Jump to content

Форумни срещи в Сливен


Recommended Posts

С Златето утре ще сме на Шоколад - това е на площад Васил Левски едно кафенце, в 5 часа. Всички свободни и желаещи за среща да заповядат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да си направил среща тия дни съгласни? Не предполагах че от нащо село сливен ще има толкова много почитатели на азиатско кино :) :)

:) :)

Така като съм ново попълнение да ви вида и аз :rolleyes::unsure: :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много късно се регистрирах,та ще правите ли нова среща в Сливен :rolleyes: И да питам,към коя възраст принадлежите,че да не се окажа единствената малка :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много късно се регистрирах,та ще правите ли нова среща в Сливен :rolleyes: И да питам,към коя възраст принадлежите,че да не се окажа единствената малка :D:D

Тук възрастта няма значение. Тъкмо ми напомни да обявя , че с Златето си говирихме да гледаме заедно в някое квартално кафене на 7 февруари първият сериал в българска телевизия. Ако има желаещи да свирна, смятам та говоря в кафето пред нашият блок дали ще ни го пуснат, че по това време там няма много хора, чудесна възможност да се видим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей Сливен нека и ние да ударим рамо за пристигането на звезда, подписката ще е в Сливен 14-ти май, 14 - 15 часа, Виенска сладкарница ! Да припомня за какво става дума Първа Корейска Халю Вълна в България , аз ще съм там , а вие! Водете си и съмишленици, за да е рамото стабилно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, аз като казах на приятелките си, едната, която си е фен по принцип много се зарадва, а за моя изненада и другата ми френдка! :lol:

Да и аз щях да питам тъкмо къде по-точно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вали, може би ще е вътре.

Питайте и се оглеждайте за човек с папки. Не се отказвайте, докато не го откриете. Част от хората не се познават лично, но се надявам да се намерят без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм там, както предния път ще обознача мястото с балончета, та отдалеч да се вижда :rolleyes: . Отново да напомня водете си и съмишленици,колкото повече толкова повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, фенове, нали няма да забравите днес да дойдете пред виенската? Този път с балончетата ще бъда аз, тъй като Майчето няма да е в Сливен.

Ще ви чакам! Имаме нови попълнения, с които трябва да се запознаем! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много се радвам, че днес се видяхме. Колко подписа събрахте?... :P

Ааа забравих да питам, онзи календар, които разглеждахте, откъде си го купихте? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...