Jump to content

4minute


k_pop

Recommended Posts

Hyuna's back!

В червено..в златно, в черно..малко ала CL, GD..Майли, Кейти, Куин Би, та даже и корейска египтянка! Каквито и сравнения да слагам, Хюна е секси, не толкова лигаво и пошло (в сравнения с други гърл-ени комбеци или нейни малко по-стари)..а буквално с е к с и. Освен, че изглежда супер добре и фешън, е забавна и денси добре, в клипа. Ах, да, клипът е всъщност интересното звено тук за мен, и причина въобще да завъртя песента още веднъж. Защото чисто музикално сътворено и така изпълнено песента не е нищо особено, дори познато на звуци и бийт, а текста виждам глупавее. 

Остава да се тествам да врътна албума й... :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хьона определено е секси, не знам как го постига с това малко телце, но е факт. Песента не е нищо особено, текстът сега го погледнах и наистина е доста тъп :). Музиката не е нищо особено, а танцът е под всякаква критика - по-тъп танц не бях виждала от отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маймунската песен на Хьона много кефи.  :896767:  Поне на равно с онази за сладоледа. Аз текстове на корейски песни вобще не чета. По принцим не мисля много за мозъчните ми клетки, но като става въпрос за преводи на к-поп, направо ми става жал.  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година се очертава доста трагична за корейците. Пореден инцидент, отнел живота на най - малко 16 души по време на концерт на 4minute.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не само 4minute, T-ara, JunggiGo и Cherry Filter също е трябвало да пеят, случило се е при първите изпълнения.Страшна гледка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата се завръщат с нов мини албум - "Crazy" на 9ти този месец.
Вече пуснаха видео към баладата от албума - Cold Rain



Както и няколко тийзъра към песните от албума:
 


JiYoon е участвала в композирането на тази песен под името JENYER. Интересен е факта, че в изпълнението е взел участие и мениджъра им.
 


Hyuna и Sohyun са работили заедно по рап текста на Show Me
 



 

 


 


Тийзър към водещата песен в албума - Crazy и изпълнение на песента в клуб, преди официалното излъчване на видеото
 
Снимки :



4minute_1422500928_af_org.jpg
 
4minute-releases-crazy-teaser-images-soh
4minute-releases-crazy-teaser-images-jiy
4minute-crazy-2.jpg
4minute_1422501523_4minute1.jpg
4MinuteCrazyHyunA.jpg
 
 
B9DIRhVCEAAul1N.jpg
B9DIQltCUAExNsb.jpgiyqc5cF40rHLq.jpg
heo-gayoon-4minute-crazy.jpg
ibcX5KzBANiko3.jpg
4minute_1423361394_20150207_4minute_gayo
4minute_1423361394_20150207_4minute_gayo
4minute_1423361225_af_org.jpg
4minute_1423361395_20150207_4minute_gayo
4minute_1423361395_20150207_4minute_gayo

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и официалното видео към Crazy

 

 

Малко ориенталски/балкански ритми долавям ... или така ми се струва :ph34r:

Впечатлена съм от вида на СоХюн :yes: Много се е разхубавила и този стил и пасва идеално. Като цяло всички момичето този път сякаш имаха горе-долу по равно време във видеото, но ДжиЮн определено владее сцената. :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо 4мин отдавна не ме бяха грабвали, ама тая песен ме кефи (предполагам, че и клипът играе роля). Кефи ме как са ги облекли като от 90-те в една от сцените. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyun A's back ..... topless :D Давай мацко, ти си! Аз съм с теб! Провокирай това корейско общество. :) Супер видео тийзър. Само дето не е съвсем голичка.

 

 

Четвъртият й мини-албум ще излезе този месец, но не знам точна дата, нито продуцент-а, нито нищо. Само знам, че ми идва да я грабна и да съгреша с нея хахахах :D

 

Предполагам, че фен номер едно, little_angel, няма търпение да види своята любимка. :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В шок е от снощи. Не иска и да чува за завръщането й.

И аз не съм във възторг, но обещавам, че ще видя видеото й. Иначе продължавам да се надявам, че Cube Ent. отново ще се сетят за 2Yoon и продължавам с мечтите си да видя някога заедно на сцена Джун Хьонг и Джи Юн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много летен имидж от Хъона :). Кефи ме поради факта, че трябва да има равноправие. Щом мъжете могат да се снимат разголени в музикални клипове и не е проблем, то и жените трябва да могат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено има за какво човек да се върне да изгледа още няколко пъти тийзъра - толкова много неща се случват, че трудно ги асимилирах първия път :28558: Е все пак Хюна е The Female Monster :xaxa:  Като цяло това, че е топлесс като знаем имиджа й в последните години ми се струва логично продължение. Не мога да кажа, че ме прави щастлива, но хей всеки има свободата да прави каквото иска. А честно казано сцената ,където върви по шосето, леко облечена и подвиква на колите, предизвика у мен по-бурни реакции от топлесс-а :xaxa:

 

В шок е от снощи. Не иска и да чува за завръщането й.

И аз не съм във възторг, но обещавам, че ще видя видеото й. Иначе продължавам да се надявам, че Cube Ent. отново ще се сетят за 2Yoon и продължавам с мечтите си да видя някога заедно на сцена Джун Хьонг и Джи Юн.

 

Оооооо и аз силно се надявам ! Момичетата имат какво да покажат според мен, а и останах приятно впечатлена от възможностите на JiYoon  като композитор в първия албум! Ще е страхотно, ако имаме завръщане.
Според слуховете обаче след завръщането на Хюнка, есента 4минет може ли да направят още един comeback. Но доколкото следя форумите още няма нищо официално потвърдено. :panda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде самите момичета бяха казали, че първо Хьон А ще издаде нещо ново, а по-късно през годината и самата група. Така че до края на 2015-та ще ги чуем пак.

 

Мини-то на Хьон А излиза на 21-ви. Поне такава информация прочетох някъде, но не е от официален източник, като самата нея или компанията й.

 

Интересно, че Хьон А винаги се е (или са я) правила (правили) на секс дива. Обаче когато я гледам в развлекателни шоу програми или интервюта, всъщност тя е много сладко момиче. :D Горе-долу ми напомня за GD-то, който на сцената е много луд, а като го гледам извън нея е много тих, спокоен, културен. Много го харесвам заради това нещо. (личен фаворит)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле какво видео ни чака... :28558: Хаха невинно и сладко момиче.  :D  Държанието и по клиповете и танците й идва толкова отвътре и естествено. Не ми се вярва да е само имидж. По-скоро бих повярвал, че тази Хьона от шоутата и интервютата е малко фалшива и играе. Доста си го бива нашето момиче. Много я харесвам и от години поддържа страхотно ниво. Дано и албумчето е хубаво. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, нашата мръсница ни зарадва пак! :D Танцува си по оскъдно облекло, изглежда добре и песента е много яка. Само дето официалния видеоклип няма нищо общо с тийзъра. Интересно дали кадрите са евентуално от видеоклип на друго парче от мини-то.

 

 

Иначе държанието й може да й идва отвърте, но това може да е просто признак за добро актьорско майсторство. Иначе, разбира се, е приятно за мъжката част да се чуди точно колко е мръсна Хьон-чето. хахаха :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не искам да си призная, песента ми хареса. Идеална е за клуб музика, а и това е клипа след Change, в който Хюна наистина танцува по-сериозно. Bubble Pop и Red бяха повече от рода на "ооо колко съм секси като си друсам задника" :dunno: Без да ми се сърдят феновете й, просто така го чувствам. За разлика от това самата фотосесия към албума е доста...провокираща.

(внимание 18+)

 

 

Ето и няколко лайфове към други песни от албума:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...