Jump to content

Есенни дни на Корея


Оценка  

96 гласа

  1. 1. Каква е цялостната ви оценка за събитието?

    • Отлична.
      7
    • Много добра
      14
    • Можеше и повече
      0
    • Средна работа.
      0
    • Не ми хареса.
      0
  2. 2. Каква е оценката ви за организацията на събитието?

    • Организацията беше на много добро ниво.
      29
    • Добра
      9
    • Имаше какво да се желае още.
      1
    • Липсваше такава.
      0
  3. 3. Кое ви хареса най-много? (можете да изберете повече от един отговор)

    • Танцът на "Рилски перли".
      26
    • Песните.
      17
    • Сценката "Хънбу и Нолбу"
      24
    • Филмовата програма.
      15
    • Лекцията за хангъл и калиграфския уъркшоп
      21
    • Лекцията за ханбок
      16
    • Играта "Ют"
      27
    • Дискусията за Корея.
      23
    • Храната.
      17
    • Ентусиазмът на участниците.
      31
    • Изложбата.
      12
    • Атмосферата в залата.
      22
    • Украсата и декорите.
      14


Recommended Posts

Имам желание да помогна.Сега видях че часът за началото на 8 окт. е променен от 10.00 на 18.00ч. към колко часа да доида.И един въпрос как да стигна от централна гара до НДК.Досега не съм идвал в София с влак. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам желание да помогна.Сега видях че часът за началото на 8 окт. е променен от 10.00 на 18.00ч. към колко часа да доида.И един въпрос как да стигна от централна гара до НДК.Досега не съм идвал в София с влак. :)

 

Можеш да дойдеш с трамвай 6-ица - спирката му, доколкото помня е направо и вдясно от изхода на Централна гара - слизаш в подлеза на НДК и оттам, като излезеш на повърхността разпитай как да стигнеш до Люмиер. Принципно е лесно - от централния вход на НДК минаваш вдясно през един паркинг и там е самото кино.

 

Иначе има и рейсове, които минават от ЦГ, но те минават по по-заобиколни маршрути - можеш да отидеш до спирката им и да погледнеш разписанието там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля всички желаещи да ми пишат на ЛС - дните в които ще участват; форумното име + двете реални имена (за тези, които не искат да разкриват истинското си име, може само с ник) :) . Ако не можете да изпратите ЛС, имайте търпение докато ги разчистя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички писали на ЛС са включени. Приканвам ви да продължите да изпращате ЛС с данните. За помощниците - това са покани за самото събитие. Както беше споменато по-горе, залата има определен обем от посетители, ако бъде надвишен няма да бъдете допуснати (не от нас, просто такиви са изискванията за сигурност). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приканвам отново за ЛС към мен (много досадна ставам, но да няма опарили се стоящи на входа желаещи). Тези покани са само и изцяло за присъствието, ако искате да помагате с нещо в петък, ще можете да дойдете поне 2-3 часа преди събитието. :) Благодаря на всички предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви впиша, а за всички други - вписани сте. Продължавайте да пращате - форумно име, реално име и дните в които ще присъствате. За желаещите да помагат - просто идвайте няколко часа по-рано преди определеното време и ще ви намерим работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам желание да помогна.Сега видях че часът за началото на 8 окт. е променен от 10.00 на 18.00ч. към колко часа да доида.И един въпрос как да стигна от централна гара до НДК.Досега не съм идвал в София с влак. :)

 

Можеш да хванеш и трамвай 1 ili 7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За петък няма как...на работа съм ,но в събота идвам :es: заедно с danko и негова приятелка-Моника(написахме ЛС за покани ).Нямам търпение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи съфорумци и гости на събитието Есенни дни на Корея, поканите вече се изчерпаха. Благодаря на всички, които ще дойдат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше невероятно.... Представлението беше много добро, лястовичката обра аплодисментите и вниманието на публиката :) Благодаря на организаторите и утре пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият от Есенни дни на Корея премина при повишен зрителски интерес. Препълнената зала остана доволна от нашите скромни умения, които успяха да удивят и разведелят публиката едновременно.

Снимки:

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...