Jump to content

GUILD ギルド (Концерт - София)


Recommended Posts

наистина има такъв, но не бях ходил там и после разбрах защо. Намира се в студентски град.  :huh: Ама хайде може и да се прежаля да отида там, все пак групата е японска.  :)

 

Срамота, срамота, Демоне, другия път ще те карам до студентски, за да го видиш, няма да те оставям в дианабад!

 

Иначе концерта е точно под носа ми, мога да упътвам желаещите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Хахаха Сонка, ако концерта вземе че свърши след полунощ, на теб и Брутал Чик разчитам да ни разведете из забележителностите и готините места там. :lol:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново промяна...Няма да е в Тукан, а в Angel Heart (Тодор Александров 20)

.............ЗАСЕГА! ..

с тенденция за промяна отново...

билети...не знаем.

<_< <_< <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

92027909.jpg

 

Kohaku Music и Национален клуб НАКАМА имат удовоствието да Ви поканят на концертът на група GUILD - първият в България J-Rock концерт !

 

Концертът е част от Източноевропейското турне на групата и ще се проведе

 

на 22. Октомври 2010 г.

от 19:30 часа (клуба отваря врати в 18:30)

в клуб Angel Heart , бул. Тодор Александров 20 за да видите карта, кликнете тук

Билети: Предварителна продажба – 14 лв

В деня на концерта – 20 лв (на входа на клуба)

Билети можете да закупите от http://www.eventim.bg или http://www.kohakumusic.com ( чрез PayPal )

 

Тези, които имат навършени 18 години и искат да продължат купона след 22:00 ще могат да останат да чуят родната ни група Еридан ( http://www.eridan-bg.com ) без да плащат отделен билет!

Тези, които нямат 18 години, след 22:00 часа ще трябва да напуснат клуба. Но спокойно, концертът на Guild е планиран да свърши в 21:30 ч.

 

За четирите си години съвместна работа, момчетата от група GUILD (Takuma – бас китара, Koichi – барабани, Yoshihiro – китара и Ryuichi – вокал) са оформили свой уникален стил и визия, издали са пет сингъла и са направили много концерти из цяла Япония. С турнето в Европа си ще промотират своя първи албум – „ Guilded”, който също ще можете да си закупите на място.

Следете сайта ни и Facebook събитието за качени различни материали и информация! Обещаваме Ви много и интересни неща – текстове на песни, информация за официалния мърчъндайз, който ще можете да закупите и много видеоклипове!

 

(Организаторите се извиняват за късно подадената официална информация, но предпочитахме да не ви предоставим данни, които да се променят в последствие.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъмнено искам да отида, но ще ми трябва превоз. Аз съм от Пловдив. Иска ли някой да отидем заедно и да се върнем заедно. Работата е там, че трябва да се върна в Пловдив след концерта. Ако някой иска да ми пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей ....

Пловдивската групичка, която сме се формирали ще оставаме там да спим в някое хостелче....

иначе ако трябва да се прибереш...в 11 и нещо вечерта май беше последния ...което значи,че трябва да седиш около 2 часа ... и не е много офертно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще може ли да останем след 22 с родител?! така и не разбрах...тука пише, че може, а в фейсбука angel heart са отговорили на една, че не може :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, милички, аз ви подведох.

 

От Май месец има закон,който забранява лица под 18 да са в питейно заведение, дори и с родител! Няма какво да се направи. Много е вероятно да мине проверка :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си поръчам билетите по интернет ще дойдат ли? Понеже като идвам на концерта ще ходя и до "Кирил и Методий" да си видя изпитите, ама не искам да си купувам билетите в деня на концерта, защото са много скъпи . Значи не искам да влача майка ми с мен така, че може да дойда с пловдичанската група и нямам друг избор освен да чакам влака до 22:40 или даже ако мога да хвана влака в 22:25 ще е хубаво. Така, че кога ще трагвате вие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си закупих билет от Germanos, но може да се купят билети и от страницата на eventim. Това е цялата информация:

16840.jpg GUILD

 

Rock Club Angel Heart

Sofia

България

 

GUILD Билети петък, 22. окт 2010, 19:30

Rock Club Angel Heart, Sofia, България

 

Цената е 14лж на предварителна продажба и 18лв. на място. видях във форума още една тема за концерта с актуалната информация. Клубът се намира на бул. Тодор александров 20.

Хайде и дано повече хора да се съберат :)

Аз да се похваля, че това ми е втори подобен концерт за тази година след GACKT в Барселона!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда за навалицата, обаче някой по-запознат с дрескода може ли да ми обясни (може на лс) как стоят нещата?

Да не дойда и да отвратя японците ви с външен вид :28558::blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм си взел билет. Дано не свършат докато се наканя.   :rolleyes: Честно да ви кажа не знам как ще се поберат само тия 150 човека, дето са казали че ще дойдат във фейсбук, а то определено ще има още. Поне мястото около сцената не е голямо. Най-вероятно ще бъде тотална лудница.   :lol:

 

 

П.П. А тези момчета само веднъж ги чух, за няколко минути в началото на темата и смятам следващият път да е направо на концерта.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой от Благоевград няма ли да ходи?

Защото страшно много ми се ходи, а пък никой от приятелите ми не слуша японска музика...а сама не мого да отида...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз официално обявявам, че ако дойда не ми пука ква бройка хора има, ама няма да позволя некой да ме избута от малките гей япончета.

Присъединявам се към мнението,макар хич да не мога да се бутам. :28558:

П.П. Още не съм си звела билет,те да не вземат да свършат докато се наканя да стигна до Германос.Плюс че поне сто човека са се събрали,надявам се фейсбук да ''лъже'' както обикновено,то клубчето не е с кой знае какви размери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...