Jump to content

Форумни срещи в Русе

speedy86
 Share

Recommended Posts

Най-сетне! Треа да се преброиме и да се видиме. Не да се чудя как да препускам към София и Варна за срещи.

Хора, дайте да се преброиме, да се представим и да се видим на по бира.

Speedy, и тебе те чакаме, въпреки че си телом и духом от софийската група.

Не искаме да се натрапваме, както и да обещаваме, но имаме огромно желание да се присъединим към вас. Ако нямате нищо против, разбира се. Говоря за сега от мое и името на УниКат. Аз съм с русенски корени, а и тя май има някакви роднини там. Ако е възможно и да ни кажете за кога мислите да се събирате, за да можем евентуално да си организирираме нещата... :D

Ами, Памче всички са добре дошли. За организирането се обръщайте към мене.

Тази тема я отворихме с Speedy, за да се видим кои сме в Русенската група най-вече. За дата още не мсе мислили.

Предлагам да стане след 13ти, че съм на очни и на работа едно временно.

Та всеки да предложи удобно за него време.... предполагам събота и неделя?!?!? Ще се съобразим и с Варненци ;)

За сега сме голям женски колектив... :lol:

Чакам предложения за време.... и място!

Въпреки, че за място имам вече едно на ум! <_<

Значи ще говоря с дамите, които проявиха интерес и ще ви пиша пак, но така като гледам преди 18 няма да е. Ако го оставите за събота, ще е супер, защото и ние работим и през седмицата ще ни е доста трудно да се довлечем.

Майк, не стой притихнал. Много искам да те видя и тебе на тая среща.

Здравейте русенци!Какво стана със срещата?Организира ли се вече една??И аз съм от Русе. И с ГОЛЯМА радост ще се присъединя към вас!! :rolleyes:

Здравейте и аз съм от Русе. Бих се радвала да се запозная с хора от любимия форум. Ще следя с интерес темичката и ще се радвам да си спретнем една срещичка.

Понеже сами явно няма се навиете да се срещнете, айде ако успея да се прибера за празниците, ше драсна някой ред да си сбера пилците. :)

Пилета, кокошчици и други пернати, планирам по 24-и да зема да се завъртя към родния край, ако не ми мине котка път. Пустия му син Дунав нещо ми е залипсвал, та какво ще кажете за по една биричка на Тераса някъде през 4-те почивни дни? B)

Току-що се разбрахме с Параб да събирам подписите от 13:30 пред Часовника до 14:30. След това си замъквам д...то на Терасата и ви чакам. Само кажете горе-долу колко ще се съберем, да видим дали ше има места. Другият вариант е някой да седне направо там от по-рано и да уреди маса. Какво ще кажете?

Рибо, ИСКАМ ТА, МАРИ!!! Не ми задавай отговори. :lol:

Бързаче....хахаха обеща ли са ми да ме разходят до Русе на кафенце.........та ако не ни мине котка път щ есе появим.

Да разучиш, къде са най-хубавите тортичики за онни :rolleyes:

За алост "Златната рибка" не работи вече, но пък сме на страхотно местенсце на кея с хубава бира и страхотна гледка. ;)