Jump to content

Recommended Posts

love_in_disguise_poster2.jpg


Love in Disguise
Жанр - Комедия, Романтичен, Музикален
Език - Mandarin
Продължителност - 97 мин.
Премиера - 12.08.2010 г.
Държава: Тайван
Място на снимките - Шанхай, Китай
Участват:
Lee Hom Wang като Du Ming-Han (един от най- известните певци в родината си), Joan Chen, Crystal Liu Yi-Fei като Song Xiao Qing

Филм с летен полъх, умело съчетан с модерна комедия, подплатен с любов, поп музика, (folk music) и много други традиционни за жанра елементи.
Любовта винаги е била сложно чувство, за което няма формула и в това ще се увери поп звездата (Lee Hom Wong в ролята на Du Ming-Han) докато се опитва да спечели сърцето на една обикновена, но мистериозна, красива и много талантлива девойка (Liu Yifei като Song Xiao Qing), изпълняваща традиционна народна музика. Докъде може да стигне в опитите си една звезда в компанията на най- добрия си приятел и колега Wei Zhi Bo (в ролята Chen Han Dian) за да научи правилния подход, без помоща на неговия мениджър закрилник, Joan Chen (в ролята на Joan Chen), предстои да разберем.

 

Снимки от филма
1.jpg2.jpg
3.jpg

 

 

681bf7e8t878e57430a78690.jpg


 


Саундтрака към филма в изпълнение на Lee Hom Wong

 

ПЛАКАТИ

 


U4611P28T3D3021292F326DT20100719083905.j
703_124265_310119.jpg
703_124266_303740.jpg
703_124263_876667.jpg
703_124268_147751.jpg

 

Български субтитри - :essub:

Свали филма с :subs:

Свали филма с английски субтитри: :click:

Свали филма с руски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:
Руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко го изгледах в Youtube има го с английски субки .

Филмчета е супер забавно и разтоварващо ! Модерно, но с елементи на класика и традиционна Тай музика ... на моменти се чуват и песни на Lee Hom Wang ( а той е страхотен певец, музикант и текстописец с безброй награди и признания от целия свят ! ) .... абе пълно щастие за мен :)

И от тука изпадаха култови реплики като Oh My Lady Gaga ! .. вместо "О боже мой" .И My name is ..... .Balabala Mohamoda ..... Just call Me Duh (който гледа ще разбере ) и какво прави Бин Ладен във филма :D.

Историята е култова - любов, пари, слава и мноооого музика поднесена по много различен начин :)

Лично аз се забавлявах много и горещо го препоръчвам на тези от вас, които искат да се откъсат за малко от сивотата на ежедневието ;)

 

Така ... понежа знам, че никой няма да се заеме да го субне на Бг ... аз ще го направя (сега издирвам читави субтитри на английски или руски ... в краен случай съм навита и на турски ! :D )... само ми трябва малко помощ с имената и после да се мине редакция след мен .... някой "луд" да се е навил ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И българските субтитри - :essubs:

Браво, Стеле! :kiss2:

====================================

Вече може да сваляте и оттук с бг. субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така гръмогласно съм се смяла, че събудих съседите!

 

Много забавен и лек филм, а да не говорим и певческите умения на главния актьор :)

 

Дами, благодаря ви за субките :kiss2: :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм!!!

Лек, забавен, музиката невероятна. Препоръчвам го на всеки изморен от драмите :P

Стели, благодаря за предложението :kiss2: и труда който сте положили със Сабрина за превода :thanks:

Две от любимите ми песни във филма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редно е и аз да се разпиша май :) Филма е много лек, забавен и романтичен. Толкова много съм му се смяла. Имаше много абсурдни ситуации, определено и пропуски от гледна точна на реализацията на лентата, но точно това я прави толкова ценна. Leehom Wang е сътворил страхотен филм, в който той да си играе главната роля :) Ако трябва да съм честна, на места си беше направо "изнасилена" играта му, но точно от там идват комичните ефекти - дефекта е ефект :) Идейния замисъл е клише, но музиката, цветовете, даже анимацийките, които се появаяваха само допринасят за колоритността на целия филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е страхотен!!! :yes: Някой може ли да ми даде линк, от където да си сваля пълния ost. ?

 

Пълния OST аз не успях да откиря, но ОТ ТУК можеш да свалиш албума "18 Martial Arts" на Leehom, в който албум са почти всичките песни, които той изпълнява във филма. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как попадах на филма не знам, но голяма сладурия. Разтоварващо,  приятно,  романтично-глуповато,  хубава музика и  сладури. Гледайте, ако ви е кофти, за да си оправите настроението, а ако не ви е, да ви стане още по-весело.След като го изгледах, влязох и го открих във форума, но другите след мен могат да се възползуват от бг субтитрите.Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправете линка за бг. субтитри.

Май ще излезе,че съм го гледала ,имам смътни спомени, но ще проверя, Нали го похвалихте, а аз не съм се разписала...

Редактирано от bealonenomore
Линковете са оправени - благодаря!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от песните на главния  от филма в негово изпълнение, защото той си е супер изпълнител и музикант с бг.субтитри- цък

С български онлайн не намерих, но с руски  за онлайн гледане  тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак успях да го сваля от Замунда...

Не бях го гледала, но очаквах повече...

На фона на изгледаните от мен любофни романтични комедии, този не ме впечатли особено...

Все пак, не е лош..Песничката приятна, главните също.

Допадна ми стилът на превода. Благодаря!. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...