Jump to content

Форумни срещи в Благоевград


Recommended Posts

Хайде да си спретнем една форумска среща и в Благоевград.
Аз ще бъда там от 6-ти септември до края на месеца.
Плюс това трябва да направим форумското причакване на корейци пред Американсия,
а също така няма да е лоша идея да посетим боулинга или киното.
Ако времето е хубаво бихме могли да отидем и до Бачиново...
Варианти бол, а желаещи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Амиии може на 12-ти (неделя). Бачиново хич не е лоша идея!:lol:

А форумното причакване... ах леле майкооо. :D Както се казва "дупе да им е яко". :rolleyes:B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е страхотно! :kissx: Но за съжаление аз съм свободна чак след 14 :o<_< Ако случайно е след 14 ме бройте и мен . Много ще се радвам да се съберем! Хаха, за причакването на корейци съм с две ръце "за" :lol: Ще им устроим една засада :D Аз от доста време ги причаквам, но без резултат..... сега като сме повече ще се справим :lol: За боулинг и киноно пак съм с две ръце "за". Бачиново също е доба идея може Дивата или Шерито, Воденицата... може и Бакарди. Това са само предложения или където кажете...без претенции съм :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми е удобно по всяко време :es: само кажете и тръгваме xD а щом ще се занимаваме с ония от Американския, най-добре да отидем в Прего... там все ще се намери по някой дръпнат :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм в Благоевград. Поради естеството на престоя ми тук съм свободна след 5/6 часа,

така че чакам предложения за ден и място на среща?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:asian: Не са само корейци тука... Аз лично се запознах с една китайка ходихме да се черпим ... Тя се оказа супер готина и цяла вечер бяхме на: ГАН БЕЙ!

Ама се срещат някои големи сладури( дали са точно корейци не знам)...

Макар че съм в Блг., няма да успея да дойда с вас, щот имам много лекции, ама ви пожелавам приятно прекарване! И после да се похвалите кого сте причакали пред Американския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа.... Първата ни среща ще се състои в събота (на 18.09 (годината да уточнявам ли?! :28558: )) в интервала между 17-18 часа.

Мястото е неопределено, за това предлагам да се срещнем на ГУМ и да се отправим в някоя посока.

След кратка онлайн справка отпадна варианта с киното, но ако на някой му се ходи - аз няма да се дърпам.

Очаквам потвърждения за присъствия. ;)

 

П.С. Корейците предлагам да ги дебнем в работен / учебен ден ;):28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, хайде тогава 5 ч. на ГУМ :) а може ли да доведа една приятелка, тя не е от форума, но също е запалена по азиатски работи и изяви желание да дойде? а искате ли да взема да разглеждаме корейски списания, албуми? :rolleyes: намират ми се някое и друго xD

btw Kathie абе то тука има доста малко корейци :rolleyes: повечето са монголци, киргизстанци и подобни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има, ама не са много.. Снощи в Juliani бъкаше от азиатци и аз се запознах с двама корейци, ама не бях в състояние да им запомня имената... Иначе е голям кеф да ги гледаш как наддигат чашките и танцуват :lol:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили дами, открих интересно събитие, което бихме могли да посетим - ТУК!!!

Ако няма корейци, поне пише, че ще има ядене и пиене :lol2: Предлагам довечера да го обсъдим на срещата ;)

 

П.С. Въпросните корейци и аз ги мернах - имаше един височък сладур :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СОС - в нас започна ремонт и няма да мога да се измъкна в 5 часа - а към 7-8 ;( :mad2:

Ако искате вие си се съберете,пък аз после ще дойда :rolleyes: Или направо - среща в 7 :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Blue_Moon няма да може да дойде днес, понеже още не е в Благоевград - с нея ще се виждам утре.

За taralej изобщо не знам нищо. Ако имаш нейн телефон й звънни.

Предлагам среща направо в 8 - дори и да сме само двечките - не пречи да се запознаем и да си полафим.

Утре - пък може пак да се видим - ако и останалите имате възможност, разбира се :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...