Jump to content

Форумни срещи в Русе


Recommended Posts

Speedy,я се метни към СИлистра да пием по едно кайфенце :)

 

п.п: ако не беше толкова гадно временцето и имах повечко свободно време със сигурност щях да дойда на една срещичка,но и това ще стане един ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, Мишок, като кавалер не ти се мърда в кучия студ, ама дамата що да не бъхти едни 100-00 км. в преспите... :lol:

 

 

Добре, за 28-и ко ше кажете? И нека тоя път да не е китайско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша и аз, че вече съм си в Русе и съм навита за срещичка утре. Само кажете къде и кога!Спиди щом не искаш в китайския, дай предложение къде другаде да отидем. Ще чакам включване! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла. :) Не знам къде какво има напоследък, мислех евентуално за пица или нещо такова, ама ако не ви дойде нищо като идея, ще преживея китайското. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен и за пица и за китайско, каквото каже мнозинството :P На Ромата все още правят страхотни пици. Ако искате да ходим там?Мисля, че 18:00-18:30 е добър час за сбирки, ще чакам включване и от останалите с други предложения! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми дреме особено, просто ми се яде читава пица. Вие знаете по-добре кое къде какво е. Разберете се какво ви устройва всички и пратете някой хабер. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойки давам още две предложения за място на срещата. Едното заведение се намира точно срещу университета - казва се Дон Корлеоне. Другото е на Пантеона - Мариос. И на двете хапването е чудесно, има и пици, има и всякакви други разнообразни неща. Казвайте кое предпочитате и утре 18:00-18:30 ч. да си спретваме срещичката! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде тогава да остане това заведение срещу Пантеона - Мариос. Среща в 18:30 ч. там. Пишете да потвърдите! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойки, минах да запазя масичка за довечера, че с тия банкети сега да се подсигурим. Резервацията е за 18:30 на моето име, ако някой отиде по-рано да знае. :P Поздрави на всички, до довечера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай по класическия начин, по забавно е от тия телефони. Носи вестник в едната ръка и чадър в другата, те ще те познаят. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та на Пантеона ли ще се чакаме или направо в заведението? И как да ви позная?

За да не мръзнем навън на студа, предлагам направо вътре в заведението да се чакаме. Масата е на името на Лора. Влизаш и питаш, персонала ще те насочи накъде. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, така ще направя.

 

thedemon1238, това ми напомни на един лаф на един приятел. Когато си урежда среща с непознатa и тя го пита как ще го познае, той й казва, че ще бъде само по врътовръзка и джапанки :D Но и чадъра и вестника върши работа. Определено ще се откроявам, след като днес надали ще завали тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...