Jump to content

Загадки


Recommended Posts

Да подсказвам ли още. :)

Корейски актьор, снима се повече във филми, отколкото в сериали. Повечето от филмите, в които е участвал имат превод на български, като например "Taegukgi", "Lovers of 6 Years" и други. Фен е на Арсенал и е очарован от европейската култура. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Soo Joo :P

 

 

Явно сме на една вълна, един от любимите ми тъмблъри буквално заля страницата си с нейни снимки, включително и тази сесия.

А комбинацията с Chanel е нещо, което трябвада се види.

tumblr_mh2g0aZdGp1qfu9fio1_1280.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, funktastic17! :yes:

Су Джу е новото азиатско очарование на световния подиум. Абсолютно съгласна за HAUTE COUTURE на Chanel, тази година. Някои модни критици я сравниха с Daul Kim

(лека й пръст), особено след ревюто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сравнението с Daul Kim донякъде разбирам, има нещо много въздействащо и в Soo Joo. И за да останем на модна вълна:

 

IMG_8014.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам загадката, ако е отправена към мен..David Chiang - жалко, че е мъж и този човек. Спомням си интервю на Лагерфелд :lol:

 

Сравнението с Daul Kim, е навярно заради нейния рус период, и добрата работа с Chanel.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, уникални загадки измисляте! Винаги научавам по нещо ново и интересно. Като прочетох името David Chiang, веднага се сетих за актьор от старата школа на хонконгските кунг-фу филми. Този тайвански младеж го виждам за първи път, но веднага мога да разпозная голям талант в негово лице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ukio, и аз изпаднах в същото положение, когато в едно интервю Пежич спомена това име- определено ми стана любопитно :D

 

Иначе-гледах, гледах-с грим, без грим, този младеж въобще не ми се вписва в андрогинния образ, с който се ''котира''. Най-малкото, поне в този форум имаме опит с достатъчно flower boys , че да не мога да възприема младежа по такъв начин.

Освен може би дива поведението на топ модел по интервюта.

 

И май е излишно да казвам, че загадката беше разпозната. но все пак: :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, знам. :D

Как иначе, предвид колко субкултури изникват на човек, решил да се интересува от , да кажем, модни трендове в Япония. (Хараджуку , винаги Хараджуку !)

 

Но по-скоро ще дам възможност на някой друг да познае, предвид че точно този тренд на боядисване на кожата в бяло не ми е сред най-любимите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, знам. :D

Как иначе, предвид колко субкултури изникват на човек, решил да се интересува от , да кажем, модни трендове в Япония. (Хараджуку , винаги Хараджуку !)

 

Но по-скоро ще дам възможност на някой друг да познае, предвид че точно този тренд на боядисване на кожата в бяло не ми е сред най-любимите.

 

То е помежду другото не е мой ред ама не се стърпях. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли никой не може да го познае? Японец е.

 

На 39 години.

Редактирано от Камелия
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...