Jump to content

Lee Dong Gun (И Донг Гон)

Recommended Posts

Общо взето човека е играч и боклук. Не може да излиза няколко месеца по рано с друга жена(певица). После изведнъж се "влюбва" в Yoon Hee(докато снимат заедно драма), забременява я и се жени за нея заради детето.  Най-вероятно под натиск от родителите и обществото.  След това снима толкова много драми ,че едва ли са били и заедно в следващите 3 години. Колко са се обичали е друг въпрос. За мен всичко е било театър след сватбата, рано са разбрали че не са един за друг. Ама не може да и провали живота защото е боклук и да я остави с дете и сама. А тя самата казва (в едно много хубаво сериалче за осиновяване на изоставени и наранени кучета - The Dog I Encountered 2020) че е била винаги с ниско самочувствие, така че лесно и е завъртял главата. 

• Sad 1

Е, хубава работа сега! Вечно мъжете виновни. Че той да не би сам да го е правил това дете. И съвсем вероятно е тя да му е завъртяла главата. Не е вече първа младост и съжалявам, че не му се получи семейния живот. Той вероятно вече е дошъл на себе си от развода, а ние тук още се вълнуваме.

Ами питайте корейците какво мислят за него. От там взех това - trash. Него го свързват с не една жена, явно е лесно да му завъртиш главата.  По малко от два месеца преди да тръгне с  Yoon Hee , има друго гадже(Jiyeon от  T-ara). Той за презервативи не е ли чувал? Забравил бил за първата им годишнина и тя сама си плакала. Предпочитал да излиза с приятелите си отколкото да е с нея и с детето им.  Аз за нейно друго гадже не съм чувал.  Почетете малко и после говорете. За него говорят че е играч, не за нея.  

Е, и? Техни си работи, сами да се оправят. На нас никой не ни дава право да обсъждаме личния живот на актьорите, позовавайки се на жълти издания и интернет клюки.

• Upvote 1

Аз в нищо не се опитвам да те убедя и не виждам какви клюки съм написал?  Неговите гаджета са известен факт, има ги и в уикипедия. Това което съм написал е от нейни интервюта. Всеизвестен факт е, че се женят само заради бебето(от май до декември колко месеца са?).  В Корея не е лесно да си извънбрачно дете.