Jump to content

Загадки


Recommended Posts

Доста отдавна не съм влизал тука, а преди честичко обичах да се пробвам със загадките.

Само че, с този Гугъл - изображения може почти всяка снимка да се познае. Изкуших се и погледнах горната, и си помислих как може да разпознаеш

японска фигуристка

ако никога не си я чувал. Така де, мои си разсъждения.

 

Хайде и аз да пусна една, кой ще я познае - без Гугъл....

 

ddd_bm10.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oh Yeon Seo :)

Мисля....Гледала съм я само в Babyfaced beauty, но пък сега всички явно са луднали по двойката Джун-Йон Со, заради We got married.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно ! :D

 

Умишлено заложих на тази снимка със старата й визия, преди да е заиграл скалпела, но бързо я познахте. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, мислиш ли?

Не знам, наистина е по-топчеста, но като оптимист все се залъгвам че е заради порастването, а не заради корейската козметична индустрия :D

 

Загадката от мен ( В интерес на истината слагам снимката, заради очевидната прилика с друг мой любимец).

Младежът отляво голяма подскакза, защото е относително лесен за разпознаване, особено ако пазарувате често онлайн

tumblr_m6dzrp1sJ81rzjjuko1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай подсказка и той ли е модел, като другия? Не го знам така или иначе, но все пак, някакво улеснение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля наистина си е трудничка, повечето хора от досегашните загадки са я певци, я актьори.

В случая: да, модел, кореец, напоследък привлече малко повече внимание върху себе си.

С другия младеж са не само колеги, но и добри приятели, по това, което се чува.

(Ако не става с тази, някой друг да пусне друга за отгатване :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Имам още една подсказка, защото се видя че не са чак толкова лесни.

И двамата са лица от каталозите на Tomonari , и са познати предимно оттам. Макар че за младежът отдясно може и повече да се каже, доста ме впечатли на едно случайно хванато ревю на (относително) любима марка.

Да не говорим колко много прилича на Jae Wook :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз приликата веднага я забелязах, но се порових и видях много стилни фотоси в Томонари.

Go Sang Gil се нарича двойникът на Ким Дже Ук. Lee Seung Jun е другото момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точна, както винаги :)

По принцип не обръщам чак толкова внимание на модели, но приликата си беше убийствена. Същото важи и за невероятното количество снимки и сесии с Гил, които се реят свободно из интернет пространството.

Seung Joon като модел може би е по-въздействащ, и с повечко опит, но симпатиите ми си отиват при мини Jae Wook ;)

Ukio, твой ред е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, щом е мой ред:

Ще ви затрудни ли този младеж?

Подсказка: ''младежът'' от снимката в момента е на доста по-сериозна възраст. (И, за щастие, цикламеното червило го е оставил в далечното минало :D )

A5B5A5A4A5D5A5A1.jpg?d=a0

 

Явно ще трябва да подказвам, жалко наистина, как точно той не беше познат :)

Японец, музикант, вокалът на групата се казва Kyo ... :D

Редактирано от funktastic17
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не :D

Явно е прекалено трудно, имам една малко по-интересна.

Този младеж, с появяването си в един-единствен епизод на ужасно нашумял корейски сериал успя да разбуни духовете.

Името му не фигурира в нито един списък на каста, затова зрителите, които са го забелязали доста се чудят кой е ''Мистериозният японски музикант''.

79.jpg

 

Не се притеснявайте, успях да го разпозная, така че няма да е въпрос без отговор :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...