Jump to content
sinardin

Форумно ходене на хижа

Recommended Posts

И аз предпочитам да не бием повече от час-два път.

Идеята е много добра, бройте и мен. Но предлагам мястото да е някъде в Централна България. Така ще ни е по-удобно за всички.

Датите са уточнени ОКИ ............. да действам по отпуската tongue.gif

Сега остана и местото да се доуточни и няма да имате грешка. blaa.gif

Отново няма да мога да дойда... Тогава не мога да взимам никаква отпуска, а и ще има толкова работа за вършене... <_<

Обаче мога да ви предложе нещо, в Долна баня е- http://www.kedar-bg.net//?page_id=1

Цели къщи под наем са, обособени в общ двор с полянка, на която може да се играе и футбол, и волейбол, и федербал.

Къщите са много уютни, имат си стандартните неща плюс голяма тераса, хол и скромна кухня.

Това не е хижа а хотел, а и цените са убиствени :blink: Предпочитам да е някъде сред борове на чист въздух :)

ако искате в централната част на Стара планина, мога да ви предложа Узана (гр. Габрово)

http://partizanska-pesen.com/

http://www.gap-tours.com/h.uzana.html (цените тук са по-ниски, но за сметка на това в една стая има по 5-6 легла :lol: )

P.S. на мен лично най-много ми харесва хижа Еделвайс, но е скъпичка http://www.uzana-edelvais.com/index.html

Предлагам да останат 17, 18, 19, 20 и 21 септември. Това са петък (вечерта), събота, неделя, понеделник и вторник...

...Въпросът е ще има ли поне няколко човека, които да останат до вторник.

Отпуската уредена за тези дати. hap.gif

Ще се бие толкова път, как няма да се остане до края. JC_doubleup.gif

Сега на спокойствие мога да си чакам инфо и за мястото. cool.gif

И аз си уредих отпуската за хижата B)

Само да попитам ..... имали яснота за мястото вече rolleyes.gif

А и хора казвайте и кой ще идва де :)

Аз съо най-вероятно ще дойда, но датите са мн зле, бяхме се разбрали първите две седмици на септември??????? Аз имам изпит около тея дати плюс още някви планове а това предлагам ако има съгласни ест асе върнем към първоначалния план за датите. Аз ест като софианец съм по навита за по близките хижи, да не говорим, че слушайки коментари за хижа Рай, не мисля, че кръста ми би бил мн щастлив? :lol:

Ами за други дати аз вече няма да мога,

защото вече съм си пуснал отпуската и няма как.

Има ли някакво инфо вече къде ще е хижата,

че времето лети :)

А колко народ ще сме??? ...............поне .....до сега.... знае ли се rolleyes.gif

Аз съм си осигорил отпуска за тези дати.Както гледам маи ще ходим двамата с Yongi :lol:

На мен ми се объркаха плановете за септември, та въобще не знам за колко дни и въобще ще мога ли да дойда. :(

Септември дойде...............някаво инфо има ли?

Почвам да се притеснявам,

че отпуската ми ще отиде на кино.

Почвам да се притеснявам,

че отпуската ми ще отиде на кино.

Ще ни дойдеш на гости на Варна ;)

Дано да отидете все пак на хижи, но ако не стане да знаеш, че заставам плътно зад думите на Румен. Добре си ни дошъл във Варна.

П.С. С това ми съобщение предполагам стана ясно, че аз на хижа септември няма да ходя....

Ще ни дойдеш на гости на Варна ;)

Дано да отидете все пак на хижи, но ако не стане да знаеш, че заставам плътно зад думите на Румен. Добре си ни дошъл във Варна.

Хехе поне ще си имам резервен вариянт cool.gif tongue.gif

Иреее, айде бе, маме, кажи къде ще сме и какво ще правим, а?

Така, след като половината навитаци се изпоотказаха, явно остава хижата до София, Селимица. Сега остава въпросът кой иска и може да дойде, за да се запазят места. Айде, народе, да се преброим.

Готино изглежда от снимките и има интересни места за разходки около това място. Грабнаха ми вниманието тези каманаци.  :) Аз както написах съм навит .... за около две нощи и три дена. Като гледам темата сериозни останаха burbeng, yongi, speedy и аз. Ааа и Ирето която предложи хижата. Тя 20 легла ли имаше? Ще можем ли да я напълним и кои дати остават последно? 

• Create New...