Jump to content

Recommended Posts

На мен ми беше забавен този епизод! Винаги, когато разпределят местата за спане, са ми много смешни. :lol2:

Иначе какво да кажа за малкия, сладък интригант с ветрилцето, който разиграва абсолютно всички... Опасен е. Голяма каша забърка. ;)

Просто ми е абсолютен любимец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам хората, които са зад камерата. Не знам как го правят, но досега не се е намерила серия, която да не харесам. Тази например, наистина си беше сравнително бедна откъм действие, но пак ми беше истинско удоволствие да гледам. Не съм споменавала, но много ми харесва как вместват музиката в сцените. Малко впечатления.

 

Йонг Ха е един голям дявол и го обожавам направо. Играе си игрички точно както си иска и прави всички около себе си на луди, а те дори не подозират, че нещо се е случило. Сoн Джун взе да проявява и ревност вече. Съвсем е вътре. Когато беше в стаята с дяволчето, Юн Хи и Дже Шин влязоха, a той взе да чете книгата наобратно. :lol: А като си избират местата за спане наистина нямат равни.. Много ми беше забавни със Сoн Джун като я гледаха в устата. А на острова утре вечер ще има балон от емоции. Не мисля, обаче че ще има целувка, колкото и да му се ще на умничето.

 

 

За мое огромно съжаление, ще трябва да гледам чак другата седмица новата серия, но нищо. Взех си поне едната дозичка. Ох, и не знам как вървят нещата с Viikii, но май засега няма да правят субтитри за следващите серии, поне не и до преговорите за лиценз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да иа субтитри, докато не уредят въпроса с лиценза и едва ли и в драмакрейзи ще слагат с превод от вики.

Иначе някакъв фен от soompi е направил на 12--ти епизод: Свали от тук!

По-важната новина и която ме накара напълно да се влюбя в Yoo Ah In, а именно - той е зодия везни и днес има рожден ден!!!

 

20101006uain1.jpg

 

Да е жив и здрав и много да ни зарадва в сериала занапред. Само най-най...

 

А ето детски снимки на другия ми любимец - Джун Ги. Такъв е сладур, че ми иде да му нащипя бузките :lol:

 

20101006_songjoongki2_seoulbeats.jpg

 

 

И най-якия момент от целия сериал.

 

Нашия сладур осъзнава, че е влюбен :wub::inlove:

atkiug.gif

 

 

А рейтинга достигна 10.7 % и 11.1%, което ме радва изключително много. :es:

Holy macaroni! Какво ли още ни чака оттук нататък?

 

И нещо яко за десктопа:

 

12861866142010100419055.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама няма още на 11-ти :( Само отделни клипчета в ютуб на важните сцени - което не си заслужава труда да се гледа.

Въпреки, че сериала е върховен и определено си запази място в сърцето ми. Дано да е повече от 20 епизода :(

А човек, като търси - намира ;) И за да не е празен поста - нещо от феновете, което кефи на макс!!!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И във викито го превеждат. Просто видеото е дълбоко скрито, а и още не са превели напълно сериите. Линкове...

 

 

Но гледайте бързо, Не гарантирам, че ще се отварят още дълго време.

Иначе следя темата в сумпито и останах с впечатление, че ще правят софт субтитри за следващите серии. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Ю А Ин е рожденик. 생일 축하합니다!

Надявам се скоро да го видим в силна филмова роля, такава, каквато направи в Boys of tomorow. Радвам се на присъствието му в тази драма. Направили са много интересен каст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее и аз не се сдържах и просто от любопитство погледнах 1 епизод с английски букви и така стигнах до 12 :) И все по интересно става!Чак не искам да свършва :rolleyes:

Много зарибяващо сериалче...от всичко си има!

Еее сега трябва да чакам 13 епизод,Дано скоро пристигне и като направят и английски превод ще е супер! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Златни са тези хора, просто златни. Гледах епизода и се спойлнах доста в soompi и

 

o, то всъщност и последните два си бяха направо емоционално влакче. Но 13 си беше направо лудница. Какво да кажа. Не може в к-драма да си няма драма. Сoн Джун с неговите вътрешни терзания го докара дотам, че най-сетне си изпусна нервите и то по какъв начин. Направо настръхнах, когато първо се развика на Дже Шин и после замалко не го удари. После пък като предложи на Хьо Ън брак, си беше да му се невиди и трогателната сцена. Е на това му се вика да забъркаш манджа с грозде. Дже Шин и Йонг Ха и това тяхно приятелство.... На скандала това му харесвам, че не наблягат само на романс, ами си ги има и другите неща от живота. Но искам вече Сoн Джун да разбере, че Юн Хи е момиче и искам героите да не минават повече през емоционално влакче, но уви...няма да ми се получи сигурно желанието

 

Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сабрина, мерси, че ги слагаш тез субки толкова бързо в темата :).

 

 

Мен И Сон Джун ми е малко странен с това поведение. Йон Ха е голямо сладурче, а това, че обича Кор О - нали обясняваше, че е имал тръпка към него преди това. И аз се надявам скоро да стане заварката м/у главните - дори да се мисли за гей, не ми пука, просто да се цункат... :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа:

 

Тя на Сон Джун работата му никак не е лесна. Като го знам какъв е праведен, сигурно не му е лесно да приеме мисълта, че обича "мъж". А и последните серии много му се насъбра и очаквах в един момент да се пропука от някъде каменнта му фасада, ама никога не предполагах, че дотам чак. Те онзи двамата могат да му кажат, но мълчат по основателни причини. Йон Ха е такава скрита лимонка, затова и го обичам.

 

 

О и се притеснявам за Мики. Излезе статия, в която пише, че по време на снимки е припаднал два пъти от изтощение. Дано всичко си е наред с него, макар че с това негово търчане напред-назад, сигурно скоро няма да му се отдаде възможност да почива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам на този сериал. Той е единственият, който гледам без субтитри, после с английски и със сигурност ще го изгледам и с български. :D

Нищо че сюжетът приличал на "Красиви като ангели", за мен сериалчето е изключително интересно и ми помага да разтоваря вечер, когато къщата е притихнала, след дългия и изтощителен ден. :P

Определено чакам с нетърпение всяка нова серия и се радвам на страхотната игра на всички.

На екипа, заел се с превода, изказвам благодарности и им пожелавам спорна работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези хора ще ми вземат здравето и един по-конкретно!

Това е страхотна смесица между БОФ/ Ангелите и Кафи "Принц" :)

Направо им се чудя как от един калъп могат да правят още нови и интересни сериали, които да не омръзват, а напротив да те държат под напрежение до следващия?!

"Корейска вълна", та то си е цунами отвсякъде - поглъщате и забравяш да дишаш!

 

Ето на - тъкмо си догледах последните излезли епизоди с надеждата, че най накрая ще я разконспират ;)

Но уви - тия дяволи са решили, че няма да стане скоро.

Колкото и обещаващо да бе превюто за 15 - чакай, народе, ще бъдат 20 - може още да се помъчат!

А как се надявам на една кървава схватка между двама души накрая... Та и единият да не оцелее, ех...

Но каква чудна интрижка завъртяха покрай Краля, че и покрай него ми се чуват ктраурни камбани...

Все още много ми е хикс какво точно той търси или всъщност ще кара възпитаниците да търсят.

Искрено се надявам и да отделят повече време за мадамата Кисенг и Ха Ин Су, много ми е интересна тяхната линия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна 15-та серия - наситена емоционално. :D

 

 

Първо - И Сон Джун си призна, че е гей:lol:, напусна университета; после призна на Ким Юн Шик, че "го" харесва и накрая разбра, че жена :blink:

 

 

Как ги нареди Йонг Ха, просто не е истина. Обаче, от цялата работа дотук, още не съм разбрала дали той знае, че Ким Юн Шик е жена.

Чакам с нетърпение субтитрите, та да мога да разбера повечко работи и..... естествено следващите епизоди :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала новият епизод още, но така съм се наспойлила, че го знам почти наизуст. Мисля, че е епично, товa че

Dummy Сон Джун нaй-сетне се усети за истината. Крaйно време си беше, зaщото ми късaше сърцето товa момче.

 

A Йонг Хa мaй от сaмото нaчaло си знaе зa Юн Хи(дявол тaкъв), сaмо дето доскоро нямaше докaзaтелствa.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала новият епизод още, но така съм се наспойлила, че го знам почти наизуст. Мисля, че е епично, товa че

Dummy Сон Джун нaй-сетне се усети за истината. Крaйно време си беше, зaщото ми късaше сърцето товa момче.

 

A Йонг Хa мaй от сaмото нaчaло си знaе зa Юн Хи(дявол тaкъв), сaмо дето доскоро нямaше докaзaтелствa.

 

Ох да напълно съм съгкласна с теб, този сериал така ме е зарибил, че като се прибрах го чаках да се свали да го прегледам макар че съм от 6 на работа а бях до 23 вчера :rolleyes:

И аз чета спойлери като луда, дано преводачите да успеят до края на седмицата пак да ни зарадват с английски субтитри, шапка им свалям!

 

А що се отнася за Йонг Ха аз мисля,че той наистина знае нещо та затова все се опитваше да крой капанчета на Юн Хи и на Сон Джу както например срещата им на острова или пак имаше два момента когато всички се къпеха и той я караше да се присъедини към тях :D и т.н ще видим как ще реагира, когато предположението му се окаже вярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря на k_pop за темата! :yes::thanks::yes:

 

Изгледах на един дъх 14-те серии и съм поразена от сериала: прекрасни природни картини и колорит, супер добре подбран каст!!! :yes: с изграждащи се образи не само на главните герои; интересна историческа интрига, разкриваща се на фона на любовта на младите, но явно със съвременно звучание и актуалност; добър OST... Ще ми бъде безкрайно интересно да разбера как ще се разкрие тази тайна от великолепната четворка, чиято хармония в отношенията, според мен, се крепи на общите идеали и на любовта, в случая олицетворена в прекрасния младеж-госпожица Ким Юн Шик.

 

 

По повод на тази тема жена преоблечена като мъж - много често се среща на Изток, само дето не разбирам как са толкова слепи, че

не могат да видят разликата, особено при толкова женствени жени?!? В случая много удачно попадение е изборът на актьора Song Joong Ki в ролята на Гу Йонг Ха, наистина прекалено фин и красив, но за мен все - пак достатъчно мъжествен на фона на Юн Шик.

 

 

 

Едно не ми стана ясно, как така още в първия епизод, когато беше приемният изпит на главните герои, показаха, че Ким Юн Шик беше разкрита като момиче, а после всичко започнахме отначало?! Нещо изпускам ли или какво?!? :rolleyes:

 

 

 

Определено, ако си китайски или източен лекар, можеш да определиш по пулса, че става въпрос за жена. Те различават най-малко 40 вида пулс - средно ниво лекар, за разлика от нас. Така че този факт ни най-малко не ме смущава. Но спред мен и без пулс много неща си личат и така.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас да е успял да намери 15-ти епизод с английски субтитри? :unsure:

Много рано за субс, към края на седмицата, около събота мисля, че пускат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16-ти епизод не ни разочарова и беше изпълнен с неочаквани обрати, които ме държаха в напрежение, дори и след като свърши.

 

Беше естествено И Сон Джун на се върне в университета, след като разбра. Очаквах по някое време да избухне и да я награби, а то какво станааа :lol:

Чудя се Ха Ин Су какво ще направи като разбра кой е Червеният предвестник. И ще има ли сблъсък между Чо Сон и Мун Дже Шин. Това предстои да разберем...

 

Редактирано от parab
Не забравяй за спойлер опцията.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...