Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Заглавие: Monga
Година: 2010
Страна: Тайван
Жанр: Драма
Режисьор: Niu Cheng Ze
Участват: Ethan Ruan, Mark Chao, Rhydian Vaughan, Ma Ru Long, Ke Jia Yan, Niu Cheng Ze, Huang Deng Hui, Jason Wang, Emerson Tsai, Chen Han Dian
Превод: Има руски дублаж и английски субтитри
Оригиналният аудиопоток: Китайски

 

Описание:
Мonga - един от най-гледаните филми за 2010 година в Тайван. Филма разказва за 5 момчета от историческият район Монга в Тайпе.Момчетата се присъединяват към банда, за да не бъдат заплашвани и тормозени от други улични бандити.Докато младежите се наслаждават на новият си статус на гангстери в Монга нямат и понятие, че други групировки също са хвърлили око на проспериращият квартал Монга. Старите гангстери предават опита си на младите, без да подозират за бурята която назрява и която ще разруши великолепието на стария квартал Монга...
В главните роли във филма са сегашните идоли на Тайван - Ching-Tien Juan и Mark Chao(когото познаваме като У Ин Сион от "Черно и Бяло").

Лично: Филма естествено привлече вниманието ми заради участието на Марк Чао и се оказа добро попадение. Продължавам да се удивлявам на мастойрството на тайванските кинотворци. Изобщо не съм предполагала, че хората правят такова качествено кино. От известно време съм на Тайванска вълна и определено има какво да се види. Тук е разказана простичка история за живота на 5 момчета, които се борят за място под слънцето и ганстерският свят е много добре пресъздаден.

:imdb:

 

Трейлър:

 

Сваляне:
- с руски субтитри: тук
(Давам тази връзка защото тук има и английски субтитри и руски дублаж, за можещите сигурно няма да е трудно да премахнат руското аудио. Ако някой има желание да добави други места за сваляне)
Торент с английски субтитри:
:click:
:click:

Предварително се извинявам, ако съм объркала нещо с темата. Отдавна се съм публикувала и съм позабравила smile.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си свалих филма от - Monga / Bang-kah (2010)

Субтитри : В торента английски

Официален сайт: http://mongathemovie.com/

както го изгледам и мнение ще оставя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова OST-тове не съм дърпала нито на Х-американско или европейско кино, колкото на азиатците. Всичко правят като хората. А нашите още не могат да си озвучават сериалите и филмите като хората. Филмчето изглежда интересно, ще ни зарадват нишите неповторими преводачи с един грамотен български превод:) Чест и почитания :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...