Jump to content

Загадки


Recommended Posts

Не знам за ukio, ам гугъла каза, че са дуета Hilcrhyme - DJ Katsu и TOC- япончета ;)

 

EDIT: Всичко живо спи или се търкаля по плажа, дано таз снимка малко ви разбуди ;)

 

Кой е младежа до Vanness?

 

183056c97kmuuaee8y8e22.jpg?t=1309610239

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

merisa, eми чичката не те е излъгал .

 

А този до Ванес не е ли батко Вик. тц, тц, тц...... <_<

Тоз човек няма ли да вземе да си обърне внимание каква визия му отива повече!??! :mad2:

Простичко казано липсва ми дългата му косичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма моля ви се, дами, снимките на Вик изобщо няма смисъл да влизат в тая тема... :lol: Скоро подозирам, че и с тия на Ванес ще е така. ;)

 

Дани, сори, че ще ти разваля настроението, ама пича тъй си ходи. Носеха се слухове, че и Барбито много му е мрънкала за това (не че раздялата с нея не е най-доброто му решение дотук, де), а някой беше споменал, че вдъхновение за визията от последния му филм (10 000 години любов) е именно личният му "стил". Факт е, че момчето не си дава много зор да се издокарва, ма мен и така си ме кефи. Рошав, брадясал и с кривата ухилена физиомутра. А дългата косичка са изкуствени кичури, мацко, сори. Вик-чо нямал нерви за такива глупости. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно видях загадката, но благодаря за доверието. Щях да я позная и без помощта на Гугъл.

Батко ви Вик да е жив и здрав и да прави хубави роли. Ванес в момента се активизира на музикалната сцена.

Щом е мой ред, да се опитам да ви затрудня:

f1a015e113b9d2a3.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма моля ви се, дами, снимките на Вик изобщо няма смисъл да влизат в тая тема... :lol: Скоро подозирам, че и с тия на Ванес ще е така. ;)

Сори Спиди, ама не можах да се стърпя с таз визия е неузнаваем направо, а Ванес е на снимката, защото си спестих маса време да я режа и качвам наново ;)

А по-важното в случая е инфото към тази снимка, че Ванес е "използвал" Вик да пее рап в едно от парчетата към новия му албум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е мой ред, да се опитам да ви затрудня:

f1a015e113b9d2a3.png

 

Прилича ми на Lee Hyun Woo, но... Сигурно греша :D

Не може ли поне един жокер? Момиче ли е, или момче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че тази с ръката на лицето е Kim Ha Neul ( за годината може би 2002, но ...),

а нещо се оказа, че съм слаб физиономист по отнощение на корейките, особено ако годината е вярна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че тази с ръката на лицето е Kim Ha Neul ( за годината може би 2002, но ...),

а нещо се оказа, че съм слаб физиономист по отнощение на корейките, особено ако годината е вярна ;)

 

 

Браво бе, едната мацка е разгадана. Годината не е тази..но това, в случая, не е важно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...