Jump to content

Варна... време е за КИНО


Recommended Posts

Одавна, много одавна чакаме този филм.........мисля, че времето наближава.

 

 

Ето повечко информацйка

 

Нека всеки да си помисли гледа ли му се............ще се сбираме ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще е това ............събота, неделя мога да дойда :)

 

Емо, примиерата е на 27.08.2010 г..........та има време..........почти две седмици.

Най- :rofl: вероятно ще е петък вечерта или събота, че нали сме работници..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! :) Аз съм сравнително нова във форума .. но гледам филми и драми от доста време ..И този филм изглежда доста интересен ... Та относно киното - дали приемате още някой към групата :D

 

Е искали питане дали се приемат нови хораbiggrin.gif

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! :) Аз съм сравнително нова във форума .. но гледам филми и драми от доста време ..И този филм изглежда доста интересен ... Та относно киното - дали приемате още някой към групата :D

 

Всеки е добре дошъл........щом може да ни истрайва :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау... не мога да повярвам, че все пак ще излезе преди продължението на анимацията! :D Не мислех, че е възможно! :P

 

Въпреки голямата критика определено ще го гледам на кино, но това ще е някоя и друга седмица след премиерата. Прекалено е скъпо, пък и зала пълна до дупка хич не обичам - чиста доза разваляне на настроението си е. Нали знаете, колкото повече хора, толкова повече лапета, които пищят и хора "забравили" да си изключат телефоните!...

;)

 

Иначе ако някой ще ходи по премиерните дати да сподели накратко дали е останал доволен.

 

едит: Радостно е да видя, че има доста хора тук, които очакват филма с явно нетърпение. също както мен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до цената на билета под 12 лв. няма да падне....все пак е 3Д, а до сега не се сещам да съм давала повече дори на примиера.

Виж с другото найстина не можем нищо да направим :rofl: ...........и празна да е залата ........ни сме достатъчни да я всигнем на главата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен май ми е време да се присъединя :rolleyes: ама няма обещавам още, че в последно време все нещо си ме секва :( ( ще се пръсна от яд за бунгалатаааааа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времете ти е Даре, времети е, точно ти да не дойдеш до бунгалата. Ади появявайсе, че ще стане така че аз ще съм по често при вас отколкото ти bp.gif

 

пп: endone що не земеш и ти да дойдеш до Варна заедно да гледаме филмчето.

А е време май да се запознаем на живо и във Варна с главния виновник за зарибявката, форумчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вече пуснаха предпримиерата - така че от следващата седмица вече може да се ходи на нормалните прожекции :)

ей тези пак не си спазват програмата :lol2:

Не че се оплаквам де ..........таман другата събота на който му се ходи.........може да се организираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за другата събота Категорично Не! Но не се съобразявайте с мен, мога и друг път да го гледам :D

 

ще се видим на Алба, само за да си махнем тоя път. А ако моята компания си легне рано, което всъщност очаквам, ще довърша с нашата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният повелител на въздуха 3D

10:45 12:50 15:00 17:15 19:20 20:10 21:30 22:20 23:10

 

Та кога ще ходим? :)

 

Я кой се обади .........аз съм твърдо за събота........от 12.50 нататък все ме устройва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...