Jump to content

4minute


k_pop

Recommended Posts

Не остана много! ЕДМ с хипхоп звучене. Имам големи очаквания, февруари ще е техният месец  :)

:click: 

4minute_1453685486_20160124_4minute_hate4minute_1453685486_20160124_4minute_hate4minute_1453685487_20160124_4minute_hate4minute_1453685488_20160124_4minute_hate

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума звучи страхотно от тийзъра   :)

https://www.youtube.com/watch?v=4ctetR8hOGM

Редактирано от mrnkaloto
Ползвай тага за видео
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е! Скриха ми шапката за пореден път  :28558: Харесва ми разпрелението на частите, звученето, костюмите и всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк за изтегляне на албума http://k2nblog.com/4minute-act-7-7th-mini-album/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

И завръщането им на Show! Music Core:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crazy > Hate

 

И Hate е най-слабата песен от мини-то. Този път за жалост не ме грабна тази песен така, както по-принцип техните песни го правят. Skrillex не е за кпоп сцената.

 

Но от към визия са много добре!

 

Искам следващия комбек пак да е правен от Брейвчу. С него са голяма комбина. То той с кой ли не е ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crazy > Hate

 

И Hate е най-слабата песен от мини-то. Този път за жалост не ме грабна тази песен така, както по-принцип техните песни го правят. Skrillex не е за кпоп сцената.

 

Но от към визия са много добре!

 

Искам следващия комбек пак да е правен от Брейвчу. С него са голяма комбина. То той с кой ли не е ... :D

Да. Определено Crazy е над Hate.

 

Отначало създава този добър вайб Га Юн с рапа на Хьон А, за мен, най-добрата част от цялата песен.

 

И после с този бийт сме наникъде. А за визията им, кога 4Minute са били с лоша визия  :)

 

Имам чувството, че 2Yoon да бяха направили къмбек, пак щеше да ми хареса повече от Hate :28558: най-слабата песен от албума.

 

И не, не обиждам 2Yoon, даже се надявам Cube да се сетят скоро за тях и да задоволят желанието ми за тяхно завръщане, дотогава ще се наслаждаваме на Hate.

 

А Брейв е най-добрият и аз се надявам да са с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4minute се разделят :(. Много неприятна новина. Само Хюн А е подновила договора си с CUBE и ще продължи соловата си кариера. С останалите не се знае какво ще се случи. Много е тъжно да виждаш как групите, с които си припознал кпоп-а, една по-една залязват :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях новината, още сутрин, но сърце не ми даде да я споделя. Много, много жалко за тази група! И аз, предполагам, както и много други хора са започнали с нея стъпките си в кей-попа.

 

Ще подкрепяме момичетата и поотделно, която, какъвто път хване. Дано все пак да продължават да поддържат връзки помежду си! 4NIA веднъж, 4NIA завинаги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда наистина жалко..тази група е наистина специална за доста хора и мен включително тъй като стилът им определено ми допада. Искаше ми се да видя още нещо след Хейт и си чаках търпеливо следващото MV, а то кво стана... :(

Хюна е с такъв статус че винаги ще си намери поприще за изява даже поне сега се надявам да направи нещо подобно или пак да възроди Trouble Maker дуото тъй като там наистина беше много добро попадение и за двамата изпълнители. Дали соло или като част от някаква друга формация тя винаги ще си е фактор в кпоп-а. Другите момичета обаче не знам..дано и те да продължават да се развиват, но така или иначе си мисля, че са избързали с това си решение. 4minute имаше какво още да даде като едни от знаковите изпълнители в жанра.

Честно казано ако сега трябваше да направя собствена класация на дамските к-поп формации, а сега съм доста по навътре в този стил за разлика от преди тъй като си наваксах и имам доста обширен поглед върху него, бих сложил точно тази група на първо място сред всички останали и то без да ми мигне окото!

Такива неща винаги нагарчат тъй като дори оставяйки минутките настрана съм попадал на няколко не толкова известни групи, които се разпадат или замират след 1-2-3 песни при положение, че са със страхотен потенциал..явно самият бизнес е доста сурова реалност, а като сложим и индивидуалните различия и ето ти я цяла музикална трагедия. Но както и да е, животът продължава както се казва и е време да си пусна Cold Rain в тубата за изпроводяк на мацките! :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено имаха много какво да дадат на кей-попа. 2016-та се превръща все повече в каквато беше 2014. Минутките ще останат завинаги на първо място в сърцата ни!

 

Тук малко инсайд за причината на разпадането им:

 

The article states that iHQ was the reason behind the disbandment of 4MINUTE. The reporter, states, “The answer to the question of why 4MINUTE disbanded lies with iHQ. In 2013, 50% CUBE Ent was bought out by iHQ at 16.5 Billion won and the final decision in all things lay with CUBE.” The article goes on to state that with the recent failures of 4MINUTE’s albums 4MINUTE was seen by iHQ as a non-profitable group and as profit took priority over music, became an “unnecessary” group to CUBE. Hyuna who was successful as a solo artist was able to resign but the rest were abandoned. The members, according to this reporter, wished to resign with the company but no one could help them. CEO Hong who discovered 4MINUTE loved 4MINUTE as his own and CUBE suffered great pain through this incident. Many entertainment personnel stated, “If this was CUBE run by CEO Hong, a different outcome would have been reached..”

 

 

 

Не знам как ще върнат Trouble Maker, след като Hyungseung вече не е част от CUBE. И оставането на Hyuna в CUBE е много абстрактно, според мен. Колкото и да не беше честно спрямо другите, не си заслужила хейта, който предполагам ще отнесе. Вярно е, че тя получаваше всичките солота, но вината не е в нея!

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как така са провал тея албуми!? И точно ако визирам последните два особено тоя дето включваше Crazy и е именуван на съответният сингъл в уикито дори си пише черно на бяло, че е в топ класациите по продажби..Те са си избили отгоре дори и само с въпросният сингъл, който си беше тотален хит. То само като видиш прегледите в ютуб не че те са кой знае какъв фактор, но за тях цифрите са наистина внушителни и да кажеш, че тази група не носи печалба или че не е перспективна е как да го кажа по деликатно..неуместно. Щото за да не продава една група или изпълнител би трябвало да говорим за драстично намаляване на интереса от страна на феновете. Hate и Crazy са погълнали доста средства то си личи от самите клипове, но ми се струва абсурдно да се твърди, че не са рентабилни, а ако по някакво чудо наистина са то вината не е в момичетата. Лейбълът им явно са пълни смехорани след ротациите в управата.

Не виждам за какво могат да обвиняват Хюна при това положение и едва ли един истински фен на 4minute би тръгнал да я флеймва и да я сочи като виновна за нещо...Да кажеш, че е било неразбирателство между тях, но щом са искали да преподписват значи не е това причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата това лято се казва "4Minute" и започва излъчването си много скоро! Ето, започва масовото unfollow-ване на Hyuna, както от феновете, така и от останалите мембъри.

 

Ако тези слухове се окажат вярни, Hyuna е възможно и да има вина в цялата работа! http://www.koreaboo.com/netizens/rumors-spread-like-fire-after-all-members-of-4minute-unfollow-hyuna-on-instagram/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И наживо: 

 

 

 

Линк за теглене на мини албума й http://k2nblog.com/mini-album-hyuna-awesome/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...