Jump to content

My Girlfriend is a Gumiho (2010)


Recommended Posts

Преди 6 часа, gig911 написа:

Хубав сериал, но огромна обида към гумихото.  Толкова тъпа лисица с 9 опашки не съм виждал. Те обикновено са по-умни от хората.

  Покажи скритото съдържание

Вярно, че тази беше млада , само на 500 години. Иначе актрисата голяма симпатяга. Главния не се харесва на всички, и аз не го харесах когато го гледах за първи път в Shining Inheritance. А какъв беше и тоя малък гоблин? Тия и с гоблините се майтапят? Нищо свято няма за тях. А ветеринаря така и не разбрахме какво чудо беше. С тая неука лисица не знам кой не се изгаври. Всеки я лъжеше, тя горката никакви умения нямаше. Ако не беше стреснала главния герой така, той нямаше да пострада и тя нямаше да има нужда да му дават сферата си. И нямаше да имат тия проблеми в последствие. На моменти драмата вървеше доста бавно.  Режисьора с тая кибритена клечка в устата беше някакъв ужас. Кухата леля и тя. Ама си бяха лика прилика. И ветеринаря за какво я накара да му пие кръвта не разбрах? За да я убие и превърне в човек? И тя накрая пак остана гумихо с една опашка? Всичко беше напразно. 

 

Нормално е да не познава човешкия живот,

Off Topic

дълго време е била заключена, за това я представят така. Ветеринаря искаше да я убие, но като разбра, че пламъка е от любимата му се опита да я спаси. Цялата работа беше, че тя искаше да не я заключват пак и намираше решение в главния. 

 

Редактирано от bealonenomore
Спойлер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...