Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

* Заглавие: 대물 / Dae mul
* Също така известни като: Big Fish
* Жанр: Романтика
* Епизоди: 24
* Излъчване мрежа: SBS
* Излъчване период: 6 октомври 2010 г. - 23 декември 2010 г.
* Време: сряда и четвъртък 21:55
Оригинален сценарий: Comic by Park In Gwon
Продуцентска компания: Lee Kim Productions
Режисьор: Oh Jong Rok

Участват:

Ko Hyun Jung като Seo Hye Rim

Kwon Sang Woo като Ha Ryu

Cha In Pyo като Kang Hyun Suk

Lee Soo Kyung като Ryu Se Jin
Lee Soon Jae

Kim Tae Woo като бившия съпруг на Hye Rim

Park Hae Mi

Go Joon

Описание:

На Ха Рю, мъж от хайлайфа,
е разпоредено да прелъсти жена на име Со Хье Рим,
която се опитва да стане първата жена
президент на Южна Корея.
Филмът е бил предвиден да излезе през 2008 година,
но е реализиран едва през октомври 2010 г.

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ
РУСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ko Hyun Jung ми е любимка от както гледах "What's up fox" . Тук едва ли ролята й ще е на тотална шматка (отдава й се между другото), но въпреки това нямам търпение да видя как ще се представи.... 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сериали, много нещо.
Изглежда кокуренцията тази година ще бъде супер ожесточена. Лично аз ще гледам драмата заради Kwon Sang Woo разбира се.
Това ми е отколешния любимец. Ще оставя снимките да говорят вместо мен:
052sn.jpg

46979448.jpg
73170379.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче как ми е убегнало от погледа? И то точно с актьора с най-противоречивото излъчване. Някой забелязал ли е, че очите му, дори като се смее, си остават винаги странно тъжни? Прочетох, че ще играе ролята на жиголо(?) и ще е доста любопитно да се види как ще помага на адвокатката по човешки права да реализира мечтата си да стане първата жена-президент на Корея. Оказва се, че сериалът предизвиква интерес и поради слуха, че реална личност в корейската политика - Park Geun-hye - се спряга за една от най-силните кандидати на следващите президенстски избори през 2012 година. Въпреки че самата тя отрича това. Интерес поражда и самият сюжет, който някои свързват с реални политически събития. Нищо че, както обикновено, сериалът е базиран на популярна манга. smile.gif
Годината се очерта с прекалено много интересни заглавия, а за конкуренцията да не говорим. И малко от последните снимки

445ht.jpg
450g.jpg
460l.jpg483b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър старт за драмата, но да не заглеждам рейтинга..никога не е от значение за мен.

Песента която цяла сутрин звучи в ушите ми е на Gummy - “I Love you Even if I Die”.Нейна мислост е блестяща с този глас, затова споделям песента:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще го гледам най-вече заради Ко Хьон Джонг. Играта й в "Кралица Сон Док" беше толкова завладяваща, а сега и в "What's up, fox" я гледам и ми грабна сърцето :). Тази жена е родена да портретира силни личности (макар че дори в невзрачни роли като в лисичката е много готина), мисля, че ще е голямо удоволствие да се гледа в поредната силна роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро начало за драмата- казвам го на база изгледани 2 преведени епизода+ още два,за които точа зъби довечера.

Невероятна актьорска игра дотук и на четиримата главни актьори.Много изразителни лица и емоции,браво на тях.

А песента на Gummy e ммммм...страхотна!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо.. какво бижу е за мен това сериалче!

Поредната много силна роля на Ко Хьон Джонг. Както казва по - нагоре Sierra - тя определено отлично портретира силни личности. Как успява така да влезе в образ - направо съм очарована. Страхотна дама!

Да, политическите интриги и сплетни са в повече... да, няма го онзи екшън, който те държи на нокти през цялото време... да, онази Голяма любов не е на фокус през цялото време / но пък как те сгрява когато я показват! / ... да, както се казва - нищо ново под слънцето. Със същия успех биха могли да преименуват главните и да опишат политическата ситуация в която и да е страна по света.

Обаче - такива са сладури главните, че и поддържащите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Изгледал съм преведените епизоди ( за екипа по превода браво) и съм впечатлен . Интересен и реалистичен сюжет , ''подплатен'' с  добра актьорска игра  .   Сериалът си заслужава  , има  какво и да се научи от него , също и те кара да се замислиш за нашата политическа обстановка .

Поуката е  в разбирането , че законите са създани да оковат слабите и да ги направят тяхни заложници :) . Една от многото поуки , но най - важната според мен :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен !!! Великолепна актьорска игра и заинтригуващ сценарий. Отдавна сериал не ме беше "залепял" така от 1-я епизод. Гледайте го обезателно, това е една от най-добрите продукции на корейското кино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...