Jump to content

Recommended Posts

Obstetrics and Gynecology Doctors

%EC%82%B0%EB%B6%80%EC%9D%B8%EA%B3%BC.jpg

Също така известен като: 산부인과 / Sanbuingwa / OB/GYN Doctors
Жанр: Медицински, романтика
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 3 февруари 2010 - 25 март 2010 г.

Участват :
Jang Seo Hee - Seo Hye Young
Go Joo Won - Lee Sang Shik
Suh Ji Suk - Wang Jae Suk
Lee Young Eun - Kim Young Mi
Song Joong Ki - Ahn Kyung Woo
Ahn Sun Young - старша сестра Lee Sook Jung
Yun Woon Kyung - Center Director
Lee Ki Young - Assistant Chief
Lee Seung Hyung - Jung Kyung Joo
Ji Yoo - сестра Cha Young Ah
Kim Ho Chang - Tae Joon и др.

4ec756202881871d.jpg

Сюжет:
Драмата показва трудните решения и обрата в човешките съдби, които ежедневно се преплитат в Акушеро-гинекологичното отделение. Со Хье Йонг е млада, талантлива лекарка, преместена от престижна сеулска клиника в клон на болницата. Нейният професионален живот е в контраст с любовта. Има връзка с женен мъж. Историята се заплита, когато среща И Санг Шик, лекар неонатолог, завеждащ отделението по интензивна терапия на новородени, и дългогодишния си приятел и колега Уанг Дже Сок.

С руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри  :click:

С английски субтитри  :click:

Aнглийски субтитри :click:

Страхотен сериал! Много ми хареса. Не ми даде мира, докато не го изгледах. Обичам драми на медицинска тематика. :)

А да не казвам колко пъти ме разреваваше. Непрекъснато, във всеки епизод. И не романтиката и отношенията между главните, а медицинските случаи, които трябваше да решават, и бебенцата. Различен от всичко, гледано досега.

Кастът е много приятен. Но от тримата главни най изпитвам симпатии към Со Джи Сок /д-р Уанг Дже Сок/. Той ми направи впечатление още в The bow на Ким Ги Док, въпреки малката роля.

Е, всички са сладури де. Нямаше някой силно антипатичен, както и тежки любовни драми. И финалът ми хареса.

Без прибързани и пресилени решения. Много реалистично. Без да зарежат всичко, само за да бъдат с другия.

А Сонг Джунг Ги е голямото бонусче на сериала :P ! Няма такъв сладур слънчев като него! Много неподправен и свеж, абе Катеричката в действие! ;)

Жалко, че проектът за превод е замразен и доста хора няма да могат да се насладят на драмата. Но наистина не е лесно. Тук си трябва експерт.

Който може, нека гледа!

И накрая една песен от ОСТ-а на любимия ми K. Will:

http://www.youtube.com/watch?v=ea6oKrue_WE

Жалко, че проектът за превод е замразен и доста хора няма да могат да се насладят на драмата. Но наистина не е лесно. Тук си трябва експерт.

Радвам се, че все пак някой го коментира и го е гледал... Опасявах се, че няма да има много желаещи за този сериал и затова временно го замразихме :rolleyes: Но гарантирам, че веднага щом преключим всичко започнато, ще завършим и този проект ;)

Сериалчето е наистина добро. Въпреки, че е на медицинска тематика не те затрупват кой знае колко със сложни медицински термини. Повече внимание е обърнато на взаимоотношенията между героите. А и всички актьори се справят отлично с ролите си. Ако харесвате филми като "Спешно отделение" или "Анатомията на Грей", този по нищо не им отстъпва.

Сериалът си е велик, аз съм акушерка и въпреки това ми хареса. Не си спомням вече, защото го гледах още като излизаше, но това си беше вече отдавна, но не помня да е имало много неточности и грешки в медицинската част. Историята си е хубава, а аз съм фен на старшата им сестра (много яка мацка) :) Иначе дами вие си знаете, когато решите да започнете превода казвате и нямате проблем - колкото и да ми е заето за този сериал ще намеря време и ще помогна, понеже ми е на специално място в сърцето :)

Аз с удоволствие бих го гледала, обичам медицински сериали , а "Цитаделата" ми е любима книга. Дано по-скоро да има субтитри, не ми се гледа на английски.

Харесвам медицински сериали, но американските подобни малко ми поомръзнаха , след многото си сезони.

Този ме изненада приятно.

Гледала бях само Dr. Champ, на той е с по забавно- спортна тематика.

Много добър екип, страхотна игра на всички и забавни моменти , особено с Джунг Ги.

Много интересни случаи са подбрали, дори имаше някои прекалено натуралистични кадри , май не бях виждала до сега нищо подобно.

Грижата, борбата, съпричастността и отношението към майки и деца, ме трогна. Само как му грейваше личицето на Главният детски лекар,

щом видеше дечицата. / този актьор го бях гледала само в Kim Soo Ro, но много ми хареса /

Надявам се наистина да действа така и здравната им система.

Препоръчвам на всички майки , но не на младите момичета.

Време е може би, да се изтупа праха от този прекрасен сериал. Припомни ми, защо съм започнала да гледам корейски сериали. Какви  неща са правили 2010, в сравнение със сегашните бозави, клиширани, зле скалъпени и безинтересни истории! Няма светици с флинтифлюшки, тъпи гъски и пепеляшки, няма и завистливи истерички, нито принцове и чеболи или вечно нещастни и недооценени бедняци. Даже  няма и дефилиращи айдъли, дето да ги учат в движение да актьорстват..

Не знам дали е правен с образователна цел, но освен полезен, сериалът е и интересен. Успели са да съчетаят и балансират много неща, под щампата на медицинска драма, така че да не досадят прекалено с медицината. Ако трябва да се характеризира с една дума- истински.

Онлайн с руски субтитри- тук