Jump to content
Insomnia

Mischievous Kiss (2010)

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам нещо. Защо в профила/канала на сайта във vbox има излязли сериите 11 и 12 със субтитри, а тук ги няма субтитрите?

Здравейте искам да попитам нещо. Защо в профила/канала на сайта във vbox има излязли сериите 11 и 12 със субтитри, а тук ги няма субтитрите?

Преведени са от някой друг и са качени там. 3атова. :)

ясно, но канала Eastern Spirit не е подържан от вас?

Къде в vbox намерси субс?Аз не можах да ги намеря. :blink::huh:

Боза-мечта са на 13 еп, така че може да са техни ;)

Страхотни субтитри! :) Благодаря ви! :)

Нямам търпение да излязат още :)

Аригатооо.. :panda-145: ,,най-яката драма...Разбрах,че има и 2 сезон..,даже и 3-ти :D ,макар че сега го дават в Корея..

Извинявам се, да напомня някой да ги качи на нашия сайт.

Поздравления, че сте се заели да преведете този прекрасен сериал. :yes: Видях, че са останали 2 епизода. Ако се нуждаете от помощ за превода, пишете. =)

Поздравления, че сте се заели да преведете този прекрасен сериал. :yes: Видях, че са останали 2 епизода. Ако се нуждаете от помощ за превода, пишете. =)

Нямаме нужда от помощ, благодаря!

Само още малко търпение имайте... :lol:

Какъв е проблемът с този линк и съдържанието му :) ?

Какъв е проблемът с този линк и съдържанието му :) ?

Никакъв. Просто потребителите на Замунда явно ще гледат сериала с прекрасните "соптайтълчета" на Бозамечта.цом. :) Постнах го само информативно.

Хе-хе, тия са истински машини. Всяка серия е по 1 час, ще пускат по епизод на ден (ще ми се и аз да превеждам с такава скорост). Аз нямам нищо против да поемат повечко сериали де, че покрай тях сума ти заслужаващи превод филми остават незабелязани.

Майк, сериалът отдавана е преведен. Не са чак такива машини.

Ама и ти нямаш правилен подход към преводачите, иначе половината филми, за които споменаваш, щяха да са преведени. :)

И аз смятам, че няма нищо лошо в това да превеждат и да качват произведенията си.

90% от зяпачите не се интересуват какви са субтитрите.

И няма да ни аплодират, че сме спазили 1000 правила за направата им. :)

Каквото и да им предложиш, ще са доволни.

А... и кой казва, че нашите субтитри са по-добри? <_<

Повярвай ми, реша ли, че някой филм трябва да има превод, намирам начин да го пробутам (когато нямам възможност аз да го преведа). Ако не вярваш, питай жертвичките ми. ;):lol:

Аз съм за конкуренцията, уж на теория води до по-добро качество. Но съм против масовото лапване по сериалите, ама за последното знам, че съм си сам самичък от целия форум, което не ми пречи да си мрънкам от време на време. :P

И все пак, предпочитам преводите на колкото се може повече сериали да се поемат от другите сайтове, че и без това започнатите от нас сериали превишават значително завършените проекти. :)

Да не говоря, че чувам доста лоши неща за преводите на някои от нашите сериали, ама като не съм ги гледал, не мога да коментирам дали е така. :unsure: