Jump to content

Загадки


Recommended Posts

Еее, да. Тя е. Много сте прозорливи, браво. :lol:

Изкушавам се да дам още една загадка, но ще оставя възможността на някой друг да се включи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ако? Той си е. Въпреки че е трудно човек да разпознае в лицето му малкото 14-годишно дете, което участваше във филма на Корееда Никой не знае.

Как го позна? По очите ли?

Има характерни очи и вежди.

 

yagira_yuya03.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на мнението на ukio. малко са хората които разпознавам но това момиченце ми се наби в главата от Seigi no Mikata а и наскоро гледах хъмър сешъна,ама .... щом казвате че не е тя....

все пак тук не е ли тя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е Song Ji Hyo? Тя също е едно от предположенията ми.

Пък и не знам дали виждате, но mims3 е написала, че тава дума за корейска актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях надписа и се учудих, че става дума за корейска актриса, при положение, че това със сигурност е Шида Мираи. Има някаква грешка в поста, или ние виждаме неправилна снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3535690M.jpg

Окии.. това една корейска актриса.

Гледала съм я в един сериал, ама не ми и трябва повече.

Не мога да я гледам и слушам! :lol:

Хирокита Маки

ЕДИТ: който чете през ред как спами темата като мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3535690M.jpg

Окии.. това една корейска актриса.

Гледала съм я в един сериал, ама не ми и трябва повече.

Не мога да я гледам и слушам! :lol:

 

 

А не е ли случайно Song_Ji_Hyo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А не е ли случайно Song_Ji_Hyo

 

Ами и аз дадох това предположение по-горе, но все още е пълна загадка, тъй като може да се окаже, че снимката е нещо сгрешена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Ами и аз дадох това предположение по-горе, но все още е пълна загадка, тъй като може да се окаже, че снимката е нещо сгрешена.

 

Сори не съм видяла иххих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е Song Ji Hyo? Тя също е едно от предположенията ми.

Пък и не знам дали виждате, но mims3 е написала, че тава дума за корейска актриса.

 

Мда, тя е. Аз нарочно дадох информацията, че тя е корейска актриса, защото снимката не е много хубава! Хайде давайте следващата загадка! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих сайта, в който са написани няколко от посочените по-горе имена и я има процесната снимка. И по мое мнение наистина е Шида Мираи. Посочена е снимката на корейската актриса (Юн Ън Хе/ Chae Kyung) и до нея - снимката на актрисата в японския вариант на сериала Goong (предполагам, има такъв, не съм го гледала, пък и не изчетох всичко в поста във форума им). Написаното за актрисите е над снимките. Посочвам и линка тук. Дано да се разбира какво написах, че аз съвсем се оплетох... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че е Ким Хи Чул, страшен хамелеон е, явно обича да експериментира с боята за коса, кога сполучливо кога не до там.

Задавала съм си въпроса дали не е и гей? Забелязах го в ''Хиляди пъти любов'' а той и певец бил. Не че се учудвам.

 

0315-kim-hee-chul-copy-copy.png?w=188&h=300superjunior_kimheechul4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...