Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

ATHENA: GODDESS OF WAR

Мрежа: SBS
Епизоди: 20
Жанр: екшън, мистерия, трилър, романтика
Период на излъчване: 13 декември 2010 - 21 февруари 2011
Време на излъчване: понеделник и вторник 21:55
Режисьори: Hwang Jeong Hyeon, Kim Myeong Joon, Kim Tae Hoon-II
Сценаристи: Kim Hyeon Joon, Yoo Nam Kyeong

Още подробности

Участват:

Jung Woo Sung

Cha Seung Won

Soo Ae

Lee Ji Ah

Kim Min Jong

Choi Siwon (Super Junior)

Park Eun Suk

Описание:
Терористична група, наречена "Аthena", водена от Сон Хьок (Cha Seung Won),
заплашва Южна Корея и света. Всичко е в ръцете на специален агент И Джонг У (Jung Woo Sung)
oт Национална антитерористична организация, който трябва да осуети тяхната ужасяваща конспирация.
Чу Су Йонг, дъщерята на президента на Южна Корея, е отвлечена и отведена в Италия.
На Джонг У и неговия екип е дадена задачата да я открият и върнат обратно.
 

 

Сваляне с български субтитри: ТУК, ТУК и ТУК - 720p

Онлайн с български субтитри

С английски субтитри
Руски субтитри
С руски дублаж


OST: :click:

 

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само от трейлъра се вижда, че действието ще е доста интересно, а на моменти и забавно. Lee Ji Ah е една от любимките ми и ще следя играта й с голям интерес. Мъжкия състав е доста интересен и са подбрали все добри актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересен сблъсъка между двамата главни. На Ча Сънг Уон наистина му отива да е терорист..

Един интересен мейкинг..Поне на мен ми е приятно да ги гледам по италианските павета и наоколо тези красиви стари сгради.. Виченца не ми е познат като архитектура, но май мернах нещо познато от Падуа..

 

http://www.youtube.com/watch?v=AAOSJEqhzVg&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах че Kim So Yun която е мълчаливият севернокорйски агент от Iris ще участва тук, но не съм много сигурен. Бих гледал филма само заради нея,за да разбера дали ще има някакво развитие с нейният герой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали сте наясно, че това не е продължение на IRIS? Това си е съвсем отделен сериал, който е на подобна тематика. IRIS 2 ще излезе втората половина на 2011, като се очаква И Бьон Хон да вземе участие в него (дори и за кратко), но това е за друга тема ;) Актьорският състав за този сериал е доста силен и смятам, че ще се получи една много добра продукция. Дано имаме много приятни мигове със сериите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сериал има за цел да привлече публика, да забавлява и да радва окото. Никой, ама никой не иска сюжет от него, да не говорим че макар и да няма общо със сюжета на Айрис е бая подобен на него.

 

Аз искам ШиУон по потник в басейна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата серия се пада точно на 13-ти декември, тъй като Athena трябва да започне на мястото на сериала Giant ( който се излъчва в понеделник и вторник в 21 и 55). Последният 60-ти епизод на Giant е обявен за 7-ми декември( (вторник) и ще трябва или да прибавят някоя серийка, или да измислят нещо друго, в противен случай ОЧАКВАМЕ дългоочакваното начало!

Аз IRIS не съм го гледала и не знам дали изобщо ще го започна, но за Athena вече нямам търпение и съм супер любопитна, най-вече заради актьорския състав.

 

athena_sc12.jpgathena_sc9.jpg

 

 

athena_sc7.jpgathena_sc3.jpg

athena_sc17.jpgathena_sc13.jpg

 

 

Още интересно инфо..

тук

 

И още по-интересно

тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но като гледам каста, все повече ми се струва, че ще вкарат повече мелодрама, отколкото екшън. Дано ме опровергаят и не прекалят със сапуна <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но като гледам каста, все повече ми се струва, че ще вкарат повече мелодрама, отколкото екшън. Дано ме опровергаят и не прекалят със сапуна <_<

Mackova,

ти си пристрастна:))) Батковците са страшно добри в мелодраматични роли, че и Siwon не пада по-назад..

 

Тъй че ако ще танго с финес да танцуват, да подаряват маргаритки в саксия, ако ще и песен любовна да пеят, пак ще ги гледам с кеф. ;)

 

А мацките са големи сладурки..

Преди малко даваха по arirang кадри и точно това го имаше..

 

 

Хайде специално за слънцето (тя ще се сети);) и за другите очакващи едно 10 минутно видео от снимките в Япония..

.

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеперудке, ама как ми начеса крастата ако знайш... :lol:

С тоя екип очаквам да е интересно (меко казано). При всички случаи ще има пуцане и кютек, така че, Маце, не виждам защо да не ни облажат и с малко драма и романс. Добре знаем, че каста може да предложи много в тая насока, а и само ще спечели самия сериал, според мен поне. Макар че въпросния каст бих ги гледала и как цакат карти в градинката пред блока, та не съм особено обективна. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този каст, или по-точно мъжката част, ми докара сътресение и екшън в главата още щом бяха потвърдени.

Нямам търпение да видя на какво са способни сценаристите, защото се надявам да има малко логика и смисъл, но и

ожесточено само да се млатят, преследват и стрелят враждуващите, или да се обичат и целуват с хубавиците само, пак мисля, че ще бъда доволна ...

Личните качества и вида на батко, Сънг-уон и ШиУон ме повалят, без да съм им противник, така че ми спестете 50-ната

клипчета и фенмейкинги от "Атина" преди да е стартирала драмата моля :lol: .

Майтапя се, много ви благодаря :D.

ШиУон е такава бомба без закъснител, няма да казвам колко му се кефя...и колко секси е само в тази сцена(то май негови много, не сме и видяли още)

c633b6df507ea0715982ddf6-1-1.gif

Но пък двамата с У-сонг се меркат на BTS снимки и скоро и може по-съществено да видим зад кадър.

858c11087ebc837ae824881.jpg

Или както се какзва, малко остана и съвсем скоро ще си ги гледакме всички накуп...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лъжа, няма измама вече..

Да добавя и още едно лице,.

Актьора Sean Richard, който ще е част от тайната организация на Ча Сънг - Уон..

 

athena-sean-richards.jpg

 

Интересното за него е, че майка му е корейка, а баща му британец. Израснал e в Лос Анжелис. Предишното му участие (пак тази година) е в сериала Jejoongwon.

 

Ето го всъщност наш Ча Сънг - Уон.. Доста добре изглежда този герой..;)

 

athena-cha-seung-won-poster1.jpg

 

Хайде и новите постерчета..

 

photo142280.jpg

photo142281.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който може да брои минутите..да почва, остават 3 дни :lol:

Но днес излезе 2-ро видео към OST-a, песента е чудесна, нежна и дори..разбираема. В такъв сериал, само бой не може, трябва

и любов.

Taeyeon(SDSN) - I Love You

 

P.P.Гласът на Сънг Уон, пронизва мрака...а от вида на на батко У Сонг, сърцето ми затрака..

Силно се надявам ШиУон, с миловидният си вид (не като ТОП) да мирува и да не се мляска, влюбва..в някоя от каките в сериала, да не го гръмнат и размажат от бой, не за друго...

 

Иначе, да, вчера, в COEX Megabox Theater , се състоя малка V.I.P премиерата на Атина (80мин. най-доборото от еп.1 и еп.2), и каста е събрал очите на феновете и журналисти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и мене заразихте вече, макар че бях скептично настроена. Айде, ако ми хареса, пишете ме и в мен за превода /само ако руснаците са достатъчно бързи де :lol: / И ако ме искате де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У-Сонг бе, Батко бе, кво ме напрай пак... :lol: Тоя човек няма остаряване, няма омръзване. То поне само той да беше...

Почне ли 1 епизод, няма се спи до последния, ми се струва. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама те тези батковци колкото повече одъртяват, толкова по-секси стават бе :wub: ! Малеееее.....

Че и дългички ги избраха този път, браво! /Като гледам мацката и тя май дългоранка/.

Нямам търпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има какво да очаквам..може да се каже, че съм доволна за начало.

Първо казавам, че диалога не мога да коментирам, защото на корейски трудно се гледа, колкото и малко да говореха, и въпреки 3-4те руски реплики... :P

Но давам шанс на втора серия...аз ще гледам целият сериал, разбира се, ако вие се замисляте.

 

Това, което рабрах е, че Су Aе е двойният агент тук, а наш Сънг Уон е адски готин като терорист, и вече му знам слабото място- мацката и скъпите бижута :D .

И много ми мяза по хладнокръвни кратки английски реплики на Таби, аххх...ах, ШиУон са ни го спестили тук

 

Първо, подскачах от радост при първите познати лица, (и най-вече като видях ТОП (1:20) на екрана), и онова забързано туптене на сърцето ми докато гледах "Iris"

се завърна.

Така че приветствам екшън действието и очаквам и по-як бой натам, и от този в тоалетната ....

Като видях У Сонг, по кожено яке, много се зарадвах, защото агент в кожено яке..е класиката в съзнанието ми!!!

Трябва да спомена и начина, и таланта на корейците да ме подхлъзват с това бързо темпо и после да ме..пращат в приказките и да търся любовта.

Как успяха ли? Ами тези невероятни кадри от Lotte World и влакчето "Корейската Революция", музиката, писъците и детските възгласи, ми върнаха толкова

спомени...и после, тази очарователна хапка романтика, разлупа сърчицето ми, и вече усмивките на децата, предизвикаха желанието ми за...много още...

от този сериал.

Да похваля и начина, по който леко въвеждат героите, защото са доста...дано само малко се съсредоточат в сюжета, то не трябва много, но да няма

наслагвания и политически залагалки..

 

П.С.Сградата на NTS-ъ, новият Seongnam City Hall, ли е?Може и да не е...ама е красота..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...