Jump to content

Форумни срещи в Русе


Recommended Posts

Бройте ме и мен за утре :P само, че ще притесня Спийди малко по - рано, защото още съм малко зле с ориентацията и сама няма да успя да стигна до заведението :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава, да. Който иска, да дойде по-рано, да отидем заедно. Ако не, направо там. Иначе за всеки случай, ако някой не е сигурен, че ще ме познае, мога да пратя телефонче на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава, да. Който иска, да дойде по-рано, да отидем заедно. Ако не, направо там. Иначе за всеки случай, ако някой не е сигурен, че ще ме познае, мога да пратя телефонче на ЛС.

 

Моля те, прати ми номера на телефона си .... :rofl:

Това напълно сериозно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speedy, прати и на мен на лични телефончето, че ако ми се отвори парашута да се откача от децата , да се домъкна и аз... друго си е като се запознаем лично, след като си пишем от толкова дълго време във форума.. благодаря ти предварително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е през деня ще е, аз мисля, че може по обяд да спретнем нещо пак - около 14:00 ч. Само трябва да го измислим къде. Какво ще кажете за китайския ресторант под хотел Арт. Има хубава градина, а оризовите им спагетки са чудни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...