Jump to content

Загадки

sinardin
 Share

Recommended Posts

В началото се колебаех но след като изгледах School 5 почти съм сигурна - И  Джонг  Сок /Lee Jong-Suk/ 

Ехе, браво. Вече се притесних, че това лице с тези очички и устнички, даже и с осанка, ще ви затрудни... :28558:

Mладежът е добър модел, не е като да няма тренинг, и на котешката пътечка има сладки "превъплъщения", също.

f0092424_50ca0cf8e99f9.jpg

f0092424_50c9ff1e4e702.jpg

f0092424_50ca0d0298a27.jpg

b2fbe08610348252.jpg

1c7493303f430f14.jpg

Слагай следваща загадка.  :icon_sunny:

Другата. (:

В която Sugizo ''замества'' човека от снимката. За съжаление легендите обикновено не са между живите.

И понеже отиде тази загадка, мога и да добавя че заради цвета на снимката нещо много, много специфично за този човек не може да се види. Макар че по формата на косата, лицето и въобще фотосесията очаквах бързо да се разконспирира. 

А, да! Хиде от X-Japan (1964 - 1998) :cry:

Оказа се адски трудна задача да се намерят снимки-загадки, затова ще се измъкна много левашки. Кой е това?

photo-thumb-604.jpg?_r=0

NyXe, на твоята загадка, дори пола не мога да разпозная.

Мислех си дали случайно не е един човек, пуснах търсачката и излезе като фенарт. Google помогна а името, предполагам само групата, затова ще карам напосоки: lynch: Hazuki? 

Kzi+tumblr_mctddqBCxp1rcf416o3_500.jpg
Темата заспа, ето нещо за събуждане.
Японец, част от група, разпаднала се 2001-ва, оттогава я кара на соло и странични проекти. Интересен композитор според мен. (:

Темата съвсем се изгуби. Давай жокери, понеже аз имам нова загадка.

Кой "изгубен" актьор се подвизава като "самурай" в един от новите филми на култов японски режисьор?

075fbc70e9936875.jpg