Jump to content

Recommended Posts

Аууу, супер сериал!! Влюбих се още от първия епизод! Актьорите страшно ми харесват! Започнах да го гледам на руски, след като бях се разочаровала, че го няма в Замунда и влязох в друг, руски сайт, където на всеки 4 дена излизаше по една нова серия. Гледах и тайванската версия, казвше се It started with a kiss. Хареса ми главния герой, Джо Ченг, много сладък, с чувство за игра и за хумор :D . Разбира се, корейците пак си се справиха на ниво, не догледах тайванската версия, момичето не ми хареса... Единственото, което не ми хареса е, че О Ха Ни постоянно се издава и ревнува и се пречка и .. абе има моменти,в които превъртам, защото се дразня. Сега съм стигнала до 15ти епизод (изгледах го де) и с нетърпение чакам последния <33 Издразни ме, обче, как Сънг Джо й нагруби и после си дойде се едно нищо не е станало, а тя си му прости веднага :o:P:D .

 

Много се извинявам, че не допринасям за филма, но исках да изкажа мнението си :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Благодаря на преводачите и на всички, които правят възможно това да се наслаждаваме на тази лека и весела корейска история.Гледах я до 8 епизод със български субтитри.Искам да попитам дали има български превод на останалите епизоди.Ако не, ще чакам.Погледах няколко епизода с англ.суб. , но не е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългоочакваните клипчета от фен срещата с Английски субтитри са вече тук ...

Искрени благодарности на екипа...

 

Аз лично се смях от сърце и се насладих изключително много на двете клипчета... Прекарали са си разкошно и всичко е било феноменално ...

Водещата е невероятен образ и имаше моменти, в които просто си просеше боя от фенките, но все пак направи голямо шоу.

Хьон Джунг... той не може да се изкоментира с една дума... просто гледайте и ще разберете... <33

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах на един дъх, кажи речи, осемте епизода, качени до тук и останах доста доволна. Няма смисъл да възхвалявам играта на акьторите, та те са блестящи както винаги.. Само че не мога да не кажа на кой момент се смях най -много.

Беше точно, когато О Ха Ни се правеше на "дръж ми шапката", за да не я разкрие Сънг Джо - "Г-не, моля вземете си 8 800 вона" (ох, не, просто..) :lol: :lol: :lol:

 

С нетърпение очаквам и следващите серийки, където пак ще се посмея..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн ми хареса,актьорите играха естествено никога не ми доскучаваше като цяло си беше перфектен просто...а главния герой като гледах BOF миналата година не ми харесваше незнам защо но сега.. :wub: :wub: :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият сезон беше наистина хубав. Можеше да го направят и по-добре, но ми хареса.

Но продължението беше доста лоша идея. За сега съм изгледала 3 епизода от него и мисля, че са глуповати и без смисъл.

Да бяха направили 18 или 20 епизода, или така да го бяха оставили. Не мисля, че имаше нужда от продължение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да я направят 18 или 20 понеже я орязаха категорично и никой не можеше да го промени...

 

Иначе тези допълнителни епизоди не следват някакъв дълбоко смислен, логичен и психологически сюжет, в който да продължават великите драми и любовни многоъгълници.Тези епизоди се направиха с цел промотиране на драмата в световен мащаб. Това е първата подобна идея и има реализация с голям успех. Фактът, че намалиха драмата с 4 епизода и че имаше толкова ниски рейтинги не удовлетвори особено феновете и продуцентите, затова те искат да докажат, че може и в Корея да не пожъна желания успех, но продукцията е призната световно ... и броя гледания говори именно за това.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала и определено ми харесват и допълнителните епизоди.

Точно в това, че не са свързани един с друг им е чарът. Напомнят ми на кратките епизоди Мистър Бийн.

Не натоварват и са забавни, няма драма, а само комедия (макар, че Ха Ни винаги си създава своя собствена :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано очаквах много повече от тази драма. Когато чух , че ще има нова драма с Kim Hyun Joong щях да полудея от радост. Направо броях дните до началото на драма . Първите два епизода ми харесаха , но след това действието започна да се движи по – бавно и бавно. Повтарях си , че може да стане по – хубаво и гледах следващия епизод , като в края винаги бях разочарована . И така стигнах до края на драмата , а вчера изгледах и youtube версията . Да съм честна сигурно ако не играеше Kim Hyun Joong още на третия – четвъртия епизод щях да съм зарязала драмата . Незнам защо се получи така с тази драма , но наистина не беше на ниво според мен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че не съм единствената, която смята сериала за глупав. И за мен единственото хубаво нещо беше Хьон Джунг.

Не разбирам, какво толкова му харесвате, но... Е, въпрос на вкус, предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Kim Hyun Joong развали цялата драма. Фенка съм му, но според мен играеше леко дървено може би с ролята му в Boys Over Flowers не се е забелязало кой знае колко,че играе леко дървено,защото ролято му беше на спокоен и уравновесен човек,който е в хармония със себе си.Но тук някак си очаквах може би повече от него.За подобна роля характера трябва да е малко по-наперен и надут,не зачитащ другите и смятащ себе си за най-добър.Това е личното ми мнение и сериала става за гледане,но има къде къде по-добри драми,които си заслужават. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятате сериала за глупав, защото не е типично Корейски. ;)

 

Ким Хьон Джунг не е играл само в БОФ и в целувката и не мисля, че е уместно да се прави непрекъснато сравнение между двете роли. Но като сме тръгнали да го правим ... С ролята на Бек Сънг Джо се справи милион пъти по-добре. Джи Хо, като "спокоен и уравновесен" персонаж бе много по-лесен. Освен това се доближаваше много повече до характера на Ким Хьон Джунг... (Чудя се как ли Хьон Джунг би изиграл себе си """дървено""" ??/ )

Докато.. Бек Сънг Джо бе предизвикателство, с което доказано се отвърди... критиците също му дадоха почитно място в класациите си ;)

 

Бек Сънг Джо бе по-надут и по-арогантен и апатичен от всички себеподобни корейски персонажи, които някога съм гледала и които някога ще гледам. Ако не беше малко вдървен, притеснен и хаотичен, той просто щеше да си е злобния егоцентрик Бек Сънг Джо. Така се показваше и онази другата му страна...<3

 

Хьон Джунг да е развалил драмата? ...Да, той е виновен и за глобалното затопляне ;) ...

 

Сценаристите можеха да си поразмърдат мозъците малко повече, но това е друга тема, която ще обсъдя друг път, когато не е 12 часа през нощта..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли някой да даде линкове към анг. или руските субтитри? не можах да ги намеря.....благодаря много предварително :rolleyes::)

 

хиляди благодарности за труда на Insomnia и сабрина 1.....благодаря, момичета :bow::bow::bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера епизодите 20 ли са или 16. Гледах в youtube последен епизод 16 - ти.

 

Този въпрос е задаван вече не знам колко пъти, и всеки път отговорът е един и същ. Сега ще отговоря пак същото като тези преди мен - ЕПИЗОДИТЕ СА 16. В темата е обяснено и само една страница по-назад има същото питане. Четете ли изобщо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериала на един дъх! Пленяваща история, красиви актьори, много емоции :) Определено филмче по мой вкус :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...