Jump to content

Recommended Posts

Гледах последните епизоди само с картинки, но пък четох преводи на някои от диалозите, та малко изводи.

 

 

 

15 Епизод

Сон Джун добре измъкна от ситуация Дже Шин и Юн Хи и много добре натри носа на Ин Су(обаче той е опасен така или иначе и бих добавила, че насъбраният гняв е такъв, че винаги има лоши последици от него.) Сон Джун отложи годежа най-сетне. А признанието му към Юн Хи си беше един път. Най-сетне разбра истината това момче, поне за него да не се притеснявам. Друго. Серия след серия го гледам как се измъчва Дже Шин, а и тепърва сигурно ще продължава да е така и не мога да го понеса това. Искам му най-голямото спокойствие и обич. Заслужава го. Йонг Ха си е все така дяволит. :) Смешното в серията ми беше, когато Сон Джун блуждаеше и гледаше в празното пространство, когато замина със слугата си. Какво да се прави, влюбено е момчето.

 

 

И още:

 

 

16 Епизод

Нямате си представа как ме радва това, че Сон Джун разбра последен за Юн Хи, но пък единствен той знае как се казва в действителност(е добре де, от учениците имам впредвид, защото професорът отдавна ги знае тези неща). И е очарователен милият. Въобще си няма представа как да реагира, когато е до момичето, което обича. Смях се много, когато Юн Хи откри "червената книга". Той така се засрами, че ми идеше бузките да му щипна. Или когато постави одеялото между тях. Иначе израдва ме това, че и признава, че заради нея се е върнал в университета. А Юн Хи определено ще го води на малкото си пръстче. Постоянно се прави на сладка и той не може да и устои. Рядко смела е. Как очарователно се надигна на пръсти, за да целуне Сон Джун. Ех, колко са ми сладки и невинни. Радвам, се че Кралят събра квартета и май знае за Дже Шин и Юн Хи истините. Определено искам да видя как ще се развият нещата в следващият епизод.

Продължавам много да се смея, когато настане време да си избират местата за спане. Сон Джун и Дже Шин бяха просто уникално забавни, особено като се бутаха. :lol: Това...

12875063592010102001435.gif

 

и особено това,

12875063592010102001435.gif

ме залепиха на пода от смях. А после и Йонг Ха като дойде уплашен от Гумихо-то тотално ме съсипа. :lol:

 

 

 

Мисля си, че Мики е много задобрял в играта си от първият епизод досега(и това няма нищо общо с това, че по принцип ми е слабост.). Останалите са много добри и затова няма да се спускам по-надълбоко, но за него просто исках да отбележа, защото страхотно впечатление ми прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз прегледах 15 и 16, но още не съм ги видяла с английски субтитри!Някой да не би да ги е гледал така?

Ако да, кажете и на мен да се порадвам и аз :rolleyes:

Не, аз не съм ги гледала със субтитри, но знам какво си говорят, защото в soompi има преводи на почти всички сцени. А иначе те си правят и субтитри, но излизат към края на седмицата и когато са готови, ги изкарват на първата страница на темата във форума им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал, но ще започна с отрицателните страни - освен, че момичето от хиляда километри си личи, че е такова, всички останали като отношение към нея се отнасят точно като към ... нея, а не като него. Говорят й по-нежно, по-внимателно, с омекнати физиономии, просто е твърде глупаво да ни убедят, че си вярват, че говорят с мъж. Освен това колкото и да се опитват да я направят силен образ, пак ги има тези леко малоумни нейни моменти на пълно простодушие, типични за женските характери в корейските сериали. И нещо дребно, което ме дразни - твърде малкия брой хора около краля :). Все едно са просто едно градче от хиляда души..., няма никаква мощ. Не е болка за умиране, явно трябва да се съсредоточа върху основната история.

Иначе - много добра сценография, страхотни персонажи, история с много поуки и дори имам чувството, че се опитват да образоват хората с изписването на всички тези Конфуциански мисли на китайски и корейски.

Главната героиня няма как да не те спечели с тази искрена физиономия, Мики е удивително състредоточен в ролята си (сещам се как Джун Ги беше споменал, че е взел за своя персонаж пример от фриволното държание точно на Мики), но на моменти се промъква някаква закачлива нотка, която не пасва на героя му, но пък е много сладка, защото разкрива част от самия него, особено като се усмихне. Г-н Изкусителят веднага те зарежда с добро настроение, макар че причината за неговото преместване от единия в другия отбор не ми стана много ясна.

Освен ценността на приятелството, доверието един в друг, уважението към семейството, много ми допадна идеята за законите и колко е трудно да обхванеш с тях човешкото съществуване и причините за постъпките на хората. Интересен ми е този крал какви ги мисли и какви ще ги свърши най-накрая.

Драмата си има своите бели петна и на места е съшита с много явни конци, но те увлича в историята си, за което голям пръст има отдадеността на актьорите.

 

Тези, които го следят, бих искала да ги попитам какви прякори ви идват на български за героите? Нещо много трудно се намират подходящи такива в бг вариант, макар че на корейски звучат добре - свойството на този език да изразява две неща с две срички е нещо непосилно за българския, затова питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си недомислици и понякога дразнят, но драмата е добра и се компенсира. Не съм споменавала май, но много ми харесва атмосферата на снимачната площадка, която виждам по снимките и видеата зад кадър. Мда, знам че няма вариант да покажат актьорите да се бият или карат, но все пак изглежда, че всички се разбират добре. Друго, което исках да споделя, са притесненията ми относно развръзката на драмата. Почти няма разтягане на сюжета(макар признавам, че има доста мудни моменти понякога), все още няма много гняв и сълзи и т.н, но остават само 4 серии. Досега действието се развива много добре, отзивите за драмата навсякъде са много добри и се чудя дали пък това няма да доведе до голямо разочарование. Знам, има време до края, но ми се струва малко. Но се надявам само на най-добро.

 

Колкото до имената, за съжаление не ми хрумват прякори на български. По-скоро си мисля, че в оригинал са наистина много добри и такива трябва да си останат(много благозвучни са някои от тях). А и в момента нямам муза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте взискателни! Това е КОРЕЙСКИ сериал! Направо си е перфектен!

Относно прякорите... оригиналите са много колоритни! Да малко не са "културни", ама така ги написала авторката на книгата, нали?

А може и да не се превеждат на български, за да се спази приличие! Напишете ги на корейски, с двете срички, а някъде в края обяснете точно какво означават. (както е направено и в английските, и в руските субтитри)

А за Ветрилцето...

 

Аз не смятам, че някога е бил с лошите. Все пак е старши, затова и участваше в мероприятията по приемането на новите студенти.

Иначе той е на страната само на приятеля си - Рошльото. (мое мнение)

Обаче много обича да се вре навсякъде, да знае всичко и да се бъзика с всички!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми реалност май е много да искаме ,особено като става въпрос и за измислена история ,която е почти изцяло в зоната на фантазията .Комедия с фантастични елементи :P Като цяло главаната актриса доста добре се справя с копиране държанието на мъж,може би повече се набиваше на очи смелоста и лекомислеността с която влизаше във всякакви конфротаций( имайки предвид тайната която има ,бедният и произход ,физическата слабост),всеки ще ше да си кротува на нейно място .

Като цяло обаче се получава една страхотна комедия ,сценаристите са заложили на сигорно ,имайки предвид успеха на Coffe prince( основната тематика е идентична ).

 

п.с. 15 епизод беше малко скучен ,бавно действие,малко диалози ...може би някаква предпоставка за ''буря'' в 16-ти :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и недостатъци да има бих си затворила очите; действа много ободряващо след работния ден. Въпреки по-скоро женския външен вид на актрисата, не мога да не отговоря, че ако беше сложена актриса която прилича на тайванската Хана Кими, едва ли бих го гледала. Историческата обстановка, красивите кисенг, облеклото - създателите са се постарали да ни въвлекат в едно хубаво и красиво място. Съгласна съм, че този крал се разхожда, сякаш е в задния двор на дома си. Очаква с нетърпение превод, ще се насладя и сериала засължиттелно и със субтитри на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,почти никога не пиша коментари,докато не завърша сериала и не ми отлежи някаква идея в главата с какво точно впечатление оставам.Друг е въпроса че колкото повече ме кара да се замисля даден филм,толкова по-объркан,дълъг и несвързан пост се получава.Но сега реших да споделя впечатленията си в крачка :D

Започнах първи епизод вчера вечерта и докато се усетя днес едва се спрях да не изгледам шести :D Като се излъчва в момента ще взема да изпреваря събитията и да стане като с ''Bad guy'',''Coffee house'' и така нататъка хич не ми се ще пак да откачам докато дочакам следващ епизод,не съм от най-търпеливите

Да си призная, сериалът нещо малко бие на ''манджа с грозде'',добре е описано в първия пост-

ББФ с примес от "Красиви като ангели", ама в миналото!

Ако намесим тук там дублиращи се сцени с Хана Кими и съвсем го докарва.

Например сцената,когато Ким Юн Шик припадна и се събуди ужасена в лекарския кабинет-единствените две разлики с подобния епизод на Хана Кими са,че действието е в миналото,и този лекар не е секси като онзи ''синеок'' японец :D

 

За героите-много,много ме радва фактът,че героинята не е простовато,глупавичко създание,което не се къпе(Сериозно хора,какъв им е проблема с къпането на героините в драмите,мъжете излизат милион пъти по-чистоплътни,така не може ;) )

Героят на Мики,Seon Joon е като Сано,ако това беше уестърн пича определено щеше да е шерифа.С толкова ограничения и правила,наложени от обществото,но най-вече принципите,които сам следва,наистина се губи като човешко същество

Нямам търпение да видя как ще се промени в развитието на действието.Вече започна да придобива вид на ''простосмъртен'',все пак е млад човек,нормално е да греши-хареса ми момента,когато се напи,повърна и се наложи да го носят по пътя,хич не ми се мисли какви ще ги върши щом се влюби в ''съученика'' си,макар да недоумявам как тя минава за мъж-то че има женствени азиатци има,ама това е само като на филм.Може би я спасява фактът,че не върви някак да питаш:''Извинявай,случайно да си момиче?''За всички Юн Шик е ''женствения заек от източното крило'' предполагам

 

А моите лични(и като гледам не само мои ;) )фаворити са хубавецът с ветрилото и хубавецът-рошльо.И двамата ме грабнаха на пръв поглед.Първият си вре носа навсякъде,някакси знае и е замесен във всичко.Другият малко напомня на ''Самотният рейнджър"(днес все към Джон Уейн ме избива :D ).

Както обикновено се случва,най-най-главният герой не представлява кой знае какъв интерес,поне за мен.Като образ е интересен,толкова силен и решителен,но какво да се прави,има ли общи сцени с гореспоменатите две съкровища,интересът леко се измества.

 

Иначе са ми любопитни взаимоотношенията между Goo Yong Ha и Moon Jae Shin, тези между Lee Seon Joon и баща му,въобще цялата връзка родители-наследници.Заплита се и интрига на национално ниво.И злодеят,който засега се очертава-наистина не разбирам как Yaerim успява да е на ничия страна,същевременно да запазят подобни отношения.

 

Засега изглежда доста интересно,а и няма как да разтягат локуми,доколкото разбрах ''Mary stayed all night out'' започва след края на Скандала,а премиерата е насрочена за осми ноември,дотогава трябва да разплетат интригите,да съберат които имат да събират и всичко да приключи ,по възможност със щастлив край :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам много прилики с Хана Кими, тук ми е много по-истинско.

Но си е манджа с грозде. Тъкмо, когато очаквам някаква по-голяма интрига и задълбоченост, и сюжетът се отплесва в по-лек коловоз.

Стигнах до 16 и още чакам този Коро да предприеме нещо, язък за буйния му нрав, в някои отношения е твърде плах.

 

Наистина съм впечатлена от затвореността на образа на Сон Джун и начина, по който играе Мики. Понеже съм му гледала физиономиите от близо две години насам, тук играе изключително съсредоточено и контролирано. Искрено се надявам да приеме повече драми за в бъдеще, за да се поразгърне. Може ли да си го представите в ролята на Йонг Ха, защото на мен ми е много лесно :)?

Иначе истинските звезди са момичето и Йонг Ха, особено последният е невероятен в преминаването от лековатото си държане към сериозното отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно правилата, които спазва Сон Джун тук няма нищо странно. Културата им е построена на уважението на тези правила, затова и конфуцианството е било толкова уважавано и приемано едва ли не като религия, по-скоро верую. Това верую изучават и трябва да изповядват студентите на Сонгкюнкван. Самият герой Сон Джун е в случая живо превъплащение на този идеал, но поставен в реалните ситуации и не без помощта и влиянието на Ким Юн Шик и любовта към нея, преодолява успешно чистата форма на закона и я превъплащава в практиката изключително добре, като истински ученик и последовател на Конфуций. И действително само любовта към хората и човешкото сърце могат да подскажат верният отговор за разрешаването на всяка сложна житейска ситуация, разбира се подкрепени и от мъдрите съвети на по-знаещите. ;)

 

 

Съгласна съм, че в тази драма за пръв път имаме възможността да видим красива корейска актриса, играеща сериозен, интелигентен и силен женски характер. Сещам се и за още една - Сосоно от Чумонг. Жалко е, че такива образи и актриси са рядкост. В корейските сериали явно повече се набляга на мъжките образи, а и актьорите им определено са далеч по-атрактивни от актрисите, не знам защо...

 

 

Драмата е изключително добре представена и успява да задържи интереса на зрителя с пълна сила, надявам се и до последния й епизод. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Наистина съм впечатлена от затвореността на образа на Сон Джун и начина, по който играе Мики. Понеже съм му гледала физиономиите от близо две години насам, тук играе изключително съсредоточено и контролирано. Искрено се надявам да приеме повече драми за в бъдеще, за да се поразгърне. Може ли да си го представите в ролята на Йонг Ха, защото на мен ми е много лесно :)?

 

Ми не, не мога всъщност. Сега като спомена се сетих за Come To Play и обясненията за взирането на Мики. Винаги са му слагали един много палав образ, но ако трябва да съмч естна на Сун Джун ми мяза много повече отколкото на Йонг Ха, твърде интрувертен е, за да може да бъде него.

 

Джунг Ги обаче с тази си роля успя да получи вниманието, което заслужава. Признавам, дори аз съм го гледала много преди, но така и не се заинтересувах по-задълбочено. Иска ми се да започне с хубавите роли оттук насетне, имаме три години преди армията да ни го вземе и съм сигурна, че освен палавник може да изиграе и някой доста по-сложен и грабващ песонаж, но и така да си остане, щом му е на сърце....

 

Сонг Ил Гук (не знам дали туй му е името) е похвалил доста драмата и Мики, за което мога да се радвам наистина. Също така целия екип не спира за говори за усърдието и сериозността му, които мен лично не ме изненадваттъй като ги демонстрира от години(стига да не става дума за танцуване) и съм впечатлена от способността му да се развива за такъв кратък период. Попрегледах коментарите за героя му от новелата и го описват почти на 100% по начина, покойто Мики го играе. А той от епизод едно до епизод шестнадесет израсна много. Очите му вече са много по-изразителни, движенията по-плавни, а думите по-естствено излизат. Ще стане актьор от нашето момче, само да не оставя пеенето, че там му е душата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се радвам, че Мики е избрал точно такава роля, защото по този начин мога да преценя по-добре как се справя и като актьор. И наистина съм доволна. Лесно мога да си го представя като Йонг Ха и наистина ме изненада, че сега играе пълната си противоположност. А образа на Сон Джун много ми харесва. Юн Хи е причината да се случва всичко, но за мен сърцето на историята е точно той, защото най-много се променя героят му. Много метаморфози видях.

А Сонг Джун Ги на мен най-много ми харесва като игра. Наистина много добре му се отдава да прескача от една крайност в другата и то много изтънчено. Не го очаквах, но браво.

Йо А Ин ми харесва, обаче бих искала да има по-различно развитие на героят му. Не исках да се влюбва в Юн Хи, но това да е кусура. Иначе ще ми е интересно и него да гледам другаде.

Бе всъщност много малко от актьорите тук заслужават забележка, защото са добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавам Мики Юнчун от други драми или като певец, но съм много впечатлена както от героя му в този сериал, така и от неговата изразителна игра.

Според мен успява да покаже много фини детайли чрез играта си, а и май за пръв път срещам толкова изразително представяне на страст /в погледа и въздишките/,

копнеж, непреодолимо привличане, характерно за героя му. Вероятно в това има и голяма заслуга режисьора, но не може да се отрече, че Мики се справя чудесно. :yes:

 

В тази драма проблясват много таланти. Чрез изградените образи имаме възможност да се насладим на не една игра и да забележим талантите на познати млади

актьори като Сонг Джун Ки и Йо А Ин, да не забравяме и главната героиня. Но действително, най-интересният и колоритен образ тук си е Ли Сун Джун.

 

Виждам, че и следващите серии продължават да бъдат все така интересни и изпълнени с изненади. Интересно ми е каква ще е развръзката. :rolleyes:

 

А някой има ли представа къде може да се свали книгата Sungkyunkwan Scandal на английски? :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Романът е над 800 страници и е бил хит в Корея през 2009 година. За съжаление все още няма превод на английски. Макар че има някакви фен групи, които имат желание да го превеждат, но за момента май няма резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой има ли представа къде може да се свали книгата Sungkyunkwan Scandal на английски? :wub:

Мисля, че не можеш да я намериш на английски. Просто не е прведена!

Ето тук една ентусиастка превeжда някои моменти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thanks: Сабрина, за сайта!

Браво и на това момиче! Има някои наистина хубави неща от романа, които са отбелязани и си заслужава да прочетете.

 

Например разликите между драмата и сюжета в романа

 

1. Sunjoon and Yoonhee are taken with each other basically at their first meeting. They were friendly to begin with (not so much a k-drama situation, so I understand why that was altered)--Sunjoon was impressed with Yoonhee's skills, and Yoonhee with Sunjoon. Yoonhee falls in love with Sunjoon basically at first sight, and wonders to herself if any man in the world could be as good as him (she almost tries to tell him that she's actually a woman), and Sunjoon finds himself drawn to her beauty even though he thinks that she is a man. And mostly everyone including Sunjoon believes her to be a man because of her writing skills, because no woman in that era could have been so educated.

 

2. Sunjoon does not drag Yoonhee into testing for Sungkyunkwan. First, she wants to take the exam (with each exam, a man coming into his age can promote his status), because she doesn't get higher paying gigs from the place she works at because nobody will trust a low-level/status 18 year old with literature and etc. She wants to earn more money for her brother, so she tries to higher her status, taking her brother's name, but with each exam she gets really excited (forgetting that her primary goal is money), and she does so well that she becomes one of the few (which includes Sunjoon) that gets directly sent to Sungkyunkwan by the king (and she can't escape that, unless she fakes Yoonshik's death or something.) But when Yoonhee tries to protest to the King, Sunjoon recommends Yoonhee go to Sungkyunkwan to get free medicinal care (he thinks taht Yoonhee is so skinny and weak-looking because of an illness).

 

3. Soondol is supposed to be like this crazy beastly looking giant manservant hahaha. It's supposed to contrast his very toddler-like admiration and love for Sunjoon.

 

4. There aren't men from the Byungpan (Hyo-eun's dad) after Yoonhee--She almost gets attacked because some people get angry that Soondol saved the best spot at the exam for Yoonhee and Sunjoon and they send their manservants to mess up Yoonhee, since she has no one protecting her. And Jaeshin shows up and saves her, and Sunjoon and Soondol come running to help, too. And in the novel, Sunjoon is the one to knock down the attacker while covering Yoonhee's eyes with his arm.

 

5. I keep talking about how Sunjoon is helping Yoonhee fight for her rights and a lot of the commenters tell me that I probably get that more from the novel, but actually Sunjoon is quite the overbearing protector in the novel. I like him quite a lot in the novel, but I LOVE how they changed his character to be such a party pooper in the drama because it makes so much more sense how he acts a catalyst for Yoonhee's character. The Sunjoon that I discuss in the debates is centered on the drama. I hope that in the drama that Sunjoon will soften as the novel Sunjoon does in the later chapters, but for now, I'm quite happy with the fact that the drama didn't start with Sunjoon as the saint he is in the novel.

 

6. I think a big part of my bias of being on Team Sunjoon is kind of unfair, to be honest. I'll admit it. It's mostly because when I read the novel, Jaeshin just came off as.... scary. The first time he is mentioned is when he is saving Yoonhee, but he is described much more gruff, and he doesn't even flinch when the attackers slice him with a knife. The men tell him it's none of his business and that he shouldn't involve himself, and Jaeshin is like "well, this kid is so pretty that I might want to have my way with him later, in which case, you messing him up is my business." lololol. But you see how the image painted of him would be much different when we don't have Yoo ah in's ever-so-awesomeness to imagine as the character (because I had started the book earlier than the drama).

 

7. Yoonhee is supposed to be pretty tall in the novel. It's not like she's as tall as the boys, but her figure is described more skinny and lanky whereas I think Park Min Young is a more cute glamorous type. Bodywise I imagined a Lee Yeon Hee type girl... I'm so glad for Park Min Young's casting though--she should be commended for how she commands the screen, that girl can act.

 

8. Chosun and Hyo-eun's personalities are basically switched. Chosun is this superficial attention-seeking Gisaeng that only takes interest in Yoonshik (Yoonhee) because "Yoonshik" doesn't seem interested in her like the other guys. I think her feelings develop more later when Chosun is charmed by Yoonhee's genuineness, but initially it was a matter of pride for her. And Hyo-eun is quite the calm, reserved, well-mannered lady, even though she does get pretty upset when she's rejected. But she apologizes the Sunjoon for what he had to go through, getting imprisoned... Generally she acts the part of a nobleman's daughter. I think in the novel it makes more sense how those roles are because Hyo-eun is outlandishly improper in the drama for her time. But I think it was switched to make a better dynamic for the drama.

 

9. Insoo doesn't exist in the novel. One of his minions, Im Byung Choon, is named in the drama as leading the constant sabotaging of Yoonhee because he blames her for taking Sunjoon away from Seojae (the west dormitory occupied by Norons). Although I think Insoo makes for a good addition to the drama (more conflict for the main four to deal with together), it's a little unnerving how much air time the Ha family is taking, especially since they were mostly a very minor part in the book. I just hope the writer will work it out for the best...

 

10. Yoonhee, even though she is against it really, suggests that she does get married into some family as to be able to provide for her mother and her brother, and her mother and her brother are the ones to stop her. Her mother's character in the drama is the one to suggest she gets married (not for the sake of the family but so that Yoonhee could lead a better life), and I think that makes more sense with the times, since I imagined her mother to be somewhat conservative.

 

11. Sunjoon's father is not as... hmm, charismatic(?) as he is in the drama. (This might just be coming from me, because Kim Kap Soo is awesome) When I read the novel, Sunjoon's father's personality is a little less serious--kind of like how the Byungpan (Hyo-eun's dad) is in the drama. He's more concerned with his status and power more than the hold the Norons have over the king. Well, he might be concerned with it, but it's much less than it is in the drama, and I doubt that Sunjoon's father is going to let him marry Yoonhee as easily as he did in the novel, as you will read in Scene L.

 

 

Както и очаквах, наистина Юн Хи трябваше да е доста по-висока, просто иначе не пасва особено в ролята на преструващата се на мъж жена.

А най-много ме зарадва последното изречение от 11 точка. Дано сценаристите да не решат да променят нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е наслада, а кастът е най-доброто попадение в драмата. Екипът е избрал доста млади, интригуващи и с не много богата биография

и роли актьори, но на точните места. Именно с това удрят десетката и привличат аудиторията, защото като сюжет историята малко и да се

повтаря, е интересна интерпретацията и играта на младоците.

Образите са доста равностойни, силни и интересни и съвсем нормални за възприемане, а това си е плюс на n-та степен и за драма и за романс.

И да си призная всички актьори се справят идеално с поверените задачи, Мики и Сонг Джунг Ги, обаче заслужават моите аплодисменти,

защото образите им са най-трудоемки за израз и от тези момчета тепърва очаквам повече.Защо не обаче следващите им

проекти да са с размени роли?Би било интересно, защото и двамата имат доза мотивация след този проект...

Модният чудатко и плахия и неуверен, но умен влюбчо са ми любимите персонажи тук..

Сега, последните серии са ми още по-интересни и всички тайни си плачат за споделяне... :P

 

Видях, че има преводи на сериите, (почти вегнага излизат с английски субки) и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах 17 епизод:

 

Не мога да я понеса тая сладост(и то в съвсем добър смисъл го казвам). Юн Хи и Сон Джун са толкова страхотна двойка, че няма накъде, наистина няма. Човек може да се свърже много лесно с тях. Това да обичаш за пръв път е нещо много, много специално. А те двамата сега откриват любовта и по-очарователни от това не могат и да станат. И не съм предполагала, че толкова ще ми хареса сцена, в която героите свалят шапките си. Беше много чувствено и напрегнато и...после целувката...мисля, че се превърнах отново в тийнейджърка заради тези двамата. Таа, бих искала и другите неща да коментирам в епизода, но тази тяхната романтична любов просто ме довърши.

 

 

Ще имам възможност чак другата седмица да гледам. Дано този път да си спазя обещанието да не чета спойлери(все пак следващите са последните серии.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YourValentine, целият епизод е един голям подарък за всички фенове на сериала - абсолютен фен сървис както го наричат. Прекрасни моменти на нежни погледи, дребни жестове и споделяне на едно съкровено чувство, което и за двамата е за първи път. Наистина няма как да не ти трепне сърцето :wub: .

Мисля си, че той ми стига да изтрая да не гледам повече епизоди до излъчването на последния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YourValentine, целият епизод е един голям подарък за всички фенове на сериала - абсолютен фен сървис както го наричат. Прекрасни моменти на нежни погледи, дребни жестове и споделяне на едно съкровено чувство, което и за двамата е за първи път. Наистина няма как да не ти трепне сърцето :wub: .

Мисля си, че той ми стига да изтрая да не гледам повече епизоди до излъчването на последния.

Абсолютен фен' сървис си е наистина. Но това не може да му попречи да е от най-очарователните неща, които съм гледала някога. В такъв възторг съм. Браво на всички допринесли за сьздаването на тази приказна история. Драмата мисля е от най-добрите, които съм гледала. Страхотни герои, страхотни млади таланти. Звучи много прощално, но пък е нещо от сърцето. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...