Jump to content

Recommended Posts

Като стана дума за "палавникът с ветрилото" :lol: , който и на мен ми е адски симпатичен като образ, някой може ли да каже от къде ми е познат този актьор. Гледам го и не мога да се отърва от чувството, че съм го гледала и друг път, а не се сещам къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за "палавникът с ветрилото" :lol: , който и на мен ми е адски симпатичен като образ, някой може ли да каже от къде ми е познат този актьор. Гледам го и не мога да се отърва от чувството, че съм го гледала и друг път, а не се сещам къде.

 

Погледни http://wiki.d-addicts.com/Song_Joong_Ki

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя рошавия да не се окаже принц? Иначе освен сладура с ветрилото ми допада и оня дето се правеше на Вилхелм Тел. Особено като характер /е и на външен вид също :rolleyes: /-много нормален,мога да проследя начина му на мислене,да го разбера. Поне за мен като изключим жените той е най-издържан като образ. Тоя дето е нещо като Сано/Хана Кими/ нещо поне засега ми издиша -твърде идеализиран, пефектен. Пък и прекалено много се движи по правилата :blink: -а те са за да се заобикалят ;) . Дано го очовечат малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам си аз, че не трябва да започвам неизлъчени сериали, но не издържах.

Първо - няма нищо общо с Боф и YAB, освен мацето, което се прави на момче и то толкова неуспешно, колкото Ми Нам :28558:

От тук нататък започват различията.... Примерно няма интригант, който е умрял от скука и си прави кефа на гърба на другите... Визирам Song Joong Ki,

който е такъв сладур неземен, че не е за приказки :lol: Мики пък учудващо се справя много добре - аз и преди си го харесвах, но сега много ми се издигна в очите.

Сериала заслужава много висок зрителски интерес >.<... Главната актриса я гледах в Running и смея да кажа, че не е перфектна, но е много естествена и земна.

Останалия каст, дори и второстепенните роли са на звезди като Kim Gab Soo, чиято филмогрфия сама говори по себе си.

Велики актьори. С нетърпение очаквам следващия епизод да излезе... :blush: Страхотен ОСТ и...

Абе който не го гледа може да се чувства яко прецакан ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не бях почвала непреведен сериал, но този ме изкуши и просто не мога да му се наситя, страхотен е!

Нещо съвсем различно от тези, които съм гледала досега, а от както се пристрастих към корейските сериали от близо половин година изгледах почти всички преведени.

Тези корейци все успяват да ме изумят, с нещо ново и несъздавано досега.

Страхотен сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Един сериал, в който главната актриса да не е тъпа като галош. :D

Сериалът, макар и да взаимства доста идеи от Хана Кими има много силни страни.

Дотолкова съм се зарибила, че сериозно се замислям дали да не се пробвам с превод. Има ли други ентусиасти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано, аз съм с 2 ръце за :es: . Английските субтитри не са ми проблем, но Вашия екип обикновено е по-бърз, така че... Живот и здраве ще се включа по натакък :inlove: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редно е да кажа, че този сериал ми е много скъп и че с него си чеша крастата по богата корейската душевност :lol: .

Гледката от местата, където са снимали и образчета, дето играят героите, барабар със самите актьори, също са ми любими.

Мики, най-вече...даже "Усмивката - плейбой" го забрявам, като мерна очите на Lee Sun Joon

Плотът си има игривост и наивност за всяко гледащо женско чадо, като ме радва и фактът, че всички момчета и момичета са адски сладури.

(Даже в лошия Student Body President, дето разбрах, че в действителност е брат на актрисата Han Ji-won искрата в очите и явните нападки, ме зареждат)

Очаквам скандала с нетърпение и не само това :rolleyes:

Защо не виждам OST-a, музиката е доста добър бекграунд за някои сцени? А гласовете на JYJ, заедно и поотделно са невероятен бонус за всеки.

Ето линк за сваляне.

Един фен мейд клип:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна драма е тази. Мики, който никога не ми е правил впечатление в TVXQ, тук определено има силно присъствие пред камера. Всичките момченца са супер готини (барабар с лошия).

 

Не знам дали прилича на ББФ по простата причина, че почти не си го спомням :). Това, което ми прави добро впечатление в корейските исторически драми е фактът, че образът на жената е много силен. Главната героиня като във впечатляващи сериали от типа на "Кралица Сон Док" и "Великата Джанг Гъм" има изграден равностоен на мъжките образ. Въобще, харесва ми, че тази тема за равенството все повече се спуска на масовата корейска публика, като се има предвид принципно колко ограничено се гледа на жената в тяхната и въобще, в която и да е азиатска култура.

 

Като цяло очаквам развитието й с нетърпение. Надявам се обаче, че няма да навлезе в клишетата на другите исторически сериали.

 

И Джун Ги е много секси :) (този от сериала, не другия :)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав седми епизод,

поне някой най-накрая разбра, че е момиче. Макар, че ми се искаше Мики-то да я разкрие, но няма нищо - пак е нещо. Само едно не разбрах, как така в онази стая ей така от нищото се появи таз топла "вана". Да му се неначуди човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата серия беше много напрегната и забавна. Нямам търпение да идва утре и да гледам и следващата.

Както каза и debil4e - нищо ново под слънцето, но актьорската игра е толкова завладяваща,

че хич не ме интересува кое в каква степен е копи пейст и кое е оригинално като замисъл.

Хора - гледайте този уникален сериал!!!

Чисто новия ми постер на десктопа :D

wall3l.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие на корейски ли го гледате, щото аз във виикии не го виждам качен?

 

Има го и там:

7.1

7.2

7.3

7.4

7.5

7.6

 

Има някакъв проблем с лиценза, за това мисля,че линковете няма да са активни за дълго <_<:rolleyes::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сериал е като шведска маса, заклевам се. Ама от ония дет не мож ни да си избереш, ни да се наситиш....7 епизод ми подейства като хапче на щастието, не го очаквах, макар че тва много им мразя на сериалите-цял епизод нищо и накрая в последните 10 минути ти изтърсват действие за три епизода. и все повече почвам да симпатизирам на лошкото...Всеки си има своя истина, а и човека иска да мачка, ама със свои сили ><

 

 

Много ше ми е жал за рошавото, ама ше яде дървото той с таз любов и с тва кихане, ама ако много иска да връзва чашката и да ми се обади.

 

Пък нашата прекрасна шарена лейди как не му писна да е навсякъде и да знае всичко. И беше изключително сладък, когато мрънкаше че не е като да иска да види гола жена.

 

Аз само не разбрах от превюто той Мики фана ли работата с вторичните полови белези или пак му се изплъзна на брилянтното мозъче?

 

 

Episode 01: AGB: 6.3% | TNS: 7.7%

Episode 02: AGB: 6.3% | TNS: 7.2%

Episode 03: AGB: 7.3% | TNS: 8.0%

Episode 04: AGB: 7.5% | TNS: 7.6%

Episode 05: AGB: 8.0% | TNS: 7.8%

Episode 06: AGB: 8.4% | TNS: 8.0%

Episode 07: AGB: 8.7% | TNS: 9.7%

 

Рейтингите, макар и да не са желаните, се качават и се надяваме следващата седмица да ударят двуцифреното число, ако не и още с 8 епизод.

 

Thanks to soompi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз го изгледах без субки и освен смеха в началото не впечатлява особено.

Започват да заплитат възела по корейско му. Горкия Мики - насадиха го на пачи яйца :28558:

За още 11 епизода( в soompi са посочили, че ще са 20 :rolleyes: ) ще има да реват, да се тръшкат - абе пълна програма :lol:

Повече от невероятна драма обаче, надявам се да се задържи все така интересна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз 7 го изгледах без субс/мнооо съм задобряла-хем не знам бъкел корейски, хем се оказва, че общо взето доста добре се ориентирам по картинките :D /;това обаче не ми пречи после да го изгледам със за да сравня за себе си. Все пак така наречения "лош" все още ми допада най-много - само от него като че ли мога да очаквам нещо по-различно-другите са ми до болка познати, но продължават да ме радват. Вярно клиширано, но изпълнението на актьорите е добро пък и сериала е направен прилично за този жанр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина освен смеха в началото, тази серия не беше кой знае какво. Имам един въпрос към тези, които са успели да разберат малко повече от мен

За какво беше препирнята, между Юн Шик и "председателя на студентския съвет :)". Много се чудех, но така и не успях да измисля нищо.

 

Жалко, че вече няма да го дават във Викито <_<

Друго си е със субтитри, така много неща ми се губят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за субките от този и миналият епизод. Аз всъщност вече ги бях гледала raw, но друго е да знаеш какво всъщност си гледал. А сега да си излея и за драмичката(не знам как досега успях и едно редче да не напиша).

 

Отдавна не бях чакала драма така, както чаках тази. Всичко започна заради Мики(много го обичам това момче). После разбрах и за Сонг Джунг Ги и нямаше как да избегна. За играта на Мики много се притеснявах. Обаче, макар и не идеална, се подобрява с всеки изминал епизод. Джунг Ги много добре си се справя. Но и останалите са просто чудесни. Сюжета, макар и клиширан, внася свежест и новост в клишето си, което по принцип не се постига много лесно. Ролите са обърнати. Главната героиня не е някоя незнаеща какво да прави с живота си девойка, която само залита по главният герой. Тук всъщност се бори за да постигне нещо. А И Сун Джун ми харесва много с праволинейността си, но ще ми е интересно да видя какво ще стане, когато света се сгромоляса върху него и го изкара от сегашната му реалност(това рано или късно ще се случи). Предполагам всъщност, че ще продължи да се бори за идеалите си, но вече с различен поглед. За сега няма да коментирам отношенията му с Юн Хи, че това сигурно ще стане дълго. Един за друг са и толкова причини намирам за това. Дже Шин пък е много първичен, много груб и много искам да знам това, което го мотивира да живее. Постоянно си играе със смъртта, но явно иска да да докаже нещо. Иначе е изгубен вече. Виждам отсега, че ще се поболее от любов, та в тоя ред на мисли...въобще не ми се иска да се случва. Има си много проблеми и без това. Йонг Ха ще ме поболее просто с това негово безкрайно лутане и появяване навсякъде. А осведомеността му май граници няма и тя. Но и без да съм го чела някъде, си мисля, че почти нищо не сме видели от него(даже силно се надявам да съм права). Обичам герои, които са скрити лимонки. Реших да пиша и за мистър Лошко. Хм, много ми е интересен всъщност. Изглежда толкова композиран и студен, но виждам, че не е изцяло бял или черен. Има си и той собствени идеали и също си ги следва. И което трябва да му се признае, досега не е печелил по мръсен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам или нещо такова, но Робин Худ са разхълца нонстоп чак когато видя , че оня всъщност е жена :blink: . Преди това тренираха, играха, спориха и т.н. и той хлъцна веднъж колкото да ни светнат за бъдещ проблем. Нещо хич не ми се вярва да са имали алергозан тогава да не споменаваме, че и не би се сетил да го пие в място без жени.

Още нещо дето ме озадачава от самото начало-тя е жена, а за да се смята за такава трябва да може да има деца, нали? Как на никой досега не му направи впечатление-нали уж това и беше първата баня :huh: , все пак дели стая с двама мъже да му се невиди!? Моля да ни кажат как става, защото и аз искам този период на месеца да минава толкова незабележимо B) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...