Jump to content

GUILD ギルド (Концерт - София)


Recommended Posts

Само аз познавам 4-5 човека, които имат билет и не са сред тези 200, които ще идват от фейсбук.  Наистина ще бъде голямо мазало, така че не пропускай да си вземеш билет и то възможно най-бързо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и да не купите билет, нали на място пускат пак, но входа е 20 лв :P

Както и да е по - добре дайте 14 лв в Germanos : )))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз официално обявявам, че ако дойда не ми пука ква бройка хора има, ама няма да позволя некой да ме избута от малките гей япончета.

 

Не те познавам лично, ама с този си коментар ми падна в очите. Особено предпоследната дума в него. Не мисля, че има какво повече да коментирам след като видях това. Спирам дори да чета мненията ти. Ама наистина личи колко си фен и че ще ходиш само ей така без дори да слушаш музиката им...

Не пиша това с цел кавга, просто изразявам мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се наложи и на входа ще си взема билет,цял месец ми звучи в главата:''Get me back""И ето какво намерих,интервю Guild first interview before the EU tour :P.Барабанистът е голям образ,пардон,танцьорът на групата :D

И ми се ще да си купя албума на място,но ми пратиха и линк за сваляне.

Edit: Купих си билет най-после :) Иначе ми се ще да им подкрепя творчеството като си купя и албума,но ми се струва малко скъпо да дам 40 лв за албум,който така или иначе имам.(И харесвам групата,вече от два месеца,но все пак бих се поохарчила ако беше някоя от най-най-любимите ми групи-който не се издържа сам предполагам разбира за какво говоря :Р).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля,че 99 процента от тези, които ще ходят не ги слушат ;) ...

И всички отиваме, защото са Японци, защото е първият джей рок концерт....не защото сме ""запалени""" фенове ...

Не са Гиругамеш или Гакт, че да си говорим за слушане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можем да ги преслушаме преди това. По-горе има линкове към синглите и албума им (той ще се продава и на място - 40 лв е цената).

Хората, които са ходили на концертите в Русия, са останали доволни. Времетраенето е било час и половина, а раздаването на автографи е станало към полунощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отивам там, защото харесвам j-rock музиката, и защото за първи път се случва такъв концерт в БГ... Не съм чувала до сега за тази група научих за нея преди 2 месеца и прегледах, каквото имаше, свалих си 3 техни песни Get Back, Burning Love & Happines in the way и съм слушала някой в интернет, доволна съм от музиката им и ми харесва... Обаче съм сигурна, както каза insomnia има хора, които нито са фенове на музиката или знаят нещо за GUILD и отиват за единият концерт, защото за 1 път идва японска рок група тук... Както и да е, мен това не ме късае, аз отивам, защото искам и съм много развълнувана от наближаващият 22 октомври, който чакам с голямо нетърпение...

 

Ето една песничка ♫♫♫

http://www.youtube.com/watch?v=ac1PDlsGAdc&NR=1

 

А тук откъси от Burning Love, Shining Day, Get Back ♫♫♫

http://www.youtube.com/watch?v=uJ1LDea0r20&feature=related

 

• ★ •

0a256cb7f85fad39cc51416.png

65138373eazz0052.jpg

• ★ •

 

 

3749t20100928051513rirq.jpg

3749t20100928051513ohhr.jpg

3749t20100928051513bgnq.jpg

3749t20100928051513vtqq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те познавам лично, ама с този си коментар ми падна в очите. Особено предпоследната дума в него. Не мисля, че има какво повече да коментирам след като видях това. Спирам дори да чета мненията ти. Ама наистина личи колко си фен и че ще ходиш само ей така без дори да слушаш музиката им...

Не пиша това с цел кавга, просто изразявам мнение.

не му се връзвай чак толкова ;)

аз те разбирам, независимо дали слушаш групата или не, или си чул за тях преди месец-два както повечетето от нас, не е нужно да ги наричаш "гей япончета" или някакви подобни епитети -_- все пак хората идват от другия край на света за да ни направят кефа... ако не друго поне малко уважение към тях :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се изпада в излишни спорове - тук в случая е малко неразбиране на чувството, което се крие зад думите на Зен. Тя е един от върлите фенове на вижуъла, така че не го е написала със зла или обидна умисъл. Просто е факт, че всеки страничен наблюдател, незапознат с този стил, на който покажете снимката им и обясните, че това са мъже, ще си помислят това в 99.99% от случаите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук само един единствен човек е разбрал какво имам предвид и това е avrora. А относно това, че 99.99% от всички ще си помислят, че са "такива" - ок, обаче все пак сме във форум за азиатската култура и т.н. и сме наясно, че са мъже.

И също така съм наясно, че повечето отиват просто защото са японци. И Вив (Инсомния) следващия път може и да не ме подминаваш като ме видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм страшно навита да дойда, изпаднах в еуфория като видях темата днес. Но не е сигурно.. Както и да е, просто искам да попитам последно на коя дата е? 22 ли? Или 24? Плс отговорете бързо, много е важно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sumire прегледай темата в предишни постове ще видиш че е

 

GUILD петък, 22. окт 2010, 19:30

Rock Club Angel Heart, Sofia, България

 

има и в facebook инфо ЛИНК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Билета ми изглежда така:

 

 

Ще се видим на събитието, а колкото до породилата се дискусия - кой защо ще ходи, намирам, че е напълно безмислена и апелирам повече да не си губите времето в такива спорове!!!

Все пак да дадеш пари, за да видиш "гейчета" макар и японски би следвало поне в мъничка част те да са те заинтригували.

За това не нападайте Зенит - тя така си се изразява. Но пък съм съгласна и с другата страна, която поддържа тезата, че тук сме се събрали интелигентни хора

и не бива с лека ръка да поставяме подобни "етикети" за тях . Не мисля, че публиката ще се състои само от запалени " фенове", просто защото са японци.

Според мен 95% от потенциалните присъстващи слушат точно този стил музика B):P За това да дерзаем до петък и да отидем да се размажем от кеф!!! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Билета изглежда толкова куул, че бих си го взела само и само, за да ми стои до другите джаджи в азиатския кът. Още се чудя много сериозно дали си струва, но ако гледаме в перспектива може да и добра идея. И да питам някаква среща форумците ще правим ли преди това, за да се замъкнем заедно или...?

 

Явно изразните ми средства сериозно са наранили възприятията на някои хора, за което се извинявам най-вече на Ваня, а иначе...Праи сте, момичета, не ме познавате, затова и не бихте могли да знаете какъв смисъл влагам в думите си и доколко обичам вижуъла, но също така не знаете и начина, по който използвам думата "гей". Вината за това, че използвам такива изразни средства си е моя, но няма да се извинявам за това какво говоря и какво мисля.

 

А и да мисля, че са "гейчета" какво от това? Имам пълното право да изразявам мнението си за тях без оглед на това в чии очи ще падна. И умолявам най-културно да не ми се излиза с "личи и колко си зарибена", защото си залагам името и имането, че преди да се разбере за концерта НИТО ЕДНА от вас не ги беше чувала като име, какво остава като музика. Face it това са не петоразрядна, ами и аз не знам колко неизвестна група. И това е нормално, японският пазар е втроият по големина в света, а вижуъл кей сцената е доминирана или от родените от музикалните гиганти групи, или от ултра талантливи и напористи младежи, но тези симпатяги не са нито едното, нито другото. Сладки са, сладка музика, евтина визия, кофти пи ар.

 

И не всички сме наясно, че са мъже...За жени вижуъли не сте ли чували? Или пък за манията на много от тях да пропагандират своята бисексуалност? Думите ми бяха съвсем невинни и нямаха нищо общо с това, което си мислехте, но дори и да беше така, пак имам повече право. Ако някой има да ми казва нещо нека не е тук, защото ще се чувствам много гузна, ако Ваня трябва вършее след мен.

 

П.С.Киара, душко, а ГОТИКА не ги ли бориш? Тия малките не са за сефтето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде верно хората от форума да се уговорим някъде по-рано да се видим (може някъде на по биричка) и после заедно да се замъкнем....:)

Sierra, коннцерта май почваше 19:30 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...