Jump to content

GUILD ギルド (Концерт - София)


Recommended Posts

И мен ме бройте j-rock група в България суперрррр, не съм се надявала че някоя такава група ще дойде тук. Затова съм там на всяка цена. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още когато разбрах реших,да става каквото ще,няма да пропусна и това.Там съм,макар да не ги бях чувала преди да се разбере за концерта.И ще следя темата за ново инфо,този път определено си разчиствам графика още от сега.

P.S. JROCK в България-супер!Само не знам с такава никаква реклама колко ще се съберем-ако не беше Kiara_Yuichi да даде информация( :kiss2: за което :) )сигурно нямаше и да чуя за това.Но пък наближи ли октомври започвам да каня приятели,изглежда че и тук ще се съберем солидна група-ще бъде супер,нямам търпение!(Най-после една причина да искам да е октомври :es: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За концерта ми каза ukio, за което и благодаря!!! А тази тема направих, защото концерта няма реклама и може би това е шанс азиатски групи и изпълнители да идват в България за концерти, но ако отидем 20 човека надали ще се излъжат пак да ни включат в някое турне. Искам да се организираме голяма група и да посетим концерта... Ще направим и събитие с Kathie в facebook и ще каним всички приятели, за да има малка реклама на концерта, както Сърбия са направили. Линк към това събитие ще пуснем днес или тези дни в темата, моля да каните всичките си приятели като това стане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и мен ако нямам някой изпит или уважителна причина.

Японците не ме интересуват толова колкото искам да се видя със старите съфорумци и да се запозная с новите :lol:

Е и събитието определено не е за изпускане, за това ще се радвам да се съберем голяяяяма група!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам възможност - там съм !

Ив една препоръка ... помоли някой от админите в страницата на Eastern Spirit ESSS в Facebook да направи събитие, все пак там са над 500 човека ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семи, аз отделно ще говоря с мрън да направи събитие чрез Eastern Spirit ESSS, но не пречи да има една отделна, с която ние да каним нашите приятели и всеки следващ присъединил се да прави същото.

По този начин ще се направи една хубава реклама на концерта, защото всеки си влиза в facebook и ще види събитието...

Иначе и в facebook и тук ще следим за новости около концерта, и ще казваме ако има нещо ^ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде мога да си сваля техни песнички??Опитвам се да ги търся в гоогъл,обаче нищо конкретно не ми излиза...Явно не са много много популярни,или са още свежарки...но пък песните им много ме кефят ^^.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесаха песничките макар, че ги слушам за първи път ми допаднаха. Бих искала да отида на концерта, но затова ще ми трябва повече информация за място и билети. Чакам с нетърпение допълнителна информация :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nino_Chan свалих 2 техни песни мога да ти ги пратя, пиши ми на PM. Иначе няма да намерите нищо повече за тези момчета в нета, нито песни, снимките са тези които виждате в темата...

Групата е нова, това им е 1 турне, няма нищо интересно в нета за тях, не че не са известни ^ ^

 

zerentiq следи темата тук ще пускаме инфо, като научим нещо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реклама на събитието във Фейбук.

Качвайте още снимки, клипчета, мнения, инфо... кой кво му е кеф, до 24-ти октомври да се зариби народа. :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, така искам да отида, но май точно по т'ва време ще съм извън България.. не знам още, но ако съм си тук ще го посетя задължително. Колкото и да не съм фенка на jrock-a все пак е азиатска група, пък и трябва да се подкрепяме. Благодаря ви за инфото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уууу,хора,мн се вълнувам!!!

Аз съм от Варна и ще се ходи задължително!!!

Ако има още някои навитак може да се срещнем да отидем заедно ^~^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Анивенчъра чух, че щяло да е в клуб Тукан или нещо такова. Проверих и наистина има такъв, но не бях ходил там и после разбрах защо. Намира се в студентски град.  :huh: Ама хайде може и да се прежаля да отида там, все пак групата е японска.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...