Jump to content

Форумни срещи в Русе


Recommended Posts

Това е много добър въпрос :lol: Трябва да се помисли доста сериозно по това да си направим скоро една сбирка.

Мен лично ако ме питате да е още тая събота.Съгласни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение е да оставим срещата за понеделник. От 18:30 ч. в Доходното здание ще има представление по случай 23-те дни на Японската култура в България. Входа ще е безплатен, който иска може да се присъедини към компанията и после може да направим един Китайски ресторант. Ако има желаещи, да пишат! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навита,тъкмо ще имам възможността да се запозная с вас.....само ако не е проблем да ми обясните къде е Доходното здание, че нищо не ми говори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате направо да се чакаме в 18:15-18:20 ч. пред театъра, от страната към Хепито. Спиди ти в Русе ли си, одавна не сме ти виждали очите? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъм, лекувам грип в Сф. Ще опитам да се видим в началото на другия месец, ама да не казвам голяма дума. :) НА вас приятно изкарване и много да ми пазите Ели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента изглеждам точно така :28558: Но ще съм пред театъра в понеделник ;)

Спиди, душко какина.... ей не се излъга да си дойдеш докато съм тук.... :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка кво се оказа, че краставите кучета от далеч се надушват.... :D

Благодаря ви момичета! Изключително ми беше приятно и забавно :bow:

И Лорче, нали се разбрахме кво да го правиш Сопа? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че си останала с положителни впечатления от нас, удоволствието беше взаимно. Наистина се радвам, че се запознахме и се надявам да се видим отново. И Ели за Джи Соп пак ще си говорим, съвсем не сме изчерпали дебата :D Вземи изгледай "Път номер едно" да видиш батко, какви целувки мята там. Ако и там отнесе критика си купувам билет за Корея :inlove::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е как всеки пък, когато прочета за среща, все е късно. Ето и този път съм я изпуснал с цял ден. Вече ще искам да ми пишете лични съобщения, за да не изтървам :D Пуууу ... какъв карък съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е как всеки пък, когато прочета за среща, все е късно. Ето и този път съм я изпуснал с цял ден. Вече ще искам да ми пишете лични съобщения, за да не изтървам :D Пуууу ... какъв карък съм!

 

:lol: То ние че ще ти пишем ще ти пишем но да не кажеш следващия път :Пууу защо не си видях съобщението по рано :D

 

Аз предлагам за по сигурно да дадеш номер за връзка-все един sms някоя ще се прежали да ти пусне :P

 

А колкото до спора на дамите по горе май и аз ще се прежаля да го гледам това да видим дали :lol2: ДРЪВЧО :282: ще покаже нещо ново.Лори не ме бий :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 22.10.

Но в сряда ще пътувам за БУРГАС, за да се срещна и с тяхната групичка. Ако има желаещи да си кажат и да ходим дружно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй много хубаво звучи това за срещичката с бургазлии, но аз лично няма как да се включа, защото съм на работа. После да разкажеш Ели. ;) Иначе за кафенце съм фен, след 18:00 ч. съм свободна вечер. Ако измислите нещо пишете. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...