Jump to content

Форумно ходене на хижа


sinardin

Recommended Posts

Какво да напълним, сички се разбягаха.

Явно хижата като вариант отпада, ако си навит за ходене към Варна, аз и евентуално Ками мислим да ходим, пак между 17 и 21, или кой колкото дни може. Варненци ще посрещат, а Зъбчо ще ни прави компания. Обмисляхме разходка до Балчик и ядене на домашна торта (стига Алекс да не се измъкне ;) ). Помисли си, а ако има и други навити, може да пътуваме заедно. Ама си кажете отсега и да няма после отстъпници! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не остана време..........

Преброяване................явно няма..........поради липса на желаяещи.

Сигурни не повече от 5................хижа значи...............няма.

Здраве да е.............има време и на хижа да отидем заедно.

Явно когато пак стане време за отпуски.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Пешо, да сте се обадили по-рано, като питахме. Вече сме си направили някакви уговорки. И мен ми се правят много работи, ама не мога да угодя на всички. А за тая цел трябва да сте и малко по-сериозни, нали се сещаш. Който иска Варна, да се обади. Който не - приятно му прекарване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах особено какво имаш предвид. Кои да сме се обадили, защо говориш в множествено число? Аз съм се обадил още в началото, като казах, че съм сигурен. Иначе много ясно че с 5 човека няма да стане, не съм очаквал друго, не се и сърдя на никой. :)  И разбира се, желая Ви приятно изкарване във Варна, сори че няма да мога да дойда този път. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, душо, от доста време насам питахме със Зъб кой в крайна сметка остава и последва пълно мълчание...

Множественото число беше за останалите, сори, ако е прозвучало лично към теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създай нов...