Jump to content

Форумни срещи в Перник


Recommended Posts

Аз не съм от Перник, ама се сещам за двама от там. Що и аз да не се метна, че съм близо?

Само не ми харесва, че днес за втори път срещам израза "останаха ли"... Защо така?

По мои наблюдения се множим, даже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднага се съгласих да дойда! Винаги казвам, че съм от Перник. Това е родният ми град и половината живот ми е минал там. Скоро разбрах, че има и китайски ресторант в Квартала... Може да опитаме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост аз не съм сигурна дали ще мога да отида, но ще се радвам другите съфорумници да си уредят среща или поне да присъстват:

цък smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори да не мога да отида на концерта, ще пусна един смс, поне така да подкрепя момчето. Има още много добри хора и те са сред народа, малките хора правят чудеса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като вече официално съм си пернишки резидент, викам да направим една форумска в градо на луксо и разкошо. Навити?

 

Примерно в Сан Марко или Яхуто.

 

Резидентите от Радомир и околностите също могат да заповядат, че да съберем квота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е да дойдат повече хора, затова през почивните дни май е най-удачно. Иначе аз съм ок за всеки ден след 19 ч, че докато се прибера от Софията... :)

 

Така че вие си кажете кой кога може и ще изберем една дата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм ок за след 18:30 часа по принцип за всеки ден, само в тази събота няма да мога, че имам уговорка. В неделя също може...нямам претенции за мястото! Ще доведа и приятелки - kpop addicted  :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така... Имаме резервация на мое име (Валерия Методиева) за 21.12.2015 /Понеделник/, 19:00 часа в Сан Марко! Надявам се да дойдат и други съфорумци...  :na2: Както е казал Мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече!" и по весело разбира се... :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21.12.2015г., 19:00 часа в Сан Марко. Записвам се, но не обещавам. Трябва да намеря кой да пази бебето и как ще се прибера до Радомир после. Ако измисля, ще доведа и manuelata. Ще се обадя на Данко, може да не е видял темата. Дано се съберем повече хора. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...