Jump to content

Recommended Posts

Ха, ха...Умирах си от смях на кратките епизодчета. В началото бях ядосана/ не много, де/, че ще ни замажат очите с тях, но после ми мина. Сякаш, без тях, щеше да остане нещо недовършено. Гледах си ги с удоволствие.

 

Това за фалшивото забременяване, го имаше и във ІІ- сезон на тайванската версия. Вече не помня, дали го е имало и в самата манга.

 

Благодарности на екипа за довършването на любимото ми сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на преводачите.

От цялото филмче ми харесаха последните серии.

Ако беше така през цялото време,щеше да най-добрия сериал.

 

Как са озаглавени спешълите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на преводачите.

От цялото филмче ми харесаха последните серии.

Ако беше така през цялото време,щеше да най-добрия сериал.

 

Как са озаглавени спешълите ?

Предполагам, че питаш за кратките епизоди в тубето - Playful Kiss YouTube ver. Или Naughty Kiss YouTube Special Edition.

Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото е интересен сериала, по средата малко се позабатачва действието и има доста неща, които не ми харесаха, но последните четири серии бяха доста добри, та чак забравих всичко ,което ме е дразнело дотогава.Колко чаках тия двамата да им видя любовта ,че когато най-сетне се случи, беше ми една странна, да се чудиш тия наистиня ли са заедно ,наистина ли се харесват, ама взе, че ми хареса, тъй де нещо по-различно.Да си го кажа направо, сериала не е толкова лош, грешката в него е, че повечето герои не претърпяха никаква промяна, все пак живота си тече, случват ти се разни работи, би трябвало това поне малко да повлияе на мисленето, на действията на човек.Ха Ни цял сериал бяга след Сънг Джо, как пък веднъж не се замисли за себе си, сериозно да се замисли, а не от дъжд на вятър.Сънг Джо беше идеален, но не можеше да показва чувствата си. Искаше ми се попадне в ситуация ,в която да не знае как да реагира ,а не всичко да знае и да му се отдава лесно

Ама как го награби Ха Ни на сватбата и накрая :lol:

 

Хареса ми приятелството между трите момичета, все си помагаха, не се изоставиха,хареса ми промяната в моя любимец Джун Ги, макар че и той подражаваше на Ха Ни

как не разбра и той, че тя не го обича и все страдаше

Хареса ми и краят

всеки си намери половинка и всички бяха щастливи

3181531X.jpg

3181533d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И те ще бъдат преведени.... 7 епизодчета, по около 10 минутки са... Общо взето не са нещо значително...но са изключително сладки и забавни <3

 

А тези серийки дали ще ги има качени на Мега или на някой торент или единствения вариант да се гледат е youtube?

 

Много сладурско сериалче, препоръчвам го.

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах сериала 5 дена... Бавно и славно, но накрая не си спомням почти нищо. :lol:

Е, само първите 2-3 епизода, където ми бе смешно.

После изведнъж сериалът стана ужасно скучен и досаден с

"иска ме, не ме иска". И определенията "глупава е".

 

 

Любимецът ми от сериала е Joon Goo. Много ми бе сладък през цялото време и накрая ми стана мъчно за

несподелената му любов.

 

 

Ким Хьон Джунг не ми допадна в БОФ, и тук не успя да ме спечели... Ще ми се да го видя в друга роля, освен тази на "дърво".

 

С една дума сериалът става за убиване на времето.

 

 

Сега ще се прочета цялата да видя как може подобен сериал да навърти 16 страници... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, защо съм пропуснала да пиша тук.

 

Леко и забавно. Неангажиращо. Сядаш и гледаш просто ей така за разтоварване без да очакваш кой знае какво.

 

Бек Сънг Джо ми момчето си изигра много добре ролята. Точно така трябваше да изглежда и въпреки, че дразнеше на моменти ми допадна. О Ха Ни си е типичната корейска героиня от този тип сериали. Леко безгрижна, леко детска и глуповата, но в никакъв случай не зле изглеждаща. Джун Гу ми напълни душата няма такъв образ. Безспорен фаворит ми е това момче няма две мнения. Приятелките няма какво да ги обсъждаме няма такива образи. Майката на Бек Сънг Джо пък едно вечно оставащо дете.

 

Сядаш, гледаш и се забавляваш и за нищо не мислиш докато го гледаш.

 

П.С. Имах нужда от това определено. Благодаря за труда на екипа :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички бяха уникални скици! На моменти наистина започва човек да се дразни от това "Ха Ни е безмозъчна, Ха Ни не знае нищо" и така нататък, но пък си беше хубавко сериалчето, няма спор. Краят също ми хареса. Благодаря, че ни дадохте възможност да гледаме сериала на майчин език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото не бях особено впечатлена от сериала, общо взето единственото, на което обръщах внимание беше наивността или по- скоро глупостта на О Ха Ни. На в последствие действието се разви много добре и стана забавно. Бек Сън Джо не изневери почти до края на себе си, но според мен, точно така и трябваше да е. Образите на всички бяха уникални сами по себе си и добре изиграни. Много благодаря на преводачите за страхотната работа и ако имате свободно време, насладете се на сериала. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не взема пак да си го гледам :wub:

Ами да, защо не. И аз това правя в момента и "разсъждавам" върху психологията на героите, най - вече върху тази на О Ха Ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-странното беше, че след всичко, което преживя Ха Ни заради поведението на Сънг Джо, не спря да го обича, не спря да тича след него, да нахалства и да се прави на глупава. Ясно беше, че накрая ще се съберат, но точно това ме умори. Цялата история беше изтощителна. Джунг Гу също беше в нейното положение. Все се питах - "Нямат ли гордост?", защото според мен любовта не трябва да е такава. Но в крайна сметка може би трябва. Ние сме свикнали да крием чувствата си, да се правим на недостъпни, а те двамата правиха точно обратното, въпреки че изглеждаха глупави и луди.

Като се замисля, нали това е една от причините да гледаме корейски сериали - показват ни една нова симпатична, макар често невъзможна любов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх.. тъкмо го изгледах.. вълшебен..Някак си..се замислих за себе си.. И аз не знам на къде да тръгна.. Но все пак..възможно ли е да обичаш някой така както Ха Ни обича Сънг Джо?? Чак пък да си променя мечтите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладка целувка, за сладкото сериалче.

Когато разума казва едно, а съцето иска друго, така се получава.

Трябва ти малко повечко време, за да го признаеш пред себе си и на околните.

Проста любов-обикновена, силна и истинска в сърцето на едно обикновено момиче.

Едва ли умно момче, като Сънг Джо не би я оценил,

и не би искал да извлече полза от нея, не толкова за себе си, колкото за Ха Ри-

да я накара да се развива.

Доказателство, че любовта дава сили и криле.

Доказателство, че човек по-добре вижда със сърцето си.

Не мисля, че друг би изиграл по-добре Сънг Джо,

хем умен и арогантен отвън, хем нежен и грижовен отвътре.

А сладките и наивни муцунки на Ха Ни

през цялото време ме караха да се усмихвам.

И Джунг Гу...

Просто великолепни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладка целувка, за сладкото сериалче.

Когато разума казва едно, а съцето иска друго, така се получава.

Трябва ти малко повечко време, за да го признаеш пред себе си и на околните.

Проста любов-обикновена, силна и истинска в сърцето на едно обикновено момиче.

Едва ли умно момче, като Сънг Джо не би я оценил,

и не би искал да извлече полза от нея, не толкова за себе си, колкото за Ха Ри-

да я накара да се развива.

Доказателство, че любовта дава сили и криле.

Доказателство, че човек по-добре вижда със сърцето си.

Не мисля, че друг би изиграл по-добре Сънг Джо,

хем умен и арогантен отвън, хем нежен и грижовен отвътре.

А сладките и наивни муцунки на Ха Ни

през цялото време ме караха да се усмихвам.

И Джунг Гу...

Просто великолепни.

Напълно съм съгласна! Много добре казано :)И аз мисля,че Ким Хьон Джунг е точно за тази роля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

 

Първия азиатски сериaл изобщо който гледах преди 2 месеца, беше пълно куку-руку направо ме

разби не очаквах да ми хареса толкова много - и това беше бруталнo мега якия

"Yankee-Kun to Megane-chan (2010)"и след като си мислех че едва ли ще ми хареса нещо друго,

започнах плахо да гледам "Mischievous Kiss \ Playful Kiss (2010)" и да запълня свободното си

време. Изобщо не знаех историята му, че има манга и други версии на филма, нито знаех какво

предстои.Бях доста изненадан след няколко серии и се пристрастих доста към филма и героите

му.

Макар да са измислици, накрая на деня ме радваха много тези филми и се откъсвах от

еднообразното ежедневие.

 

Прочетох и негативните мнения тук, но те не ме вълнуват особено

 

Толкова много харесвам "Mischievous Kiss \ Playful Kiss" че го изтеглих HD 1280x720, е имаше

го и в 52GB FULL HD версия, но компа ми е слаб за такива резолюции иначе и него щях да

изтегля.

 

Много ми хареса мнението на Insomnia, Публикувано: 09 октомври 2010 - 04:36 на 8 страница и

аз споделям същото мнение.

 

Искам да попитам Insomnia и сабрина 1 дали изобщо има възможност, когато имате време и

желание, (разбира се) да преведе и последните серии от "Naughty Kiss - YouTube Special Edition-а" както и

"Naughty Kiss Seung Jo's Diary" който се намира в :www.asiatorrents.com там ги има спешълите

със английски субтитри

 

http://www.asiatorrents.com/index.php?page=torrent-details&id=2e8bad3ce58482df4870ecac6fd205a4c21ce0a7'>http://www.asiatorrents.com/index.php?page=torrent-details&id=2e8bad3ce58482df4870ecac6fd205a4c21ce0a7

 

 

Видях че има и тайванската версия (http://www.asiatorrents.com/ - It Started With a Kiss and

They Kiss Again (2005)) и да попитам: Имали проект по тях за превод ?

 

И накрая въпрос към останалите съфорумници, можете ли да ми препоръчате други такива

страхотни училищни комедии ???

 

 

Като верен и върл фен единствено и само на "Battlestar Galactica" (който свърши

мноогооо отдавна) тези супер сериали бяха нещо ново като преживяване за мен :)

Направо съм потресен как досега съм ги пропуснал, такива прекрасни филми толкова

различни от всичко което съм гледал :(:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биши, добре дошъл :)!

Аз не съм от големите фенове на "Целувката"(но съм на "Галактика), но след като си го харесал, тепърва ще четем възхитените ти мнения тук :).

Излизаме малко встрани от темата, но все пак - тийнейджърски сериали, вече класика сред феновете, които може да намериш в замунда с превод - You're Beautiful и Boys Over Flowers. Иначе тук може да питаш и за други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за приветствието :asian::es::asian:

Ще прочета темата която си пратил с интерес, защото от скоро време съм луд фен на Бойс ту Мен и

азиатските сериали :):28558:

Е, може да се вживявам малко повече сега, но пък тези филми наистина са новост за мен,

а не обичайните силони и 6-ци ...

От друга страна с Тришето Хелфър бих изгледал някоя друга серия на "Целувката" ех мечти, мечти

а може и с Грейс Парк :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bishkotata, веднага ти ставам фен номер едно.

Това е една от любимите ми драми, във всичките й издания - манга, различни версии, главни герои и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...