Jump to content

Recommended Posts

Както гледам в трейлъра на 6 епизод, тя май пак си вкарва фантазиите в действие....голям смях, опасна е :D:lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както гледам в трейлъра на 6 епизод, тя май пак си вкарва фантазиите в действие....голям смях, опасна е :D:lol: :lol:

 

 

Изчакай да видиш, защото в анимето наистина ги женят ; ) Не се опитвай да гадаеш по трейлъра...

Макар, че може пак да е фантазия, защото е рано да ги съберат има толкова неща да станат преди сватбата...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се.Съжалявам за тези който не са го гледали, че писах без да помисля за това.

Аз анимето съм го гледала за това го казах това.Доста е рано за свадбичка има доста още да минат за да се стигне до този момент(по-точно, тя да мине) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филмчето много ми харесва за сега.много лекичко и забавно.вярно че фантазиите на главната са малко отегчителни и дълги и за това ги превъртам...( ха ха ха).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е много сладурски - бях си обещала да изчакам преди да почна да го гледам, понеже знам какво ще стане. Както и да е не успях, зарибих се яко и сега страдам от седмица на седмица. На всичкото отгоре се наспойлих едно хубаво с тези дълги превюта - няма да ги гледам повече <_<

Не мога да си обясня обаче тези сравнения със "Скандала..." - двата сериала са съвсем различни и според мен нямат абсолютно никаква база за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах днес 5ти епизод....ами добре се получава. Това което ме дразни е липсатан а достатъчно музика за фон сякаш, някак статични са ми тия хубави диалози :).

 

А момчето си е супер. Верно, че е малко дървен, и тук, и при F4 сякаш е прекалено стегнат - може ролите да са такива. Иначе и на погледи, и на усмивки (особено на усмивки :lol:), и на настроения го докарва идеално. Гледаш го, гледаш и не мож му се насити...

Тия корейци не знаук как се пускат филми, които да се превърнат в касови! - да вземат пример от наще Тв-та тук - здраво ни зомбират с турско - всяка вечер, че и по две серии. Ами, че така де, кой би имал нещо против да се излъчва нашият симпатяга всяка вечер по 2 часа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много готино. Изгледах първите 3 епизода с бг субтитри, но немога да намеря анлийски субтитри за 4 и 5 еп. Ако някой знае каде се крият нека пусне линкче, ще съм много благодарна. Макар че сигурно няма да дочакам и ще си ги изгледам на корейски, и почти нищо няма да им разбера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи до посред нощите гледах 6-ти. Да си кажа честно досега не бях нещо запленена, но действието явно ще търпи развитие и във времето.

Към края на епизода ги дават вече в университета. Много по-сладки са всички и новата прическа на Hyun Joong е страхотна.

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да. тепърва имат да се развиват. Не го отписвайте този сериал като детски. Дано само проследят отношенията им до края на мангата. (всъщност мангата не е съвсем завършена, доколкото разбрах, защото мангаката е починала...)

Сега са в нещо като колеж 2-3 години, ще се оженят и ще продължат с университета - той ще учи медицина, а тя - за медицинска сестра. (не съм сигурна за образователната система)

И всъщност в последната част отношенията им са най-интерсни, според мен. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау!

Днес изгледах мангата и си вземам назад всички приказки и мисли, че това ще е тийн-драма. Доста се чудех, защо са избрали такъв час за излъчване, като аудиторията едва ли ще бъде на възраст над 15, е сега разбирам ( и няма да издавам на аудиторията повече) че нещата ще отидат и понататък във времето.

 

Стискам палци на екипа, особено на режисьорския и актьорския да се справят поне толкова добре колкото е самата манга. А дай Боже и повече :)!

Отдавна не съм се вживявала така по нещо от телевизията :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има нужда от сериозно стискане на палци, защото вече се говори, че може вместо 20 обещани епизода, сериалът да излъчи само 16. Дано не е вярно. Съгласна съм, че едва сега започва развитието на историята и са надявам рейтингът да се покачи доста следващата седмица, защото на нас не ни пречи, но от него зависи каква ще е съдбата на драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го, според мен е типична романтична комедия в стил БОФ и Красиви като ангели, малко по-лигав даже ми се стори. Харесват ми сериали с повече драма в тях и затова може би не ме впечатли. За сега ще го оставя, по-натам като ми се пригледа такъв тип сериал ще го доглеждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал... Много добър актьорски състав. Грабва от първата серия. Вчера изгледах 6-те серии и с нетърпение чакам 7-ма!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятах да пиша чак след като всички епизоди излезнат и ги изгледам, но просто не се сдържах. Засега драмата страшно много ми харесва, приятна, забавна и разтоварваща. Майката и даскалката са ми фаворитки, особено майката :D Ооо, и онзи перверзник от 1вия епизод <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериите до сега са направо страхотни! Точно от това имах нужда нещо леко и забавно с хубави хора! Идеалното лекарство срещу есенна депресия! ;) БЛАГОДАРЯ НА ПРЕВОДАЧИТЕ ЗА БЪРЗИНАТА, С КОЯТО РАБОТЯТ!!! Не знам каква е историята, а и не искам да я разбирам предварително, така ще ми бъде интересно до края! Толкова ми е трудно да се удържа да не видя какво е качено в youtube че направо......;) Силно се надявам да има хепи енд.....ако няма моля ви не ми казвайте! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...