг е един много симпатичен актьор (Lee Han Wie), който ми беше "любим" полицай в Hero. Така че очаквам и забавни кадри, то те започнаха май от началото още:)

При мен сантименталната нотка си беше на първо място, та вторият епизод ми хареса още повече от първия.

Много силно начало..

 

У Сонг беше прекрасен с този смокинг и папионка. Сега разбрах защо го наричаха в пресата "азиатски Джеймс Бонд" и защо беше цялата тази шумотевица и рекламната кампания за Sky Vega. Колата и всичките там атрибути - телефона, очилата и готина кола..

Жалко, че това се оказа един красив сън. Soo Ae също прелестна с тази рокля и ботките, много готина мацка.. Но защо ли ми стана тъжно в края за героинята на Lee Ji Ah. Може би, защото ми се иска точно с нея да го видя като двойка/то те явно нещо са били преди/.. У Сонг очарователен както винаги в ролята на влюбен!!! Много беше красив и края - тази гонка на и в дискотеката.. и този лошият, дето го гонеха много готини плочки показа при ритуала.. Изобщо напрежението се засилва..

Сънг Уон - един красив, направо магнетичен лош. ) Първата серия отново бях впечатлена като го видях с костюма и бялата риза.. онзи бой в тоалетната си беше доста зрелищен. Но пък ми се стори и малко поотслабнал. Това са снимките след като беше болен, така че е нормално..

ШиУон в крайна сметка се появи с една кариранка ризка и с типичната си усмивка, ама беше за много кратко.. Да се надяваме вече в третата серия да го гледаме повечко..

 

 

Едно предпразнично поздравче за Блеки и компания!..

Тази снимка ми се струва, че е правена точно там, където нашият герой срещна съдбата си /в лицето на хубавата мадама/ в първи епизод..Чисто и искрено си мечтая някой ден да посетя това местенце. И момичета, пак благородно завиждам)..

 

 

У Сонг на стрелбището сред тези дечица също си беше зрелище.. как обра само всички плюшковци..

Бедничките младежи, съсипа им бизнеса..

 

1116penguins4.jpg

 

 

Видео с песента на Brown Eyed Soul.

http://www.youtube.com/watch?v=49lbnC7YVfE&feature=player_embedded

 

И персонажите на главните..

 

athena-characters-plot1.jpg

athena-characters-plot2.jpg

athena-characters-plot3.jpg

athena-characters-plot4.jpg

athena-characters-plot5.jpg

athena-characters-plot6.jpg

 

 

С нетърпение очаквам превод и трети епизод.. От превюто видях, че ще е в Италия и тръпката е съвсем истинска:)

 

не само насън..

 

 

Тук всички реклами за Sky Vega, на който му е интересно да ги види .. - лошият герой и добрият герой са много хубави;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМА СУБТИТРИИИИИИИ *ТАНЦУВАМ БЯСНО В КРЪГ ОКОЛО ОГЪНЯ И ПОРТРЕТА НА ШИУОН*

 

Понеже няма скайп днеска, тука го викам. След два часа ще едитна поста с коментар за първите два епизода.

 

Такам, моите хора Джи А и Шиуон в преведените епизоди са ни поспестени, така че ще коментирам останалите знайни и незнайни войни докат се проявят тез двамцата, особено втория(който за минималното си екранно време ми донесе максимално удоволствие) Тъй като съм само от три часа на тази вълна, може да имам проблем-два с имената, ама ще се справя до следващия пост.

 

У Сонг са разбрах що толкова го тачите. По-як е от Бьон Хон кат таен агент, щото е по-закачлив и не толкоз ревлив, пък и е висок, строен, да му се ненарадва човек. Наистина чуден чар разпръсква, с тази усмивка, неглиже стила и CS-а, който цъкаше. Освен това успява да е хем сериозен агент, хем с кучешки поглед.

 

Сънг Уон е моята голяма зряла страст. Той е висок, много мъжествен, с разкошен глас и прекрасен модел. Така съм си представял идеалния злодей, който искам да ме отвлече. Излъчва страхотна студенина, а имам удоволствието да съм го гледала и по предавания, тъй че той просто е мъж на място. Един уверен, силен и способен, идеален избор.

 

Су Е или Ким Те Хи...аз грам разлика не намирам. Ама грам. И двете са ми еднакви...С кравешки поглед, пухкави устенца, хубави краченца и седят и се усмихват, а всички мъже залитат по тях. В тоя случай дали истинска актриса или хартиен постер ще сложат...Все едно е. Да не говорим, че я обличат само, за да радват мъжката аудитория, а роклята на бала беше отврат особено с тез боти. УЖАС.

 

Иначе тоз сериал засега има малко повече сюжет отколкото аз съм Анджелина Джоли, ама малко. За кво аджеба се катериш по покрива кат моеш да минеш през парадния вход? И защо не си знаеш целта? И кой агент ш се издава, печелейки малки играчки за пищящи деца? Как да е, време има

 

А да, и защо си мислят, че когато са научили как е здрасти и чао на даден език, това ги прави яко авторитетни? Смешно е. Английски иди-дойди, ама италианския и руския...Ау. И Су Е седи и ми се усмихва едно никакво.

 

 

Обаче първите две минути на сериала ме спечелиха...Кой беше там, а? Моя батко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eх, Zenith,

относно руския не си толкова права.. Това е един език авторитетен колкото английския - нито повече, нито по-малко.

Хубаво е, че се учеше едно време доста сериозно и му се наблягаше, колкото сега на английския..

А относно италианците.. Ми жалко за карабинера, дето го изкараха толкоз непохватен във втори епизод..

И пък къде я намери наш герой таз корейка във Виченца..

 

"Батко" май показа, че може японски да говори..

Саша Шевченко..мисля, че така се казваше руснака, също един интересен тип.. Жалко, че го убиха толкова рано.

..

Всъщност открих, че най-много ми допада от от всички мацки Lee Bo-Young. Харесах си я още в I`m happy и A Dirty Carnival.

Да видим каква ще е точно нейната роля.

Сюжета не знам, но главата ми се завъртя вече от трима готини лоши.. , ама много станаха:)

Видеото с още по-хубава песничка, изпълнителите са обичани..и има защо?!

Честита Коледа!

Който си искате от героите, него си избирайте за подарък.

Хубавците просто преливат..;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си ме разбрала, аз руския не подценявам и грам. Подеценявам само и единствено корейците, които се правят на рускоговорящи.

 

Засега ОСТ-а е много добър, но имам лек проблем с малкото склапатосване на нещата, особено на историята на Джи А и главното ни момче, много бързо, много странно стана, нямаше ни логика, ни прелюдия, а и мелодраматично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах едно епизодче. Като ви чета коментарите, имам чувството че говорите за манекенски парад, а не за актьори :lol: Може би ако не прекалявам със сравненията с Ирис и се абстрахирам, ще ми хареса. Е, от първи епизод много не разбрах. Но ми стана ясно, че ще "правим" специален отряд за борба с тероризма тип "великолепната седморка", пардон черната :blink: много умна идея . Боят в тоалетната ми хареса, ако не броим, че изпочупиха всичко, което беше порцеланово, което ще рече:писоари N на брой, умивалници, огледала и не помня още кво, като всеки падаше, ставаше, отръскваше си и продължаваше да раздава ритници. Тия корейци много здрави бе. Ако се счупи подобна санитария и пострадаш, такива поражения може да ти нанесе, че не ти е работа, както се казва кръв и л.... А тук барем да им бяха съдрали сетренцата на тия другари... Тц, ядец. Cha Seung Won ми е интересен като актьор /визия, прилича ми на Д`Артанян :) , но съм го гледала единствено в един филм - Secret /отличен криминален трилър, съспенс, до последно се чудех кой, как, защо/.

И другото, което ми се струва глупаво. Сериозни агентки, или каквито са там, се разхождат с къси полички /не мислете, че ви чета морал/, а в същото време блузките им закопчани под брадата :blink: Е, кажете, как се работи в такива условия :rolleyes: За главния няма да говоря още, освен че малко ми е зализан. Надявам се да не прекалят с романтиката, вече ми стана ясно, че любовта успя да се стовари върху него с гръм и трясък :lol: Извод: ако успеят да ме задържат и на втори епизод, бих се включила в превода, ако няма много мераклии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво пречи, че се дублират? Не ви ли дойде акъла вече да не се занимавате с глупости? Като имат време бол, да превеждат, ако продукта им е пак некачествен, проблемът си е техен. Баста.

 

За сериала: Засега съм гледала само 1 еп., но ми се струва, че има опасност да го окъкат. Искрено се надявам да греша, щото още една слаба продукция с Батко ше ме откаже да гледам корейски екшъни, а дори и безобразния чар на всичкото мъжко актьор в Атина няма да ми задържи вниманието при това положение. Засега подхождам с умишлено намалени надежди и до момента дава признаци да му вкарат що-годе смислен сюжет. Пък ако не друго, поне тупалките ги бива... :lol:

Абе, стискам палци. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах едно епизодче. Като ви чета коментарите, имам чувството че говорите за манекенски парад, а не за актьори :lol: Може би ако не прекалявам със сравненията с Ирис и се абстрахирам, ще ми хареса. Е, от първи епизод много не разбрах. Но ми стана ясно, че ще "правим" специален отряд за борба с тероризма тип "великолепната седморка", пардон черната :blink: много умна идея . Боят в тоалетната ми хареса, ако не броим, че изпочупиха всичко, което беше порцеланово, което ще рече:писоари N на брой, умивалници, огледала и не помня още кво, като всеки падаше, ставаше, отръскваше си и продължаваше да раздава ритници. Тия корейци много здрави бе. Ако се счупи подобна санитария и пострадаш, такива поражения може да ти нанесе, че не ти е работа, както се казва кръв и л.... А тук барем да им бяха съдрали сетренцата на тия другари... Тц, ядец. Cha Seung Won ми е интересен като актьор /визия, прилича ми на Д`Артанян :) , но съм го гледала единствено в един филм - Secret /отличен криминален трилър, съспенс, до последно се чудех кой, как, защо/.

И другото, което ми се струва глупаво. Сериозни агентки, или каквито са там, се разхождат с къси полички /не мислете, че ви чета морал/, а в същото време блузките им закопчани под брадата :blink: Е, кажете, как се работи в такива условия :rolleyes: За главния няма да говоря още, освен че малко ми е зализан. Надявам се да не прекалят с романтиката, вече ми стана ясно, че любовта успя да се стовари върху него с гръм и трясък :lol: Извод: ако успеят да ме задържат и на втори епизод, бих се включила в превода, ако няма много мераклии.

Да се надяваме, че наистина ще има добър сюжет за разлика от ИРИС, както не толкова силно застъпена любовна история и най-вече не толкова малоумен край :) . Надявам се да не съм разбудил много духове с тези си коментари за ИРИС, но наистина бях адски много разочарован от баналния край. За капак по-късно във филма добавиха още няколко елемента които просто май преляха чашата. Все пак смятам, че хората са си взели поука и няма да допуснат същите грешки макар рейтинга на сериала да показва съвсем друго.

Доста хора твърдят, че включването на Park Chul Young e за да разкрие някои неща от ИРИС тъй като той остана последния жив който знаеше доста неща за тях :). Нещо в което аз лично не вярвам,но все пак си струва да се помисли.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apocalyptic, няма проблем да коментираш ИРИС, тук има доста и от двата лагера. Аз наистина харесвам ИРИС -тръпка ни е в семейството, което може би се дължи на твърде малкия ни опит с американски телевизионни сериали :) , но пък вече съм наясно какви бози могат да забъркват самите корейци. Мога да дам и пресен пример - А Man Called God :wacko: . За любовната история се съмнявам, накъде без нея, ще си я сърбаме прилежно всеки епизод, момчето е влюбчиво :lol: На мен краят не ми се стори толкова банален, макар че ми се искаше да има три дни яли, пили и се веселили. Най-хубавото беше, че свърши толкова бързо, че не успяхме дори да ревнем. По-скоро ми остави доста въпроси, на които искам да ми бъде отговорено ;)

И да завърша - много се надявам Атина.... да ми допадне, впечатленията ми са само от първи епизод както споменах вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apocalyptic, няма проблем да коментираш ИРИС, тук има доста и от двата лагера. Аз наистина харесвам ИРИС -тръпка ни е в семейството, което може би се дължи на твърде малкия ни опит с американски телевизионни сериали :) , но пък вече съм наясно какви бози могат да забъркват самите корейци. Мога да дам и пресен пример - А Man Called God :wacko: . За любовната история се съмнявам, накъде без нея, ще си я сърбаме прилежно всеки епизод, момчето е влюбчиво :lol: На мен краят не ми се стори толкова банален, макар че ми се искаше да има три дни яли, пили и се веселили. Най-хубавото беше, че свърши толкова бързо, че не успяхме дори да ревнем. По-скоро ми остави доста въпроси, на които искам да ми бъде отговорено ;)

И да завърша - много се надявам Атина.... да ми допадне, впечатленията ми са само от първи епизод както споменах вече.

С риск да те накарам да правиш нещо което вече си правила. Погледни филма, който е сериала в съкратен вариант + 10 минути в края на филма които дават толкова информация колкото може би целия сериал :lol::rolleyes: . Ако пожелаеш и не си гледала мога да ти дам линкче към клипчето в youtube ( въпросните 10 минути в които се виждат доста неща). Същото важи за всеки заинтересован :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом искаш да разрушиш блаженото ми невежество, дай го този линк :( Но да знаеш, че пак ще обичам И Бьон Хон повече от ... още не съм му запомнила името, така де, романтичния килър от Daisy.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези които искат да видят края на филма IRIS.

 

 

 

Клик

Да добява нещо и от мен което съм прочел тук-там за тези които не знаят корейски. Не гарантирам пълна (100%) достоверност, но вярвам че нещата са така.

Та според разбиращите корейски и филма шефа на IRIS е въпросния оцелял ръководител на ядрената програма на С. Корея .... ( забравих му името) който е вербувал Kim Sun Hwa да работи за IRIS изпозлзвайки предателството към семейството и от страна на С. Корея и любовта и към Kim Hyun Jun. Както става ясно тя е стрелеца който не се видя в края на сериала и също така убива Park Chul Young.

 

Нещото което искам да отбележа е, че в Аthena който се води продължение на IRIS последния ( Park Chul Young) e все още жив и дори се е издигнал в йерархията. Може би малко сбърках като казах, че се разкриват доста неща за сериала, но все пак това е един допълнителен поглед отговарящ поне на някои от многото въпроси които останаха след края.

 

 

 

Що се отнася до И Бьон Хон и романтичния убиец с невероятен вкус към виното( ако правилно съм разбрал за кой става дума) , мисля че вторият е доста лигав и зализан. Направо се чудя как му дадоха такава роля :lol: . Аз си падам повече по мацките в тези филми, така че моля да ме извините ако съм нахокал нечий идол :):rolleyes::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, не улучи. Но ми напомни какво взиране във филма беше докато разбера какво е това ТОП :lol: Харесвам пръстените му... и чорапките му. Става въпрос за актьорът, изпълняващ главната роля в Атина.... Woo-sung Jung, че каквото съм гледала с него, все ме е вкарвал в преразход с кърпичките :)

А за разбулването на мистерията.... :( Дано в Ирис 2 измислят още нещо.

А за Атина.... скоро ще разберем дали ще запази рейтинга си и без помощта на Ирис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Атина.... скоро ще разберем дали ще запази рейтинга си и без помощта на Ирис.

mackova,

рейтинга продължава да е висок, макар че падна малко..

Както и да е, то и аз сигурно съм пристрастна, но на мен каста ми харесва повече от този на IRIS и продължавам да си го следя най-вече заради това.

В 3-та и 4-та серия сюжета започна да се избистря, а и тук и имаше повече бой отколкото да се набляга на любовта.

Тръпна да видя вече таекуондо-уменията на ШиУон се надявам да го включат в бойния екип в тези епизоди /вече и на дело/..

Относно У Сонг И Ча Сънг Уон мога да сипя само суперлативи - просто са най-добрите..

А и като цяло не виждам слаб актьор или актриса. Секретаря на президента е една от актрисите, които ме впечатли в Hwang Jin Yi..

Sean Richard се представя страшно добре и с един перфектен английски /то няма как/.. Добре, че не е като Даниел да говори почти само на английски, защото със сигурност щеше да загуби точки от това..

Доста парици са хвърлили и тука, дано наистина резултата да си струва, ще видим на края..

Не знам по-нататък и що ще чинят Boa и Girls’ Generation в серила?!

 

 

Терориста, дето го дебнеха в момента е голям симпатяга, руския също беше..

Баткото - севернокореец с пагоните, който видях на видеото от предната страница вече се появи, и то жив и здрав.. Lee Bo Young не се оказа агентка, за мое разочарование..

Мен ми е интересен шефа на екипа и защо Сънг Уон го остави жив в първия епизод?! Предполагам, че още някой внедрен ще има при наште добри или в президенството от таз организация лоша, така че ще следим интригата.. Това прави сюжета по-интересен.. Чакам да се появи и Kim So Yun /пак като персонажа си от IRIS Kim Sun Hwa/. И на мен тази мацка ми е изключително приятна като визия и излъчване. Но да кажа и хубави думи за Lee Ji Ah. Както се вижда тя е наистина страхотна актриса и много добре играе като агентка..

Заплита се нещо като любовен триъгълник с наш У Сонг, което също е готино,

а и "лошият" Сънг Уон се намесва в любовните взаимотношения.. както ще се види..

Kim Min Jong в ролята на севернокореец също играе добре.. Като абсолютна шматка е.. Изкефи ме с тези червени и сини сакенца в Италия..

И въобще италианските павенца, ресторантите и кафененцатата, красивите сгради и извисяващите се базилики, зеленината и саксийките по прозорците, сладоледа - една романтика си блика от тези епизоди, ама до немай къде, тъй е че и една любовна история си е е сякаш на място.. Чичкото с колата, дето се ядосваше, си беше автентичен, също и циганката-обирджийка.. то може и от наште циганки или от румънските да е, не се знае, че доста ги има по улиците и площадите там;)

Ама и тез корейци верно колко са смешни като се опитват с италианския, май по-добре да си карат на английски;).. А и как само ме разсмяха като произнасяха името "Саша"..:)

 

Който иска да гледа он-лайн тук..

 

И поствам пресен клип.. Още една готска песен, която подхожда напълно..

 

 

Тук ново интервю с наш герой..

И нещо, което за мен лично беше интересно.. Камеото в тоалетната от първи епизод е ето кой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се чудих дали да започвам драмата, защото след като прилича на "Ирис" ми се стори безсмислено да я гледам. Накрая най-сетне се реших, само от любопитство ... поне си викам да видя първи епизод. И естествено, както винаги става при мен, за драмите, които най-много се колебая най много ми харесват, направо се влюбих в това сериалче. Тук не само екшънът е доста по-добър, но и историята е по-заплетена сякаш.

Освен, че главният е влюбен в една (коя май е към групировката Атина) има и бивша. Тук още в първите епизоди разбрах за организацията Атина, а в "Ирис" до средата на драмата нещо не бях наясно кои са (отдавна я гледах и май до 10ти епизод почти нищо не се спомена, не съм сигурна). Освен това си мисля, че ще има още няколко персонажа, които ще са в организацията Анита и са в НТС ... е поне тяка се надявам, защото обичам такива филми :D

 

Накратко според мет "Атина" за сега е по-интересна от "Ирис" и си заслужава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

201101032356361001_1.jpg

Това за mackova специално. Този хубавец с пистолета предполагам го позна. И той ще се появи..

За Boa вече се знаеше, но и с Shinee ще ни изненадат. Изобщо явно в името на рейтинга, силите се мобилизарат..

Тук..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така...Кой каза, че това е като модно ревю, а не сериал?

 

Приказката, че много хубаво не е на хубаво е вярна. Толкова много разкошни актьори, не само на вид, а и на талант, и ТОЛКОВА ТЪП сериал.

Сюжета му е все едно сценариста го е писал в промеждутъците между сапунената драма от 5 и Инкигайо. Аз съм от хората, които нямат проблеми с липсата на реализъм...Това е сериал все пак, ако не тук, то къде ще можем да си помечатем и полетим, ама нейсе...Наши батко мога да го гледам цял ден, но ша ма извинявате, ама тоя ТОП(не, не моя ТОП) агент една успешна операция няма откак е почнал сериала, ако не броим тази, която сънува, освен това да му се невиди само мрънка и сменя агенциите като девойка в едно специфично време от месеца. Няма харизмата на доста лигавия Бьон Хон...И тея тъпоъгълници любовни, в които го вкараха. Тия сериозно ли? И къде е интригата? И по тоя начин...Ужас.

Баш лошкото пък е толкова як и толкова саката в английския и съставянето на план. И има някакви безумни действия и май го кара на късмет, а и

Защо остави чичката жив оня път? Каква беше тая глупост освен, за да имаме убер великия ръководител на най-тъпия отдел?

 

Това едно на ръка, ама и Су Е? Начи мое да казвате, каквото искате за Мики, но тази жена има ДВЕ на брой изражения, като и в дветепогледа и е като на риба. Не искам да я обиждам, който я обича, но тя гледа през цялото време все едно някой й е изял обяда, откраднал мечето и откъснал езика. Джи А, която толкова обичам и тя играе ужким чудна агента, ама до сега все я спасяват. И КОЯ СПЕЦ АГЕНТКА, ДОРИ И САМО НА ОПЕРАТИВКА ШЕ МИ ГОДИ С 15 САНТИМА ТОК? Айде бе, тва да не е модно ревю?!?!?! Да не коментирам на Су Е детегледачката късите поли.

ШиУон още не мога да го нахраня, защото той освен като каубой на компютър като друго не се е изявил досега.

 

Камеото от кенефа е жесток пичага, гледайто го във Family Outing, а и Сънг Уон...Да ги заобича човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

201101032356361001_1.jpg

 

Това за mackova специално. Този хубавец с пистолета предполагам го позна. И той ще се появи..

За Boa вече се знаеше, но и с Shinee ще ни изненадат. Изобщо явно в името на рейтинга, силите се мобилизарат..

Тук..

Мерси :) , още не съм го видяла, стигнах с клизми до 3 епизод /дотук е с букви/. Но пък ще кажа под секрет, че подготвям превод с него и е много лош там.

 

Така...Кой каза, че това е като модно ревю, а не сериал?

ами... аз :blush: Вече започвам да си мисля, че костюмът и вталената бяла риза са най-удобното облекло за спорт :lol2:

Всички "руснаци", особено "Шаша" :) говорят супер смешно руски и супер добре английски <_< . Всички тия посредствени чуждестранни "актьори" свалят нивото на целия сериал. Спирам дотук, няма да повтарям Зенит, описала го е по-добре от мен. Все пак вероятно ще го изгледам целия, може би пък да опровергаят първоначалното ми мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се чудих дали да започвам драмата, защото след като прилича на "Ирис" ми се стори безсмислено да я гледам. Накрая най-сетне се реших, само от любопитство ... поне си викам да видя първи епизод. И естествено, както винаги става при мен, за драмите, които най-много се колебая най много ми харесват, направо се влюбих в това сериалче. Тук не само екшънът е доста по-добър, но и историята е по-заплетена сякаш.

Освен, че главният е влюбен в една (коя май е към групировката Атина) има и бивша. Тук още в първите епизоди разбрах за организацията Атина, а в "Ирис" до средата на драмата нещо не бях наясно кои са (отдавна я гледах и май до 10ти епизод почти нищо не се спомена, не съм сигурна). Освен това си мисля, че ще има още няколко персонажа, които ще са в организацията Анита и са в НТС ... е поне тяка се надявам, защото обичам такива филми :D

 

Накратко според мет "Атина" за сега е по-интересна от "Ирис" и си заслужава :)

 

Напълно съм съгласен. Атина е много по-добре замислен от Ирис и много по динамичен още от самото начало. Много ми хареса как ни запознаха с главните актиори в парвите епизоди. Като цяло, мисля че много бързо се развиват, не само героите, но и действието във филма. Филмът е наситен с много бойни и екшън сцени, за които са отделени много средства и усилия на актиорите, които се справят много добре. Ето и клипче като доказателство. Забелязах една моя любима актриса да се присъединява за снимките в Нова Зеландия. Бях написал по-рано, че мълчаливата агентка от Ирис ще се появи, и все пак ще я видим и тук.

 

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.hancinema.net%2Fvideo.php%3Ftable%

 

Много яко клипче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...