Jump to content

My Girlfriend is a Gumiho (2010)


Recommended Posts

spacer.png

My Girlfriend is a Gumiho


Държава: Южна Корея
Алтернативни заглавия: 내 여자친구는 구미호 / Nae Yeojachinguneun Gumiho /
My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox
Жанр: Романтичен, комедия
Епизоди: 16
ТВ канал: SBS
Период на излъчване: 11.08.2010 г. - 30.09.2010 г.
Време на излъчване: сряда и четвъртък 21:55
Режисьор: Boo Sung Chul
Сценаристи: Hong Mi Ran, Hong Jung Eun

Участват:
И Сънг Ги като Cha Tae Woong
Шин Мин А като Gumiho
No Min Woo като Park Dong Joo
Park Soo Jin като Eun Hye In
Sung Dong Il като Ban Doo Hong
Hyo Min като Ban Seon Nyun
Byun Hee Bong като дядото на Dae Woong
Yoon Yoo Sun като Cha Min Sook (лелята на Dae Woong)

Lee Hong Ki (F.T. Island) - гост в епизод 16

Резюме:
Ча Те Унг среща момиче (Shin Min Ah) и се влюбва в нея.
Но се оказва, че тя е гумихо - легендарна лисица с девет опашки, която според легендата се храни с човешки черен дроб.
Когато той разбира това, започва да прави какво ли не, за да спаси черния си дроб.


С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ
РУСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова съм го чакал, откакто видях, че ще го има! Просто нямам търпение! Чакам само субките на Виикии и ша го почвам :)

Та да видим как И Сънг-Ги хьонг ще се справи в опазването на дроба си и как нашата Кума Лиса ша го плени :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ОСТ-а почна да излиза :) макар и на части ...

xcnh5e.jpg

Download: My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox OST Part.1

добавка

Едн малка схема на геройте

my_girfriend_gumiho_cast_kjp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен първи епизод! Много ми хареса и голям смях падна с тва Гумихо! Ей страшна работа е ;)

Много ме "кефи" дядо му, че иска да го направи послушник!! :D

И фентъзи ефекти има особено онова с опашките е суперско, надявам се с продължение на еповете да става все по-интересен.... :)

Aми лелята.... без думи хД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да го гледам!

Сега си тегля първи епизод, ама само ще го превъртя, защото искам да го гледам със субтитри.. никъде няма още субтитри нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен първи епизод, дори и без субтитри. Шин Мин А е умопомрачаващо красива без грим, а с тези трапчинки наистина придобива хитроумен вид. И Сънг Ги не ми е сред любимците, но тъй като досега не съм го гледала в комедийна роля, добре се справя с физиономиите на уплашен, а в началото доста му пасна меча и самоуверения вид.

Но съм приятно изненадана от появата на един красавец с нова прическа, който явно ще е лошото момче. Беше с дълга коса в "Паста", а тук са го скъсили, но с това още повече придобива кукленска красота, което малко пречи да забележиш как играе : )))))).

 

k_pop, не е нужно да разказваш всичко, малко се разваля удоволствието на тези, които не са го гледали още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol: Ето я и приказката на 2010,харесва ми фантастичният елемент,ще има смях на килограм...

Иначе нито Shin Min Ah ,нито Seung Ki са ми сред любимите актьори,въпреки че той ми направи добро впечатление в Shining Inheritance",обаче комедията им приляга и на двамата,а тя наистина има лисича физиономия,как само изгледа горкото момче като тръгваше с автобуса,почти настръхнах .Нарисували са и красиви ,блестящи опашки :)

Към края на първи епизод малко ми лъхаше на horror,но иначе се смях от сърце на доста моменти,като например гонитбата с дивото прасе или когато лисичката му бръкна под блузата-физиономията на Де Унг беше безценна :)

Отивам да се насладя на 2-ри епизод :P...

EDIT :

Мислех си ,че 1-ви епизод е забавен,но с 2-ри се попилях от смях.Началото беше :D ,откъде ги извади тези фантазии за бягство.А когато се обяди дядото и попита къде е внукът му и деветоопашатата отговори ,че е върху нея и естествено беше ясно какво ще си помисли,направо паднах от стола :D Лелята пък все попада в неудобни ситуации ,като се доближи до асансьор и май скоро ще си намери и мъж ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ги гледах 2-та епизода online оня ден и наистина на някои моменти бях на земята от смях.Главната актриса много ми харесва ,а актьора си го знаем - водещ и певец е.Страхотен просто.Направо нямам търпение да гледам нататък

 

имаше един момент в който дядото звънна и тя му каза че внука и бил отгоре и че и в този момент той изпъшка... а момчето искаше просто да избяга :Д тоя момент ме уби буквално щях да са задуша от смях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах първите два епизода... Доволна съм. Добре започва. :)

Някой неща вече съм ги виждала в драмите на сестрите Хонг...

 

вдигане на палец в знак на одобрение, да го гони прасе/глиган, заигравка с тоалетната чиния...

 

Обаче... най-накрая малко да обърнат сюжета. Пича да е невинен и глупавичък, а мацката да е... опасна съблазнителка. :lol2:

П.П. А на Шин Мин А ролята на съблазнителка много и отива. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Шин Мин А съм съгласен, както мисля, че някой спомен по-горе без грим наистинае прекрасна , и че й подхожда ролята!

Само тая нуна хич не я харесвам, много ама много ме нервира като я видя и като започне Де Унг-а :(

A пък името, което той й даде, Гу Ми Хо, направо няма равно! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превюто на 5-ти епизод!

 

 

 

И поздрав с тази песничка от ОСТ-а... Много приятна и... някак си феерична (ако мога така да се изразя ;) )

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да феерична е, внася в теб някакво много изпълващо чувство ( лично при мен поне така е :) ) Принася ме някак си в друго измерение !

Особено с тва дубирубиаппа, то най-вече ме изпълва съпроводено то мелодийката на сладостта!! :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

"4-ти епизод остави у мен много противоречиви чувства.Началото ме разчувства,въпреки че бях наясно ,че Де Унг ще се върне за Ми Хо,а след това се разчекнах от смях на моментът ,когато режисьорът опика оградата на къщата и тя се срути :D :D :D епично и незабравимо .Дано до края сестрите Хонг да ни забавляват така :)

 

Официално сериалът ми е в списъка за гледане през следващия месец и половина...

Обожавам Ми Хо-толкова е чаровна ,дори когато се опитват да ни припомнят ,че уж играе страшната в сериала,а всъщност на мен ми прилича на малко ,невинно дете,което иска да опита и да разбере всичко :)

Тази нуна е много,ама много голям дразнител,нямаше да я мразя толкова ,ако харесваше поне малко Де Унг,но според мен интересът и към него е продиктуван от егоистични цели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става все по-яко и все по-заплетено :), което ме радва и тая Гумихо направо е страшно прекрасна 0002043B.gif и сега с тия "копъл" пръстени......

А другата скица лелята..... не знам, но мене все повече започва да ми харесва този сериал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

avo42b.jpg

 

"My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox" или познатата с другото име драма "My Girlfriend is a Gumiho" започна да се излъчва преди две седмици. Не е изненадващо, че тази драма привлича доста зрители. В последните излъчвани серии вземат участие UEE и Park Shin-hye от така познатата на всички драма на сестрите Hong - "You're Beautiful". Всички се чудят кои ще са следващите актьори, които могат да се завърнат в новата драма на сестрите. Звездите от драмата "You're Beautiful" - Jang Geun Seok и Jung Yong Hwa ще вземат участие с cameo-роли. Техният другар Lee Hong Ki, въпреки натоварената си програма вече е потвърдил участието си с cameo-ролята.

Според компанията производител, актьорите от "You're Beautiful" не са единствения източник на cameo-роли. Готвят се изненади на cameo-роли и на други звезди.

 

 

P.S. Аз лично следя този сериал и вече чакам с нетърпение следващата серия. Горещо го препоръчвам на всички. Сега като разбрах, че и Yong Hwa, Lee Hong Ki и Jang Geun Seok ще участват ми се иска да дойде сряда или четвъртък, когато вече ще е излязла 7 серия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отначало наистина се съпротивлявах на тоз сериал. Но след слуха, че Гън Сок и компания ще се появят и аз се принудих да го започна.

Да кажа, че торентът за 3-и епизод не е валиден вече...

Иначе имам смесени впечатления. Нищо не ме впечатли особено освен легендата за gumiho.

Най много се изненадах, че No Min Woo или познат още като Rose от Trax е главно действащо лице. А именно красавецът, за който Параб спомена :28558:

Тоз човек е повече от уникален и виновен, че и до днес съм фенка на азиатците. Страшно много му отива тъмния образ в сериала и само заради него мисля да го догледам.

Моите адмирации и към останалия каст. Истински кеф за окото е да гледам актьори от ранга на Byun Hee Bong, Yoon Yoo Sun или Sung Dong Il.

Внушителната им филмография сама по себе си говори за качествата им. Очаквам наистина интересна развръзка и страхотна музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал.Изгледах го до 6 епизод ама...

 

Защо ми се струва че няма да има хепи енд ;[ :(

 

един от двамата май ще умре за да живее другия.Надявам се пичовете от "You're Beautiful" да направят някоя магия и да има хепи енд :Д :Д

 

 

 

А пича от сериала "Паста" (лошия) е адски сладък с къса коса :P :P :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...