Jump to content

Форумни срещи в Русе


Recommended Posts

Най-сетне! Треа да се преброиме и да се видиме. Не да се чудя как да препускам към София и Варна за срещи.

 

Хора, дайте да се преброиме, да се представим и да се видим на по бира.

Speedy, и тебе те чакаме, въпреки че си телом и духом от софийската група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искаме да се натрапваме, както и да обещаваме, но имаме огромно желание да се присъединим към вас. Ако нямате нищо против, разбира се. Говоря за сега от мое и името на УниКат. Аз съм с русенски корени, а и тя май има някакви роднини там. Ако е възможно и да ни кажете за кога мислите да се събирате, за да можем евентуално да си организирираме нещата... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, Памче всички са добре дошли. За организирането се обръщайте към мене.

Тази тема я отворихме с Speedy, за да се видим кои сме в Русенската група най-вече. За дата още не мсе мислили.

Предлагам да стане след 13ти, че съм на очни и на работа едно временно.

Та всеки да предложи удобно за него време.... предполагам събота и неделя?!?!? Ще се съобразим и с Варненци ;)

 

За сега сме голям женски колектив... :lol:

 

Чакам предложения за време.... и място!

Въпреки, че за място имам вече едно на ум! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще говоря с дамите, които проявиха интерес и ще ви пиша пак, но така като гледам преди 18 няма да е. Ако го оставите за събота, ще е супер, защото и ние работим и през седмицата ще ни е доста трудно да се довлечем.

Майк, не стой притихнал. Много искам да те видя и тебе на тая среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте русенци!Какво стана със срещата?Организира ли се вече една??И аз съм от Русе. И с ГОЛЯМА радост ще се присъединя към вас!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз съм от Русе. Бих се радвала да се запозная с хора от любимия форум. Ще следя с интерес темичката и ще се радвам да си спретнем една срещичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже сами явно няма се навиете да се срещнете, айде ако успея да се прибера за празниците, ше драсна някой ред да си сбера пилците. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пилета, кокошчици и други пернати, планирам по 24-и да зема да се завъртя към родния край, ако не ми мине котка път. Пустия му син Дунав нещо ми е залипсвал, та какво ще кажете за по една биричка на Тераса някъде през 4-те почивни дни? B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що се разбрахме с Параб да събирам подписите от 13:30 пред Часовника до 14:30. След това си замъквам д...то на Терасата и ви чакам. Само кажете горе-долу колко ще се съберем, да видим дали ше има места. Другият вариант е някой да седне направо там от по-рано и да уреди маса. Какво ще кажете?

 

Рибо, ИСКАМ ТА, МАРИ!!! Не ми задавай отговори. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързаче....хахаха обеща ли са ми да ме разходят до Русе на кафенце.........та ако не ни мине котка път щ есе появим.

Да разучиш, къде са най-хубавите тортичики за онни :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...